Tapo L900-5: світлодіодна Wi-Fi стрічка з можливістю зміни кольору та управлінням через додаток

Головна Новини Tapo L900-5: світлодіодна Wi-Fi стрічка з можливістю зміни кольору та управлінням через додаток
08.02.2022

Компанія TP-Link починає продавати в Україні новий пристрій для розумного будинку – світлодіодну Wi-Fi стрічку TP-Link Tapo L900-5. Ця модель відрізняється додатковим терміном служби, дозволяє міняти колір освітлення і його яскравість, а також може управлятися трьома різними способами – за допомогою фірмового додатку Tapo, аппаратного контролера, що йде в комплекті, або голосового управління.

У цієї моделі є все, що можна вимагати від сучасної багатофункціональної світлодіодної стрічки – можливість зміни кольоору та яскравості підсвітки, налаштування розкладу (в цьому випадку світло буде включатися у точно визначений час) і навіть функція «Немає вдома», активація якої створить ілюзію присутності людей для непроханих гостей. В залежності від настрою ви зможете обрати один з понад 16 мільйонів відтінків світла та зберегти на майбутнє найбільш оптимальні варіанти. 

Термін служби світлодіодної стрічки при постійній роботі становить п’ять з половиною років. Вона є стійкою до великої кількості вигинів, усі світлодіоди працюють незалежно одне від одного під низькою напругою і не випромінюють голубе світло.

Tapo L900-5 можна швидко підготувати до роботи. Для цього необхідно дістати стрічку з упаковки, вкоротити і зафіксувати на потрібній поверхні за допомогою клейової основи 3M. Післе цього потрібно скачати на смартфон або планшет додаток Tapo, увімкнути стрічку та виконати вказівки додатку. Додаток ідеально підходить для управління, але за бажання ви зможете використати для цих завдань апаратний контролер, що йде в комплекті, або голосове управління через Google Assistant, Apple Home або Amazon Alexa. Ну а якщо ви придбаєте кілька світлодіодних стрічок, то за допомогою додатку Tapo можна обрати індивідуальні параметри для кожного пристрою.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Tapo L900-5 становить 799 грн.

 

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів