На щорічній виставці електроніки CEE 2019 відділ Системної інтеграції компанії «Панасонік Україна» представив комплексне рішення для бізнесу, яке втілюється в життя за допомогою сучасних IP-технологій.
Рішення базується на IP-АТС Panasonic серії KX-NS/NSX, що дозволяє забезпечити зв’язком до 2000 IP-абонентів та створити єдину мережу з централізованим адмініструванням. Така реалізація можлива завдяки гнучкому модельному ряду SIP-телефонів серії HDV, що сумісні з усією лінійкою IP-АТС KX-NS/NSX та підтримують можливість здійснення відео викликів. Сумісність з BroadSoft та Asterisk створює широкі можливості для майбутнього розвитку. Ці переваги закладають підґрунтя для роботи зі службою каталогів Microsoft Active Directory, яка сьогодні широко використовується для надання інформаційних атрибутів (комп'ютери, користувачі, принтери і так далі), що є важливим фактором у побудові якісної та сучасної телекомунікаційної системи. Також в систему були інтегровані нові цифрові телефони KX-NT630/680, в яких реалізується безпечний протокол передачі даних, відомий як SRTP протокол, що гарантує конфіденційність та безпеку інформації користувачів.
На стенді Panasonic Business також була представлена система відеоконференції високої чіткості (HDVC), що задовольняє різноманітні потреби в різних галузях: в освіті, на виробництві, в охороні здоров'я, фінансах, торгівлі, тощо. Завдяки наявності серверу багатосторонньої конференції (MCU) та програмного забезпечення, вдалося збільшити кількість одночасних відео з’єднань з 24 до 530. Також система відеоконференції сумісна з програмним забезпеченням Skype for Business, та дає можливість роботи з системами відеоспостереження (CCTV) за допомогою підтримки протоколу RTSP.
На сьогодні обладнання компанії Panasonic технічно дозволяє об'єднати всі модулі в єдину комунікаційну мережу, що дає змогу втілювати всі вище перераховані переваги, та задовольнити найвибагливіші потреби сучасного бізнесу.Також серед рішень від Panasonic можна було ознайомитись з системою відеонагляду для побудови сучасного та безпечного і розумного міста. Споживач мав змогу ознайомитись зі справжнім сучасним моніторинговим центром: з околиць міста Києва та комунальних підприємств освіти збиралося відео в онлайн режимі до центру моніторинга та надійно зберігалося на сучасних NVR WJ-NX400K/G.Можливість кодування як каналу зв’язку так і самого відеопотоку з об’єктів робить систему вдосконалю та відповідає сучасним викликам щодо кибербезпеки з передачі та зберігання даних. В той же час оператор має можливість оперативного нагляду та керування системою. Допоміжними речами є розумні камери з вбудованою аналітикою, такі як WV-X8570N та WV-SUD638 та програмне забезпечення, що дозволяє розпізнавати обличчя(WV-ASF950) та вид транспортних засобів(WV-ASV100). Система будується з окремих вузлів та елементів, інтегрована та легко масштабується. Надійність та захищеність з можливістю легкого управління та налаштування системи i-Pto Extreme дозволяє впроваджувати накопичений досвід в сфері безпеки на об’єктах будь якої складності.
Прем’єра в Україні – повністю захищений планшет Panasonic FZ-M1 з вбудованою тепловізорною камерою – це ідеальний інструмент для роботи просто неба, що не тільки запускає звичайні офісні застосунки, але й аналізує температурні характеристики об'єктів. Його ємкісний сенсорний дисплей підтримує до 10 одночасних дотиків. Версія з технологією Intel RealSense D410 підходить для точних вимірювань в 3D і створена спеціально для промислового використання, включаючи оптимізацію складських площ, управління активами, моніторинг ран в медицині, розслідування злочинів, фотографування в страховому бізнесі. Опція Passport Reader Solution є ідеальним інструментом для перевірки паспортів та посвідчень на прикордонному контролі, вона допоможе поліції та силам безпеки під час перевірки посвідчень та перепусток.