Мобільний 4G Wi-Fi маршрутизатор 2E PowerLink

Головна Новинки Мобільний 4G Wi-Fi маршрутизатор 2E PowerLink
23.05.2023

Асортимент мережевих пристроїв 2E поповнився компактним 4G LTE Wi-Fi-роутером у формфакторі USB-стіку.

2E PowerLink MiFi 1 – компактний 4G Wi-Fi роутер у формфакторі USB-модему, який забезпечує доступ до 3G/4G мобільного інтернету одразу для 10 пристроїв на швидкості до 150 Мбіт/с. Із його допомогою можна підключатися до мобільної мережі 4G LTE та насолоджуватися високою швидкістю завантаження та передавання даних, а також стабільним і надійним з’єднанням. Вбудований Wi-Fi-модуль, дає змогу створювати Wi-Fi точку доступу та підключати до неї до 10 пристроїв одночасно.

Надійний процесор

2E PowerLink MiFi1 побудований на LTE-модемі процесора Qualcomm Snapdragon 410 (MSM8916), який має 4 ядра Cortex-A53 з тактовою частотою до 1,4 ГГц, і є одним із найнадійніших і поширеніших процесорів у своєму класі.

Легке підключення та налаштування

Для використання 2E PowerLink MiFi 1 як мобільного модему достатньо лише встановити 4G SIM-картку мобільного оператора, під’єднати модем до USB-порта ПК чи ноутбука з ОС Windows – і одразу почати користуватись інтернетом. Це просто для будь-кого – не потрібно встановлювати на комп’ютер жодних драйверів, сторонніх додатків чи вносити ручні налаштування для мережевого з’єднання. 2E PowerLink MiFi 1 автоматично розпізнається ОС Windows як віртуальна мережева карта (RNDIS), і самостійно встановлює з’єднання з 3G/4G мобільною мережею, адже для цього налаштування для всіх українських мобільних операторів (Vodafone, Kyivstar, LifeCell) вже записані в пам’яті роутера.

2E PowerLink MiFi1 працює в усіх частотних діапазонах українських мобільних мереж 3G UMTS (B1/8 - 2100/900 МГц) і 4G LTE (B3/7/8/20 -1800/2600/900/800 МГц), тож будь-де, у великому місті чи у віддаленій сільській місцевості, користувачі отримають доступ до швидкісного мобільного інтернету за лічені секунди.

Мобільний Wi-Fi роутер будь-де

Зможете легко підключатися до інтернету на своєму ноутбуці або ПК, незалежно від того, де знаходитесь. Можна використовувати PowerLink MiFi1 як резервний варіант, якщо основна мережа не працює, або просто як додатковий джерело високошвидкісного інтернету.

Завдяки своїй компактності та портативності, 4G роутер 2E PowerLink MiFi1 є відмінним вибором для тих, хто постійно перебуває в русі та потребує швидкого та надійного доступу до інтернету без прив’язки до Wi-Fi вдома, в офісі, готелі чи коворкінгу. Можете використовувати його для роботи, навчання або розваг, у будь-якому місці та в будь-який час.

2E PowerLink MiFi 1 працює і як мобільний Wi-Fi роутер, щоб забезпечити доступ до інтернету таким пристроям як-от: смартфонам, планшетам, ноутбукам, принтерам та МФУ, ігровим приставкам, smartTV, камерам відеонагляду, розумним датчикам smart Home, роботам-пилососам, та багатьом іншим розумним пристроям, які керуються через Wi-Fi.

Висока продуктивність і енергоефективність

Wi-Fi процесор Qualcomm WCN3610 має підтримку бездротових технологій Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 ГГц, і забезпечує високу швидкість передавання даних і стабільність підключення для 10 Wi-Fi пристроїв до точки доступу PowerLink MiFi 1. Процесор WCN3610 має високу продуктивність та низьке споживання енергії, що дає змогу зберігати заряд батареї (якщо роутер підключений до Powerbank) та продовжувати роботу пристрою на одному заряді більше часу.

Організація Wi-Fi-мережі

Щоб швидко організувати Wi-Fi мережу, достатньо просто підключити 2E PowerLink MiFi 1 до джерела живлення 5В/1А (зарядний пристрій смартфона, мобільна батарея Powerbank, автомобільний USB зарядний пристрій) і все – ви отримаєте якісне Wi-Fi покриття радіусом до 15 м.

