nic
код товара: NIC522701
49 грн*
есть в наличии
Латунний підсвічник німецького виробника іграшок nic має золотистий відтінок. Круглий підсвічник невеликого розміру зручний і безпечний у користуванні. Виріб не має гострих елементів. Підсвічник потрібно використовувати зі свічками від бренду nic. Діаметр виробу - 2 см.
код товара: NIC521946
3 199 грн*
есть в наличии
Ліжечко для ляльок nic - аксесуар для гри в ляльки, про який мріє будь-яка дівчинка. Ліжечко має сучасний дизайн та тримач для балдахіну (не постачається в комплекті). Дитина може влаштовувати сюжетно-рольові ігри з улюбленими іграшками, вкладаючи їх спати. В процесі гри малюк вчиться піклуватися про інших, бути відповідальним і уважним до оточуючих. Розмір: 46х34х29 см (з тримачем для балдахіна - висота 65 см). Рекомендований вік: 2 роки
код товара: NIC2122
699 грн*
нет в наличии
Дерев’яний набір «Cubio великий» німецького виробника іграшок nic створений для доповнення інших дерев’яних комплектів. Він упакований у надійну фірмову упаковку. Усі частини набору виступають з’єднуючими елементами для різноманітних деталей конструктора. Вони вироблені з натурального дерева, вкритого різнокольоровими фарбами на водній основі. Для дітей від 1,5 року.
код товара: NIC31425
920 грн*
нет в наличии
Чудова дизайнерська лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Її персонаж – покоївка Ліна, вдягнена у стилі 19 століття. На ній довга сукня чорного кольору із мереживним комірцем, поверх неї – білосніжний фартух. Покоївка люб’язна та скромна, вона створить ідеальний стіл для свого господаря чи господині. Лялька дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Вона вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Лялька підходить до дерев’яних будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
код товара: NIC31384
749 грн*
нет в наличии
Дівчинка Елла – особлива лялька з норовливим характером. Маленьке дівча точно знає, чого хоче, однак зараз для неї важливіше те, чого вона не хоче. Лялька справляє враження ображеної норовливої дівчинки. Це чудовий персонаж для сюжетних ігор і колекції ляльок для іграшкового будиночка. Особливість ляльки– точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 8х2. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC2121
599 грн*
есть в наличии
Дерев’яний набір «Cubio маленький» німецького виробника іграшок nic створений для доповнення інших дерев’яних комплектів. Він постачається у фірмовій картонній упаковці. Усі частини набору виступають з’єднуючими елементами для різноманітних деталей конструктора. Вони вироблені із екологічного матеріалу - дерева, вкритого різнокольоровими фарбами на водній основі. Для дітей від 1,5 року.
код товара: NIC31523
939 грн*
нет в наличии
Лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Дизайнерська лялька вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Її персонаж – мила дівчинка Дора із гарним вбранням у стилі 19 ст. – фіолетова сукня із рожевими квіточками. У її коси вплетені фіолетові стрічки. Висота ляльки 10,5 см. , вона дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Іграшка чудово підходить для дерев’яних лялькових будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
код товара: NIC61132
699 грн*
нет в наличии
Екологічний мобайл із дерев’яними дзвіночками німецького виробника іграшок nic буде зачаровувати малюків у ліжечку. Тепло та енергія природи передаватиметься дітлахам з самого народження. Деталі аксесуару вироблені із натурального дерева, воно вкрите напівглянцевими фарбами на водній основі. Мобайл постачається у фірмовій коробці, у нього немає спеціального кріплення. Іграшка має петлю із мотузки, за яку її можна підвісити над дитячим ліжечком. Мобайл приводиться до руху від дотику чи легкого вітерця. Загальна довжина аксесуару – 36 см.
код товара: NIC31385
885 грн*
нет в наличии
Дівчинка з лялькою – особлива іграшка зі своїм характером. Маленьке дівча зворушливо трмає іграшку -ляльку в руках. Це чудовий персонаж для сюжетних ігор і колекції ляльок для іграшкового будиночка. Особливість ляльки– точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 8х2. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC31360
725 грн*
нет в наличии
Енергійна дівчинка Хана одягнена для активної прогулянки у погожий осінній день. Яскравий светр, шарф привертають увагу; дівчинка має дуже стильний і реалістичний вигляд. Виробник ляльки – німецький бренд nic. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 10х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років.
код товара: NIC31350
939 грн*
нет в наличии
Лялька-тінейджер – цікавий персонаж, одягнутий у сучасний одяг. Лялька підходить для сюжетних ігор і колекції ляльок для іграшкового будиночка. Німецькому виробнику nic вдалося дуже точно відтворити образ дівчини. Лялька – та героїня, з якою діти зможуть відтворити багато сюжетів. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 11х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років.
