Новітні процесори Intel Core 14-го покоління для настільних ПК

Головна Новинки Новітні процесори Intel Core 14-го покоління для настільних ПК
15.02.2024

Новітні процесори Intel Core 14-го покоління для настільних ПК відкривають перед користувачами нові горизонти можливостей. Вони не просто забезпечують потужність, необхідну для сучасних викликів, але і стають вірними союзниками для двох особливих категорій користувачів – геймерів і креаторів.

Процесори Intel Core (14-го покоління) забезпечують неперевершене занурення в будь-який процес – чи то напружені ігри та творчість, чи то робочі сесії, які потребують високої зосередженості.

Рекомендації з продажу процесорів Intel Core 14-го покоління геймерам

Для геймерів, чия жага до найкращої графіки та безперервної дії ніколи не вгамовується, процесори Intel Core 14-го покоління стають ключем до неперевершеного ігрового досвіду. Завдяки можливості з головою поринути у віртуальні світи, де кожна деталь відтворена з неймовірною точністю, змінюється саме сприйняття гри – години геймерських сесій спливають, ніби короткі хвилини. Із цими процесорами лаги та затримки стають лише далеким спогадом, даючи змогу гравцям зосередитися на стратегії та миттєвих рішеннях, які часто безпосередньо впливають на успіх битви.

Процесори Intel Core 14-го покоління – втілення продуктивності та інноваційності, що робить їх чудовим вибором для геймерів, які прагнуть осягнути небачені висоти досвіду під час ігрових сесій. Ось як можна підкреслити ключові переваги цих процесорів під час розмови з потенційними покупцями.

Ключові аспекти для обговорення з геймерами

 • Висока продуктивність і частота: поясніть, що покращена частота2 ядер P і E та збільшений3 кеш L2 і L3 забезпечують виняткову швидкість та ефективність для складних ігрових процесів, які надають змогу геймерам насолоджуватися улюбленими іграми без затримок.
 • Оптимізоване підключення: підкресліть, що підтримання нового дискретного Wi-Fi 7 забезпечує розширений бездротовий зв’язок, який є критично важливим для онлайн-геймінгу та стримінгу, адже гарантує стабільне та швидке підключення для захопливої гри8.
 • Високопродуктивна гібридна архітектура: наголосіть на тому, що високопродуктивна гібридна архітектура до 24 ядер (8P+16E) і до 32 потоків гарантує неперевершену багатозадачність і можливість впоратися з найвимогливішими іграми1.
 • Технологія Intel Dynamic Tuning: зверніть увагу, що ця технологія оптимізує продуктивність під час ігрового процесу.
 • Підтримання DDR5 (до 5 600 МТ/с): обговоріть, що важливість підтримання стандарту DDR5 для забезпечення високої частоти оновлення та плавного ігрового геймплею є необхідною умовою для комфортного дозвілля5,7.
 • Підтримання дискретного Thunderbolt 4 (сумісність із USB 4): нагадайте про важливість легкого підключення ігрових аксесуарів, периферійних пристроїв і переміщення ігрових файлів на зовнішній диск із пропускною здатністю до 40 Гбіт/с.

Розуміння потреб геймерів

 • AAA- та онлайн-ігри: поясніть, як процесори Intel Core 14-го покоління поліпшують ігровий досвід завдяки вищій продуктивності та підтриманню сучасних технологій.
 • Стримінг: вкажіть на можливість процесорів ефективно справлятися одночасно з ігровим процесом і стримінгом, що є вкрай важливим для геймерів, які діляться своїми досягненнями в режимі онлайн.
 • Налаштування та розгін: підкресліть можливості налаштування і розгону для ентузіастів6, які прагнуть до максимальної продуктивності.

Зосередьтеся на цінностях цих клієнтів

 • Баланс вартості та ефективності: важливо підкреслити вартість інвестицій у процесори Intel Core 14-го покоління, акцентуючи на тому, що вони вирізняються оптимальним балансом між ціною та продуктивністю.
 • Простота використання та багатозадачність: висвітліть, як легкість підключення і можливість виконувати кілька завдань одночасно без втрати продуктивності роблять ці процесори оптимальним вибором для геймерів.