Адміністрування та керування мережею

Для адміністрування 2E PowerLink MiFi 1 та керування пристроями в Wi-Fi мережі в роутері є зручний вебінтерфейс українською мовою, яким можна користуватися в будь-якому браузері на ПК, смартфоні чи планшеті за адресою 192.168.100.1. Логін і пароль доступу до інтерфейсу керування роутером зазначені на корпусі пристрою. Інтерфейс керування роутером допоможе вести статистику трафіку, обмежувати доступ до Wi-Fi-мережі по MAC-адресам, обмежувати швидкість для підключених пристроїв, відправляти SMS, налаштовувати сторожовий таймер.

Де можна використовувати 2E PowerLink MiFi 1?

На дачі

Для організації домашньої Wi-Fi-мережі для підключення smartTV, планшетів і смартфонів, датчиків «розумного дому» для автоматичного поливу, освітлення і відеонагляду.

В магазині

Для організації Wi-Fi-мережі для працівників і клієнтів, забезпечення роботи касових терміналів і комп’ютерів, оновлення рухомого рядка зовнішньої реклами, відеонагляду тощо.

На відпочинку чи у відрядженні

Поза межами Wi-Fi-мережі готелю, кафе, офісу, або якщо якість з’єднання  не влаштовує, можна забезпечити швидкісний інтернет прямо з кишені. 2E PowerLink MiFi 1 впорається з цим дуже швидко.

Характеристики 2E PowerLink MiFi 1

 • Колір: чорний
 • Клас: 4G WI-FI USB-роутер (MiFi)
 • Формфактор: USB-стік
 • Матеріал корпуса: пластик
 • SIM: 1 x mini SIM (2FF)
 • Вимоги до ОС: Windows 7, 8, 8.1, 10
 • Мережа: FDD LTE: 4G FDD LTE: B3/7/8/20 (1800/2600/900/800 МГц), 3G UMTS/WCDMA: B1/8 (2100/900 МГц)
 • LTE: LTE Cat 4 (150 Мбіт/с швидкість завантаження, 50 Мбіт/с швидкість передачі)
 • Індикація: два LED індикатора Мобільна мережа, Wi-Fi мережа
 • Процесор: Qualcomm Snapdragon 410 (MSM8916) LTE modem, Qualcomm WCN3610 Wi-Fi IC
 • Пам'ять: 4ГБ NAND flash + 512МБ LPDDR2
 • Інтерфейс: USB Type A
 • Кнопки: немає
 • Антена: вбудована 4G LTE, Wi-Fi антенни. Розніми для підєднання зовнішніх антен: немає
 • Параметри WiFi (IEEE): Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц. Одночасне підключення до 10 користувачів
 • Додаткові функції: статистика трафіку 24/7, шифрування WEP/ WPA PSK/ WPA2 PSK, IPv4/IPv6, фільтр по MAC (Чорний список), обмеження швидкості за МАС, веб-інтерфейс, SMS, телефонна книга, оновлення ПЗ (FOTA), робота в режимі USB-модему (RNDIS віртуальна мережева якарта), сторожовий таймер на перезавантаження
 • Параметри навколишнього середовища: робочий діапазон температур: від 0 до + 40 °С
 • Вологість: від 10 до 80% без утворення конденсату
 • Температура зберігання: від -10 до 70 / Вологість: від 5% до 95%
 • Батарея: немає
 • Живлення: від USB (від USB порта ПК чи ноутбука, від мережевого чи автомобільного зарядного пристрою 5В/2А, від універсальної мобільної батареї Powerbank)
 • Габарити / Вага: 100х34х10мм / 25 г
 • Комплект: пристрій, гарантійний талон, інструкція

Товари з публікації
Новинка
код товару: 688130245326
799 грн*
є в наявності
2E PowerLink MiFi 1 - компактний 4G Wi-Fi роутер у форм факторі USB-модему, який забезпечує доступ до 3G/4G мобільного Інтернету одразу для 10 пристроїв на швидкості до 150 Мбіт/с. З його допомогою ви можете підключатися до мобільної мережі 4G LTE та насолоджуватися високою швидкістю завантаження та передачі даних, а також стабільним і надійним з'єднанням. Вбудований Wi-Fi-модуль, дозволяє створювати Wi-Fi точку доступу та підключати до неї до 10 пристроїв одночасно.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів