Ігрові консолі

Знайдено 3 товара
Сортувати
PlayStation 4 1ТВ в комплекті з 3 іграми і підпискою PS Plus

PlayStation 4 1ТВ в комплекті з 3 іграми і підпискою PS Plus

код товару: 9926009

10499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Унікальний бандл з трьома іграми (Horizon Zero Dawn (Complete Edition) & Detroit & The Last of Us). Horizon Zero Dawn - ексклюзивна гра тільки для PS4 & PS4 PRO. Complete Edition - включає в себе DLC (Frozen Wilds). Detroit - гра-фільм про повстання роботів за свої права. Незвичайний геймплей, де кожне ваше рішення змінює сюжет гри. The Last of Us - гра, яка символізує ціле поточне покоління Конолі. Цікавий сюжет і геймплей. Так само ви отримуєте безкоштовну 3-х місячну підписку на сервіс PlayStation Plus, яка дозволить грати по мережі і отримувати щомісяця додаткові бонуси і безкоштовні ігри.

PlayStation Classic

PlayStation Classic

код товару: 9999591

1999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Відтворіть епоху, яка назавжди змінила світ відеоігор, з легендарною PlayStation Classic. У комплекті з нею додаються 20 кращих відеоігор для оригінальної консолі PlayStation, в тому числі Final Fantasy VII, TEKKEN 3, R4: Ridge Racer Type 4, Jumping Flash!, Wild Arms та інші - слідкуйте за оновленнями.

PlayStation PlayStation 4 1ТВ в комплекті з 3 іграми і підпискою PS Plus

PlayStation PlayStation 4 1ТВ в комплекті з 3 іграми і підпискою PS Plus

код товару: 9785316

Порівняти (0) ›

Унікальний бандл з трьома іграми (Horizon Zero Dawn (Complete Edition) & God of War & Gran Turismo Sport). Horizon Zero Dawn - ексклюзивна гра тільки для PS4 & PS4 PRO. Complete Edition - включає в себе DLC (Frozen Wilds). God of War - ексклюзивна гра тільки для PS4 & PS4 PRO. Реліз 2018 року, який отримав найвищі оцінки критиків. Gran Turismo Sport - захоплюючий автосимулятор з високим рівнем графіки. Так само ви отримуєте безкоштовну 3-х місячну підписку на сервіс PlayStation Plus, яка дозволить грати по мережі і отримувати щомісяця додаткові бонуси і безкоштовні ігри.