Продукция fischertechnik

fischertechnik Конструктор Динамика Набор дополнительных деталей Tuning Set

код товара: FT-533873

759 грн*
Где купить

Додатковий набір до конструкторів серії «Динаміка» німецького бренду fischertechnik на 180 деталей рівня «Професіонал». З цим набором ви зможете удосконалювати ваші кулькові дороги, вигадувати нові, більш складні конструкції. Чітка та зрозуміла інструкція пропонує приклади застосування деталей у будівництві кулькових доріг. Серед деталей ви знайдете: металеві кульки, гнучкі рейки, кутові елементи, магнітні тримачі, складові елементи ланцюга. Додатковий набір постачається у надійній фірмовій коробці, її розміри – 23х15х6,5 см. Деталі вироблені у чорних, червоних та зелених кольорах – звичні кольори для конструкторів fischertechnik. Елементи набору вироблені із якісної пластмаси, деталі міцні, поєднання надійне, складати кулькові дороги – велике задоволення! Завдяки їм деталі просто поєднуються, та легко – роз’єднуються. Рекомендований вік: від 7 років.

fischertechnik Коробка для хранения конструктора

код товара: FT-30383

Комплект спеціальних контейнерів допоможе організувати творчий процес. Набір спеціальних контейнерів створений для зберігання конструктора німецького виробника fischertechnik. Комплект постачається у картонній коробці (39х27х9 см.) в якій знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кришки використовується велика конструкторська основа чорного кольору. Під кришкою ви знайдете 8 маленьких пластикових контейнерів сірого кольору та безліч перегородок для створення відсіків.

fischertechnik Конструктор Блок питания

код товара: FT-505283

1899 грн*
Где купить

Жоден інтерактивний конструктор німецького виробника fischertechnik не обійдеться без живлення. Звичайні батарейки недовговічні, а от блок живлення допоможе оживити ваші моделі надовго! Комплект постачається у невеликій фірмовій коробці, розміри якої 23х15х6,5 см. У наборі є спеціальний модуль для плавного регулювання двигунів, та роз’єми для підключення конструкторів.

fischertechnik Конструктор Аккумулятор

код товара: FT-34969

1899 грн*
Где купить

В набор входит один аккумулятор NiMH 8,4 В / 1500 мА*ч и зарядное устройство. Индикация на корпусе устройства показывает состояние процесса зарядки. Когда аккумулятор заряжен полностью, микроконтроллер автоматически переключается в режим поддержания заряда. Примерное время подзарядки – 2.5 часа.

fischertechnik Конструктор Контроллер TXT

код товара: FT-522429

9999 грн*
Где купить

Kонтроллер TXT FT-522429 доповнить будь-який інтерактивний конструктор німецького виробника Fischertechnik. Новий потужний і компактний компресор надійно забезпечить моделі стисненим повітрям, а електромагнітними клапанами з різних наборів можна керувати з комп'ютера. Через контролер TXT FT-522429, гра з конструктором Fishertechnik стане ще цікавіше і захопливіше.

fischertechnik Конструктор Robo TXT Автоматизация

код товара: FT-511933

7799 грн*
Где купить

Четыре реалистичных полностью функциональных промышленных робота: робот для склада, трех-осевой манипулятор и два робота с захватными устройствами. В этом конструкторе используется алюминиевый профиль для увеличения прочности конструкций собираемых моделей. Дидактический материал содержит подробное описание моделей, принципов работы, а также учебные задачи и примеры их решения. Включает CD с примерами программ, методическое пособие, 2 мотора с энкодерами, 2 мотора размера XS, переключатели, лампочки и 400 компонентов для сборки.

fischertechnik Конструктор Robo TXT Набор открывателя

код товара: FT-524328

14999 грн*
Где купить

Серія конструкторів fischertechnik «Robotics» - це не просто іграшки, а справжні навчальні набори для юних вундеркіндів, майбутніх програмістів. Представлений «Discovery Set» («Набір першовідкривача») призначений для дітей, віком від 10-ти років. За допомогою елементів набору можна сконструювати мобільні роботи з інтерактивними і мультимедійними функціями. Основний елемент набору – програмований контролер з кольоровим сенсорним дисплеєм і вбудованим комбінованим модулем Bluetooth / WiFi. Контролер забезпечує зв'язок і можливість передачі даних між пристроями. Завдяки камері контролера роботизовані моделі можуть здійснювати фото і відеозапис і зберігати його на внутрішній пам’яті контролера, об’ємом 128 МБ. Також є рознім для картки MicroSD. Програмування моделей роботів – основна функція набору «Discovery Set». Супровідна інструкція допоможе початківцям і полегшить розуміння принципів конструкторів серії «Robotics». Навчальні матеріали на CD допоможуть під час конструювання та програмування. Система працює на Windows.

fischertechnik Конструктор Robo TXT Проводник

код товара: FT-508778

6499 грн*
Где купить

Розвиваючий конструктор «Robo TXT дослідник» німецького бренду fischertechnik дозволить скласти вам від 6 моделей інтелектуальних роботів. Вони будуть виконувати різноманітні завдання та самостійно орієнтуватись у просторі. У набір входять різноманітні датчики, за допомогою яких робот може вимірювати температуру, відстань до перешкод, реагувати на світло, рухатись по лінії та багато іншого. У чіткій кольоровій інструкції поетапно описані кроки складання різноманітних моделей. Всі вони передбачають наявність спеціального TXT контролеру та акумулятора (останні не входять у комплект). Усі деталі вироблені із високоякісної пластмаси, їх поєднання надійне, а кольори - стильні (червоні, чорні, сірі). Набір постачається у фірмовій коробці розмірами: 46,5х32х8 см. Рекомендований вік: від 10 років.

fischertechnik ADVANCED Тракторы

код товара: FT-544617

Конструктор «Тракторы» для детей старше 7 лет. Обновленная версия конструктора FT-520397 для сборки двух тракторов и одного автомобиля-дрэгстера. В этом конструкторе все модели имеют механизм рулевого управления. Кроме того в состав набора входит игрушечный мини-человечек, у которого сгибаются руки и ноги. С ним игра в конструктор буде еще веселее!

fischertechnik Зарядное устройство

код товара: FT-505287

1349 грн*
Где купить

Вид: аксессуар для конструктора; Серия конструктора: ROBOTICS, ROBO TX; Тип: зарядное устройство;

fischertechnik PLUS Пульт управления

код товара: FT-540585

3999 грн*
Где купить

Данный набор позволяет управлять моделями fisсhertechnik с помощью Bluetooth-пульта дистанционного управления или с помощью смартфона / планшета на дистанциях до 10 м. С помощью бесступенчатого управления, можно контролировать три двигателя и одну сервомашинку. С одним пультом дистанционного управления могут работать до двух приемников. Технология Bluetooth позволяет использовать несколько наборов дистанционного управления в одной комнате, не мешая друг другу.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Штамповочная машина

код товара: FT-51663

16599 грн*
нет в наличии

Модель штамповочной машины с транспортером в сборе для высшего и профессионального обучения. Включает 2 двигателя постоянного тока напряжением 9 В, 2 переключателя, 2 световых барьера и ROBO TX Контроллер в качестве системы управления. Модель установлена на подложке. Можно легко объединить с другими моделями.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Сортировочная линия

код товара: FT-536628

29999 грн*
нет в наличии

Сортировочный конвейер используется для сортировки деталей по цвету. Детали поступают на вход конвейера. Затем они проходят через датчик цвета и по команде контроллера сталкиваются в один из трех накопителей в зависимости от цвета поверхности. Управляющее программное обеспечение загружено в контроллер. Макет упакован в прочную коробку.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Конвейер

код товара: FT-50463

13999 грн*
Где купить

Учебная модель в комплекте с контроллером ROBO TX. Длина транспортера 275 мм. Диаметр перемещаемых деталей до 29 мм. Несколько конвейеров можно объединить вместе для увеличения общей длины. Для управления используется установленный на модели программируемый контроллер ROBO TX.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Индексированная линия

код товара: FT-51664

35999 грн*
нет в наличии

Модель индексированной линии с двумя постами обработки для профессионального обучения. Состоит из четырех конвейеров, расположенных в виде буквы П. Включает 8 двигателей постоянного тока 9 В, 4 электромеханических переключателя, 5 световых барьеров. Модель установлена на основании из ДСП. В комплект поставки входят два контроллера ROBO TX, которые используются для управления механизмами. Можно легко объединить с другими моделями. Для питания контроллеров понадобится 2 Дополнительный набор: fisсhertechnik Trainingsmodelle Зарядное устройство FT-505287.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Вакуумный манипулятор

код товара: FT-536625

32999 грн*
Где купить

Манипуляционный робот с тремя степенями подвижности, оснащенный вакуумным захватным устройством, используется для перемещения различных объектов в рабочей зоне. Управляющее программное обеспечение загружено в контроллер. Макет упакован в прочную коробку.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Автоматический склад

код товара: FT-536626

32999 грн*
нет в наличии

Макет автоматического вертикального склада состоит из стеллажной конструкции на 9 ячеек, вдоль которой перемещается кран-штабелер с загрузочным устройством. Подача транспортных контейнеров осуществляется с помощью ленточного транспортера через станцию загрузки/выгрузки. Управляющее программное обеспечение загружено в контроллер. Макет упакован в прочную коробку.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle 3-D робот

код товара: FT-511937

27999 грн*
нет в наличии

Действующий макет промышленного 3-D робота в сборе с захватным устройством, четырьмя моторами 9 В, контактными датчиками и контроллером. Модель предназначена для захвата и перемещения заготовок между производственными участками. Захват следующей заготовки осуществляется после возврата робота в исходное положение. Модель установлена на устойчивом основании из ДСП. Для управления используется Дополнительный набор fisсhertechnik ROBOTICS TXT FT-522429, поставляется вместе с макетом.

fischertechnik Конструктор Trainingsmodelle Мультипроцессинговая станция

код товара: FT-536627

39999 грн*
нет в наличии

Автоматизированная модель печи с пневматической заслонкой. Станция обработки сырья пневматико-конвеерного типа, включающая в себя вакуумный захватчик, имитатор режущего станка с поворотной основой и конвеерную линию выдачи.

fischertechnik Конструктор Маханика и статика 2

код товара: FT-536622

3499 грн*
Где купить

Понад 30 моделей для конструювання допоможуть втілити мрії у реальність! Розвиваючий конструктор німецького виробника fischertechnik складається з 500 деталей, які дадуть змогу скласти безліч моделей – великих і малих, на різну тематику та різних рівнів складності. Набір постачається у великій картонній коробці, її розміри: 46х32х8 см. Рекомендований вік: від 9 років. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з кольоровими схемами. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Спосіб поєднання деталей незвичайний і, водночас, надійний. Деталі оснащені трапецієвидними шипами та жолобами, вони легко поєднуються між собою, і легко роз’єднуються. При цьому конструкції міцні, стійкі та добре функціонують. Моделі можна оживити за допомогою акумулятора чи батарейки (не входять у комплект).

fischertechnik Конструктор ЭKO энергия

код товара: FT-520400

Конструктор, который позволяет разобраться с вопросами получения экологически чистой энергии. Эта проблема особенно актуальна в современном мире так как возобновляемые источники энергии в скором будущем станут самыми важными (мы серьезно). Производство, сохранение и потребление энергии, получаемой из возобновляемых источников, таких как солнце, ветер и вода, объясняется на примерах моделей, которые юные ученые смогут собрать из данного конструкторского набора. Конструктор состоит из 370 деталей, из которых с помощью подробной инструкции на русском языке, можно собрать 14 разных моделей.

fischertechnik Конструктор Электроника

код товара: FT-524326

4249 грн*
Где купить

Конструкторский набор для увлекательных экспериментов с электронными и автоматическими устройствами. С помощью этого конструктора юные инженеры смогут познакомиться с основами электроники и изучить: простые электрические цепи, параллельное и последовательное соединение элементов, схемы с транзисторами, конденсаторами, резисторами и светодиодами. Электронный модуль управления E-Tec содержит 24 программы, готовые к работе, и оборудован входами и выходами для подключения двух моторов и трех датчиков. С его помощью можно управлять различными действующими устройствами, среди которых автоматический вентилятор, маяк, семафор, автоматический шлагбаум и другие. Набор включает мини-учебник и состоит из 260 деталей, из которых можно собрать 16 увлекательных электронных устройств.

fischertechnik Конструктор Машины и моторы

код товара: FT-516184

Конструктори fischertechnik – справжні флагмани на ринку конструкторів для дітей. Продукція німецького бренду представлена різними серії, відповідно до віку дитини і складності комплектації– від найпростішого до надскладного. Fischertechnik Profi – просунута серія наборів для дітей від восьми років. За допомогою конструкторів цієї серії можна ознайомитися з основами електроніки, механіки, статики, пневматики. Представлений набір fischertechnik «Cars & Drives» відкриє дивовижний світ автомобілів і двигунів. Завдяки 280 деталям конструктора дитина вивчить принцип дії різних приводів автомобіля, серед яких: привід від вигнутого стержня, повітряної кульки, вітровий привід, мотор з резинкою та інші. Процес складання моделей напрочуд пізнавальний, дитина зможе розширити кругозір і розвити безліч корисних умінь і навичок, пізнати основи інженерії та автомобільного проектування. До цікавого і захопливого заняття неодмінно захочуть долучитися дорослі.

fischertechnik Конструктор Профессиональная оптика

код товара: FT-520399

Fishertechnik - это наборы для детей, стремящихся познавать этот мир с разных ракурсов, особенно в контексте физики, в данном случае - оптики. Принципы работы линз, перископа, микроскопа и других объектов - все это станет доступным для вашего ребенка с Fishertechnik! Данный набор предназначен для детей от 9 лет.