код товара: NIC31379
671 грн*
нет в наличии
Іграшковий персонаж – бешкетний хлопчик точно знає, що робити, щоб отримати те, чого він хоче. Особливість ляльки– точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу (комбінезона, светра, кепки). Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 8х2. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC31534
805 грн*
нет в наличии
Руденький хлопчик – лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Дизайнерська лялька вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Її персонаж – рудоволосий хлопчик із веснянками Еміль, на ньому одяг у стилі 19 ст. – картаті штани, светр та капелюх. Висота ляльки 10,5 см., вона дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Іграшка чудово підходить для дерев’яних лялькових будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
код товара: NIC31325
827 грн*
нет в наличии
Стильна, енергійна мама-лялька йде крок у крок із сучасним світом. Вбрання мами натякає на роботу в офісі, а велика сумка-шопер – свідчення того, що покупки – обов’язкова річ у графіку мами. Німецькому виробнику nic вдалося дуже точно відтворити образ сучасної жінки. Лялька-мама – чудовий персонаж, з яким діти зможуть відтворити багато сюжетів. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 14х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років.
код товара: NIC32328
910 грн*
нет в наличии
Лялька німецького виробника nic – чудова іграшка для сюжетних ігор. Лялька-мама з іменем Яна має стильний і сучасний вигляд; вона вбрана в джинси, гольф і светр. Гармонійний вигляд доповнює вмістка сумка-шопер білого кольору, яка натякає, що покупки – обов’язкова річ у графіку мами. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 14х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років.
код товара: NIC32329
827 грн*
нет в наличии
Красива лялька – мама у сукні – чудовий персонаж для сюжетних ігор і колекції ляльок для іграшкового будиночка. Німецькому виробнику nic вдалося дуже точно відтворити образ жінки. Лялька-мама – героїня, з якою діти зможуть відтворити багато сюжетів. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 14х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років.
код товара: NIC31420
920 грн*
нет в наличии
Маленькая дизайнерская кукла ручной работы от немецкого бренда nic. Ее персонаж - няня Ани, одетая в стиле 19 века. На ней длинное сине-белое платье, поверх него - белый фартук с кружевом. Няня доброжелательная, любящая и заботливая. Кукла очень гибкая, поэтому ей легко менять положение. Она произведена из натуральных материалов - дерева и текстиля. Кукла подходит к деревянным домикам nic. Детские сюжетно-ролевые игры с кукольными домиками и их жителями будут развивать воображение, мелкую моторику и эмоциональное восприятие. Кукла также может дополнить коллекцию кукол от Bodo Hennig, которой интересуются и взрослые.
код товара: NIC31340
800 грн*
нет в наличии
Лялька тато – у стильному вбранні: білосніжна сорочка, стильний картатий піджак, темні джинси. Такий діловий стиль дуже личить впевненому сучасному чоловіку. Тато Марк – чудовий персонаж для дитячого лялькового будинку. Особливість ляльки – точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів – дерев’яного каркасу і текстильним покриттям. При цьому лялька гнучка, можна змінювати положення рук. Розмір 15х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC32341
802 грн*
нет в наличии
Тато в сорочці - чудовий персонаж для дитячого лялькового будинку. Особливість ляльки – точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів – дерев’яного каркасу і текстильним покриттям. При цьому лялька гнучка, можна змінювати положення рук. Розмір 15х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC32342
802 грн*
нет в наличии
Лялька тата для ігор з ляльковим будиночком. Лялька одягнута у джинси, стильний светр з капюшоном, під яким видніється червона футболка. Образ якраз для відпочинку, неквапливих прогулянок. Особливість ляльки – точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів – дерев’яного каркасу і текстильним покриттям. При цьому лялька гнучка, можна змінювати положення рук. Розмір 15х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC31377
749 грн*
нет в наличии
Лялька хлопчика - справжня особистість зі своєю вдачею та характером. Одягнутий у штани, теплий светр. Особливість ляльки– точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 10х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC31352
749 грн*
нет в наличии
Лялька привертає увагу своїм зовнішнім виглядом. Ніколас – хлопчик-підліток – унікальна лялька, справжня особистість зі своєю вдачею та характером. Одягнутий у джинси, кофту у кольорову смужку, теплий шарф. Вбрання якраз підходить для неквапливих прогулянок. Особливість ляльки– точне відтворення деталей зовнішнього вигляду, аксесуарів, текстур одягу. Іграшка виготовлена з безпечних, натуральних матеріалів. Розмір 12х3. Лялька невелика, її зручно брати в дорогу, на прогулянку. Для дітей від 3 років. Виробник – німецький бренд іграшок nic.
код товара: NIC31434
997 грн*
нет в наличии
Надзвичайно гарна дизайнерська лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Її персонаж – уважна та доброзичлива кухарка, вдягнена у стилі 19 століття. На ній довга сукня чорного кольору із бежевими квіточками, поверх неї – бежевий фартух у білу крапинку. Кухарка люб’язна та усміхнена, вона завжди готова нагодувати всю сім’ю. Лялька дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Вона вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Лялька підходить до дерев’яних будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
код товара: NIC31541
588 грн*
нет в наличии
Маленька лялечка ручної роботи від німецького бренду nic. Її образ – дитинка у білосніжному традиційному хрестильному наряді. Дитинка стане чудовим доповненням у колекцію Bodo Hennig або – жителем у дитячому ляльковому будиночку. Дизайнерська лялечка вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Вона гнучка, тому їй можна надати будь-яке положення. Вбрання ляльки вироблене із натуральних матеріалів, пошиття високоякісне, деталізація – відмінна.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров