Продукция Crumpler

Crumpler Mighty Geek Backpack

Рюкзак Crumpler Mighty Geek Backpack для MB PRO 15" має натсупні особливості:

• 3 передніх кишені з блискавкою для аксесуарів, вбудований відсік для ноутбука із застібкою на липучці, нижній відсік на блискавці для фото обладнання, аксесуарів або для одягу чи взуття.

• Еластичні бічні кишені з сітки для аксесуарів,

• Посилене та водонепроникне дно з матовою брезентовою стрічкою, втулка з вбудованим вушком для світлодіодного ліхтарика "Mr. Spot" (постачається окремо: Mr. Spot)

Модели
loading Синий 15" синий 2199 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight Business Case 15''

Shuttle Delight Business Case 15'' - це високоякісна сумка із стильним зовнішнім виглядом і з широким асортиментом усередині. Сумка має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові зовнішні і внутрішні кишені для аксесуарів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка, металева застібка, можливість приєднаняння до валізи. Модель представлена у різних кольорах.

Модели
loading Black 15" черный 1499 грн* Перейти
loading White grey 15" светло-серый 1499 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight Backpack 15"

Shuttle Delight Backpack 15" - мінімалістський зовнішній вигляд із широким асортиментом усередині. Рюкзак має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові кишені для аксесуарів. Наявні додаткові внутрішні кишені, у тому числі прихована кишеня для важливих предметів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка на верхній і задній стороні з підкладкою, металева застібка. Модель представлена у різних кольорах.

Модели
loading Black 15" черный, темно-серый 2949 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Cube XS

Сумка The Flying Duck Camera Cube XS від Crumpler виготовлена із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних і системних камер. Вона чудово підійде для зберігання та транспортування фотокамер із 50мм лінзою та аксесуарів до неї (таких, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Сумка має застібку на блискавці, внутрішню кишеню, зручний плечовий ремінь. Постачається в декількох колірних варіантах.

Модели
loading FDCC-XS-001 сумка, бокс черный 629 грн* Перейти
loading FDCC-XS-002 сумка, бокс синий 629 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Half Backpack

Рюкзак The Flying Duck Camera Half Backpack від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Рюкзак вміщує: фотокамеру, додатковий об'єктив, планшетний ПК, персональні речі та різні аксесуари до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак має застібку, внутрішні кишені, зовнішню кишеню, зручні плечові ремінці, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Модели
loading Черный рюкзак черный 1295 грн* Нет предложений
loading Темно-синий рюкзак синий 1295 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Full Backpack

Рюкзак The Flying Duck Camera Full Backpack від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Рюкзак вміщує: фотокамеру, зміну основну, декілька додадткових об'єктив, ноутбук із діаганалю 15" (MacBook Pro), фотоспалах, персональні речі та різні аксесуари до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак має застібку, внутрішні кишені, зовнішні кишені, зручні плечові ремінці, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Модели
loading Темно-синий рюкзак синий 1699 грн* Перейти

Crumpler The Pearler

Рюкзак The Pearler від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для зберігання та транспортування фотокамери, додаткового об'єкту, персональних речей та різних аксесуарів до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак оснащено спеціальними застібками для збільшення об'єму, зовнішні кишені, зручні плечові ремінці, що регулюються, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Модели
loading Синий с серебристым рюкзак синий, серебристый 1549 грн* Перейти

Crumpler The Base Park

Високоякісний рюкзак The Base Park від Crumpler вміщую все необхідне: дзеркальну фотокамеру із об'єктивом середнього розміру, запасний об'єктив, фотоспалах, та інші фото-аксесуари (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Є відсік для ноутбуку із діагоналлю 15" (MacBook Pro) та планшету 9.7" (iPad). У головному відсіку можна зберігати усі необхідні персональні речі. Є ручка для перенесения, плечові ремінці, що регулюються, та безліч зовнішніх кишень. Постачається в декількох колірних варіантах.

Модели
loading Коричневый рюкзак коричневый 3599 грн* Перейти

Crumpler Backpack Waist Belt M

код товара: BPWB-M-001

799 грн*
Где купить

Назначение: для аксессуаров; Тип: ремни; Материал: полиэстер; Отделение для личных вещей: есть; Габариты (ВxШxГ): 1050-1450;

Crumpler The Geek Deluxe 13", Matte black

код товара: TGKD13-010

999 грн*
Где купить

Тип: сумка; Максимальный размер: 13"; Материал: нейлон; Защитные функции: защита от воды; Особенности: ремни для фиксации ноутбука;

Crumpler The Geek 13"

Чохол The Geek 13" від Crumpler - це надійний і стильний чохол-рукав для Вашого ноутбука (наприклад, для MacBook Air 13", MacBook Pro 13", Lenovo IdealPad, Samsung Series9). Окрім основного відділення для ноутбука, чохол має 7 відкритих зовнішніх кишень: 5 з однієї сторони (для планшету, мобільного телефону, аксесуарів, особистих речей) і ще 2 - з іншої. Доступні різні кольори.

Модели
loading TGK13-009 13" серый 749 грн* Перейти

Crumpler The Geek Deluxe 13"

Сумка The Geek Deluxe 13" від Crumpler оснащено спереду трьома повністю закритими кишенями для зберігання речей, включаючи кишеню для iPad Mini. Головний відсік та всі кишені на передній панелі - із застібкою-блискавковою. У чохол можна покласти ноутбук із діагоналлю 13" (наприклад, Mac Book Pro). Завдяки надійним і м'яким ручкам сумку зручно носити у руці. Доступні різні кольори. 

Модели
loading White grey 13" серый 999 грн* Перейти