F16: реалізм авіосимулятора

Головна Часопис F16: реалізм авіосимулятора
01.07.2024

Thrustmaster Viper TQS Mission Pack – повноцінна копія системи керування винищувачем F16.

Особливості

  • Репліка важеля та панелі літака F16 Viper
  • Культові функції для бою
  • Ергономічне керування польотом
  • Панель керування з підсвічування

Viper TQS – відома система дросельної заслінки Viper, ліцензована ВПС США. Thrustmaster Viper TQS PC – якісний периферійний пристрій експертного рівня для гри в авіасимулятори. Повноцінна репліка важеля винищувача в масштабі 1:1 є дивовижно ергономічною: система Viper TQS Mission Pack неймовірно реалістично відтворює функціонування та керування дросельною заслінкою, кінематику польоту й дає змогу осягнути відчуття справжніх пілотів Viper.

Thrustmaster Viper TQS Mission Pack важко назвати доступним для широкого загалу, однак він є високотехнологічним, і ті, хто має досвід гри в авіасимулятори, безсумнівно, гідно оцінять увагу до деталей і продуктивність цього важеля керування.

Репліка важеля та панелі літака F16 Viper. Важіль керування двигуном Viper TQS Mission Pack ліцензований ВПС США. Пристрій є копією легендарного F16 Viper у масштабі 1:1 із металевим корпусом руків’я та панеллю керування. У джойстик вбудовано справжній плавний регулятор тяги, який зумовлює реалізм ігрового процесу.

Культові функції для повітряного бою. Металеві руків’я керування та перемикач Chaff/Flare для застосування ІЧ-пасток для кращого занурення в повітряні бої – Viper TQS забезпечує виняткову реалістичність.

Ергономічне керування польотом. Повна готовність до інтенсивних зльотів, боїв і посадок! Для цього передбачено: 43 кнопки (включно з 11 віртуальними), одне тримерне колесо (вісь), поворотні селектори MODE і PGRM на панелі CMDS, а також – кнопка скидання, лазерний приціл, глушник та перемикачі запуску зброї.

Панель керування з підсвічуванням. Панель керування підсві­чується «військовим» зеленим кольором для абсолютної реалістичності та зручності використання за умов недостатнього освітлення.

Підключення до ПК. Для підключення до комп’ютера передбачено рознім USB Type-C на корпусі пристрою. USB-кабель є в комплекті.

Технічні характеристики

  • Код товару: 4060254
  • Сумісність із платформами ПК
  • Загальна кількість кнопок 43 (11 віртуальних)
  • Розмір 260 × 296 × 230 мм
  • Вага 3,33 кг

Товари з публікації
код товару: 4060254
28777 грн*
є в наявності
Легенда повертається з Viper TQS, знаменитою системою квадрантів дросельної заслінки від Viper, офіційно ліцензованою Військово-повітряними силами США та сумісною з комп'ютером. Підніміть свою кабіну на новий рівень продуктивності та відчуйте видатну ергономіку завдяки репліці в масштабі 1:1 з металевим корпусом ручки та кнопками, а також реалістичною панеллю керування з підсвічуванням. Viper TQS Mission Pack відтворює реалістичну роботу дросельної заслінки та органів керування, кінематику польоту та відчуття, які відчувають справжні пілоти Viper.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів