banner #257
banner #260
banner #270
banner #266
banner #243
banner #269
banner #224
banner #182

Публикации:

Новости
Акции
Обзоры
20.01.2020
Премія CES 2020 визнає високу конкурентоспроможність продукції TCL та провідною в галузі інноваційних технологій.
17.01.2020
Особливості: Kingston виходить на ринок NVMe-накопичувачів для центрів обробки даних; Високопродуктивний інтерфейс NVMe PCIe Gen 3.0x4; Завантажувальний накопичувач для серверів у форм-факторі M.2 2280 із захистом від втрати...
17.01.2020
Для принтерів HP DeskJet, OfficeJet, ENVY и Photosmart.
16.01.2020
Так, на виставці були представлені: нові карти пам’яті Canvas Plus, зокрема UHS-II; NVMe PCIe 4.0 SSD для приватних користувачів; високопродуктивні NVMe PCIe-рішення для центрів обробки даних.
19.12 - 30.01
Шановні партнери, Компанія ERC спільно з компанією HP Inc. запрошують Вас взяти участь у мотиваційній програмі.
08.01 - 31.01
Шановні партнери, беріть участь у новій і цікавій акції!
16.01 - 29.02
Раді повідомити: відсьогодні розпочалася акція на бездротові динаміки SONY!
29.01.2020
Різдвяні бажання геймерів можуть бути абсолютно різними. Хтось мріє про нову модель улюбленої приставки, хтось замовляє Санті потужний ігровий ноутбук, але справжні мрійники сподіваються на щось індивідуальне та особливе.
28.01.2020
Польська компанія Dream Machines успішно завоювала сегмент випуску ігрових ноутбуків та займає одне з провідних місць не лише на українському, але й світовому ринку. Також бренду вдалося про себе гучно заявити і у сегменті ігрової...
28.01.2020
Наразі є багато комп’ютерного «заліза», і кожен може обрати за різними параметрами те, що підходить найкраще. Нічого не змінювати, не експериментувати та плисти за течією загальноприйнятих правил – простіше за все. Найскладніше й не...
27.01.2020
Інноваційні рішення U-Prox забезпечують зручність і простоту використання систем контролю доступу з оптимальним рівнем безпеки. Виконати завдання щодо контролю та керування можна на будь-якому об’єкті: офіс, готель, банк, склад то...
Ми открыты для сотрудничества
Если ваша компания заинтересована в сотрудничестве с нами,
пожалуйста, перейдите по ссылке и заполните анкету.
За дополнительной информацией обращайтесь по тел. (044) 390 55 10
E-mail: info@erc.ua

Про ERC:

24роки
ERC - професійний
дистрибутор України
З власними перевіреними часом ефективними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів.
Дистрибутор
національного маштабу
Зростаючий бізнес в багатьох країнах (Азербайджан, Арменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Польща, Узбекістан та ін.)
Розвиток молодих фахівців
Створення нових робочих місць та залучення до вдосконалення професійних навичок молодих фахівців.
Передові технології
ERC піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями.

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними перевіреними часом ефективними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів. З самого початку, з 90-х років піклування про традиції компанії не заважає створенню й впровадженню новацій, що забезпечує впевнені лідерські позициії ERC в країні.

ERC невпинно продовжує розвиток дистрибуції, розпочавши з електроніки, комп'ютерної та офісної техніки. Зараз до споживчої електроніки, комп’ютерної техніки і рішень для домогосподарств та підприємств додано побутову техніку, телевізори, сучасні трендові і просто популярні товари електроніки, електрики, товари з новітніх сегментів геймінгу, електротранспорту, роботехніки, 3D принтерів, товарів для дітей, дитячих іграшок, транспорту тощо. ERC пропонує продукцію, ідеї та рішення як для державних та комерційних підприємств, так і для домогосподарств.

Група компаній ERC є помітним платником податків в держбюджет в масштабах країни, прибічником прозорих правил та загальних норм для всіх на ринку, роботодавцем, який гарантує офіційне працевлаштування та заробітну платню. Лише за результатами 2017 року від групи компаній ERC до держбюджету України надійшло понад 90 мільйонів доларів податків та зборів, і цей покажчик має бути значно більшим за результатами 2018-го року. Дистрибутор національного масштабу в Україні та зростаючим бізнесом в багатьох інших країнах (зокрема, Азербайджан, Арменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Польща, Узбекістан), ERC пропонує бізнес-партнерам найбільший асортимент якісних продуктів наявних на складі в Україні та у бізнес-партнерів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, якісне виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу. Ресурс і основа капіталу ERC - це багаторічні напрацьовані досвід та репутація, орієнтована на взаємопорозуміння філософія співпраці, професійний колектив та розвинута мережа бізнес-партнерів всією територією України та інших країн. Партнери мають можливість працювати із спеціалізованою системою B2B, яка значно полегшує взаємодію. ERC виконує соціальну місію, створенням нових робочих місць та залученням до вдосконалення професійних навичок молодих фахівців. Вони часом потрапляють в компанію одразу після вищої школи, а після відповідного стажування отримують можливість продовжити роботу в ключових підрозділах ERC. Класичну дворівневу систему дистрибуції продуктів і додаткових послуг (VAD модель) поєднано з тактикою продажів, яка запобігає "цінових війн". ERC здійснює комерційну діяльність через бізнес-партнерів, до яких належать як національні та регіональні роздрібні мережі, власники незалежних магазинів та пректів, гуртові компанії, інтернет-магазини, системні інтегратори, так і фахівці у вузьких технологічних нішах та сегментах. Основою роботи ERC з партнерами є надання серії послуг на базі пропозицій рекомендованого набору якісних продуктів, їх постійна наявність на складі, персональний фахівець, особливі фінансові та логістичні умови, а також спеціальні програми просування, маркетингова, рекламна, інформаційна та технічна підтримка, навчання фахівців з продажів та інших співробітників компанії. ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями. Укладено офіційні дистриб'юторські контракти (деякі з них є ексклюзивними) на продаж устаткування та послуг з впевненими світовими лідерами у різних сегментах або перспективними постачальниками трендових, новітніх, проте якісних за виконанням, рішень.

Каталог товаров