Рекомендації з продажу процесорів Intel Core 14-го покоління креаторам

Творці контенту та креативні професіонали покладаються на пряму трансляцію чи створення цифрового мистецтва на своєму ПК як на продовження своєї творчості. Вони знаходять у процесорах Intel Core 14-го покоління надійного партнера, спроможного втілити найсміливіші ідеї в життя. Чи то редагування відео та 3D-моделювання, чи створення складних графічних проєктів, нове покоління процесорів забезпечує швидкість та ефективність, які необхідні для плавної роботи з високовимогливими програмами. Тепер кожен креатор може дозволити собі забути про технічні обмеження та зануритися у світ нескінченної творчості, де єдина межа – це власна уява.

Процесори Intel Core 14-го покоління є втіленням продуктивності та надійності, забезпечують легке підключення та можливості багатозадачності, які так цінують творці контенту. Ось як можна підкреслити ключові переваги цих процесорів під час розмови з потенційними покупцями.

Ключові аспекти для обговорення з креаторами

 • Покращена технологія Intel Smart Cache3: оптимізує системну пам’ять, необхідну для створення та редагування великих файлів, що є ключовим для роботи з високоякісним цифровим контентом.
 • Більше E-ядер і більший обсяг кеш-пам’яті третього рівня з процесорами Intel Core i7 (14-го покоління) – запорука неймовірної багатозадачності, що дає змогу креаторам ефективно працювати з кількома програмами одночасно.
 • Підтримання нового дискретного Wi-Fi 7 забезпечує миттєве завантаження, передавання і трансляцію контенту, що є важливим для швидкого обміну даними та онлайн-співпраці.
 • Збільшений максимальний обсяг пам’яті до 192 ГБ зумовлює можливість зберігати велику кількість даних – «мастхев» для проєктів, які вимагають великих обсягів пам’яті.
 • Intel Thread Director4 інтелектуально визначає пріоритетність робочих навантажень, оптимізуючи ресурси системи для безперебійної роботи з кількома програмами для творчості.
 • Підтримання дискретного Thunderbolt 4 (сумісність із USB 4) гарантує легке підключення ігрових аксесуарів, периферійних пристроїв і швидке переміщення файлів із пропускною здатністю до 40 Гбіт/с, що робить процес творчості ще гнучкішим і зручнішим.

Розуміння потреб креаторів

 • Цифрове мистецтво та редагування: необхідна неабияка обчислювальна потужність для оброблення зображень високої роздільної здатності та відеоматеріалів.
 • Анімація та 3D-моделювання: потреба у швидкому обробленні складних моделей та рендерингу в реальному часі.
 • Музичне виробництво: жорсткі вимоги до швидкості оброблення аудіо та підтримання великої кількості доріжок і плагінів.

Зосередьтеся на цінностях цих клієнтів

 • Продуктивність: для створення цифрового мистецтва, редагування відео, анімації, 3D-моделювання та музичного виробництва потрібна величезна обчислювальна потужність. Процесори Intel Core 14-го покоління забезпечують швидкість та ефективність, які необхідні для плавної роботи з високовимогливими програмами.
 • Надійність: безперебійна робота під час тривалих сесій творчості.
 • Легкість підключення: можливість легкої інтеграції з різноманітними пристроями та обладнанням є ключовою, особливо коли йдеться про підключення зовнішніх накопичувачів, периферійних пристроїв або спеціалізованого обладнання для творчості.
 • Багатозадачність: креатори часто працюють із кількома програмами одночасно – редагують відео, поки рендеряться 3D-моделі, слухають музику або ведуть прямі трансляції. Відповідно, їм потрібна система, яка ефективно справлятиметься з обробленням кількох завдань одночасно без втрати продуктивності.

 

Примітки та застереження

Продуктивність залежить від особливостей використання, конфігурації та інших факторів. Дізнайтеся більше за посиланням: Overview - 1 | Performance Index (intel.com)

Результати продуктивності базуються на тестуванні й можуть не відображати всі загальнодоступні оновлення.

Подробиці конфігурації можна переглянути в резервній копії. Жоден продукт або компонент не можуть бути абсолютно безпечними.

Споживчі витрати та результати можуть відрізнятися.

Для технологій Intel може знадобитися активація відповідного обладнання, програмного забезпечення або послуг.

 1. Гібридна архітектура продуктивності поєднує в собі дві мікроархітектури ядра: ядра Performance (ядра P) і ядра Efficient (ядра E) на одному процесорному кристалі, уперше застосованому в процесорах Intel Core 12-го покоління. Окремі процесори Intel Core 12-го покоління та новіші не мають гібридної архітектури продуктивності, лише ядра P або E, і можуть мати такий же розмір кеш-пам’яті, як і попереднє покоління. Для детальної інформації щодо SKU, зокрема розміру кешу та частоти ядер, відвідайте ark.intel.com.
 2. Покращена частота ядер E для вибраних товарних одиниць. Відвідайте ark.intel.com, щоб отримати детальну інформацію про SKU.
 3. Лише для настільних процесорів Intel Core i5 (14-го покоління), настільних процесорів Intel Core i7 (14-го покоління) і настільних процесорів Intel Core i9 (14-го покоління).
 4. Вбудований в апаратне забезпечення Intel Thread Director надається лише в конфігураціях гібридної архітектури продуктивності процесорів Intel Core 12-го покоління або новіших. Потрібна активація ОС. Доступні функції та можливості залежать від ОС.
 5. Для вибраних SKU процесорів і DDR5 5 600 MT/s 1DPC UDIMM 1Rx8, 1Rx16 (провідний постачальник) і DDR5 5200 1Rx8, 1Rx16, 2Rx8 є POR для всіх SKU процесорів Intel Core i9 для настільних ПК, усіх SKU процесорів Intel Core i7 для настільних ПК, а також для вибраних SKU Intel Core i5 настільних процесорів (14-е покоління).
 6. Розблоковані функції доступні в деяких комбінаціях чипсетів і процесорів. Зміна тактової частоти або напруги може призвести до скасування гарантії на продукт і зниження стабільності, безпеки, продуктивності й терміну слугування процесора та інших компонентів. Щоби дізнатися більше, зверніться до виробників системи та компонентів.
 7. Максимальна швидкість пам’яті пов’язана з конфігураціями 1 DIMM на канал (1DPC). Додаткове завантаження DIMM на будь-якому каналі може вплинути на максимальну швидкість пам’яті. До DDR5 5 600 МТ/с 1DPC UDIMM 1Rx8, 1Rx16 і DDR5 5200 1Rx8, 1Rx16, 2Rx8 на вибраних SKU. Максимальний обсяг пам'яті досягається за допомогою конфігурацій 2DPC. Щоб отримати додаткові відомості про конфігурацію 2DPC, зверніться до специфікації Raptor Lake Processor External Design (EDS), ID 640555.
 8. Залежно від регіональної доступності, підтримання операційної системи та сумісності з маршрутизатором. Докладніше за посиланням: What Is Wi-Fi 7? (intel.com)

Товари з публікації
код товару: BX8071514600K
15339 грн*
є в наявності
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Має 14 ядер і 20 потоків (14C/20T), таким чином, він може виконувати багатозадачні завдання дуже ефективно.
код товару: BX8071514600KF
14599 грн*
є в наявності
Intel Core i5 14600KF - це флагманський процесор 14-го покоління для настільних ПК, який пропонує безпрецедентну продуктивність і потужність для геймерів і творців. Завдяки 14 ядрам і 20 потокам, базовій частоті 3,5 ГГц і до 5,3 ГГц у режимі Turbo Boost, цей процесор може легко впоратися з будь-якими завданнями, чи то ігри з високою роздільною здатністю, редагування відео, чи то створення 3D-графіки.
код товару: BX8071514700K
20729 грн*
немає в наявності
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Процесор має базову частоту 3.4GHz, що гарантує високий рівень продуктивності.
немає в наявності
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Процесор має базову частоту 3.4GHz, що гарантує високий рівень продуктивності.
код товару: BX8071514900K
28989 грн*
є в наявності
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Процесор має базову частоту 3.2GHz, що забезпечує високий рівень продуктивності.
код товару: BX8071514900KF
27599 грн*
є в наявності
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Процесор має базову частоту 3.2GHz, що гарантує високий рівень продуктивності. Важливою особливістю цього процесора є відсутність інтегрованої графічної підсистеми.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів