Відеокарти ASUS лінійки SUPER на базі графічних процесорів NVIDIA – максимум можливостей для кожного

Головна Новини та огляди Відеокарти ASUS лінійки SUPER на базі графічних процесорів NVIDIA – максимум можливостей для кожного
26.04.2024

Готові перейти на новий рівень ігрових можливостей і графічної потужності? Є шанс це зробити з відеокартами ASUS з лінійки SUPER, які базуються на передових графічних чипах серії NVIDIA 40. Кожна модель серії обіцяє значне підвищення продуктивності, як порівняти з пристроями попередніх поколінь, яке змусить улюблені ігри та програми «літати» на небачених швидкостях.

Зокрема GeForce RTX 4070 Ti SUPER виходить на новий рівень із 16 ГБ VRAM, гарантуючи продуктивну роботу з високою роздільною здатністю. Проте GeForce RTX 4070 SUPER також не відстає, використовуючи новий 16-контактний рознім живлення 12VHPWR для забезпечення стабільного енергоживлення.

Та не лише потужність, а й унікальність кожної моделі в асортименті ASUS і Republic of Gamers (ROG) спонукає серця поціновувачів технологій битися швидше. Збираєте потужний комп’ютер для сучасних ігор, ПК для професійної роботи з фото й відео або цікавитесь оптимальними за співвідношенням ціни та можливостей системами? Від геймерських монстрів до професійних робочих станцій для оброблення медіа – кожен знайде щось для себе.

Тож чому б не перетворити свій комп’ютер на графічний рай за допомогою відеокарти ASUS лінійки SUPER? Підніміть планку можливого й дозвольте собі насолодитися кожною деталлю цифрового світу.

ROG Strix – відеокарти з найвищими тактовими частотами й охолодженням преміумкласу

Пориньте до світу геймінгу з відеокартами ROG Strix, де високі тактові частоти й охолодження преміумкласу гарантують майстерність високого рівня. Ці відеокарти не просто компоненти для ПК, вони – серце потужної машини, готової до будь-яких викликів.

Завдяки трьом вентиляторам Axial-tech ROG Strix забезпечує надійне охолодження навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій. У момент найменшого навантаження активується пасивний режим, забезпечуючи абсолютну тишу – оптимальне рішення для нічних мандрів віртуальним світом.

Металевий «екзоскелет» карти не лише додає міцності конструкції, але й демонструє агресивний стиль, властивий ROG. Перемикач двох профілів BIOS дає змогу легко перемикатися між максимальною продуктивністю та тихим режимом, гарантуючи користувачу повний контроль над системою.

Додаткова перевага – ексклюзивні розніми FanConnect II, які забезпечують можливість підключати корпусні вентилятори до системи охолодження і керувати ними, оптимізуючи температуру всього ПК. Яскраве RGB-підсвічування, сумісне з Aura Sync, перетворює звичайний комп’ютер на справжній шедевр, гармонійно інтегрований в ігровий простір.

Вибір ROG Strix – це не просто вибір відеокарти, це заявка на підкорення нових цифрових вершин.

ASUS TUF Gaming – надійність і продуктивність для геймерів усіх рівнів

Висококласний геймінг гарантовано з відеокартами ASUS TUF Gaming – надійним союзником на кожному етапі віртуальної гри. Створені для геймерів усіх рівнів, ці відеокарти поєднують неперевершену продуктивність і надійність, аби користувачі могли зануритися в гру без жодних обмежень.

Моделі лінійки TUF Gaming, як і їх побратими Strix, оснащено металевим кожухом, трьома вентиляторами для охолодження, великими радіаторами й перемикачем двох профілів BIOS.

Попри те, що в них не так багато RGB-світлодіодів, бракує рознімів FanConnect II, а тактова частота OC-версій дещо нижча, карти TUF забезпечують чудову продуктивність і довговічність для високопродуктивних ігрових систем. До того ж TUF Gaming вирізняються особливим дизайном, який часто є більш універсальним і стриманим, ніж у Strix-версій.

ASUS ProArt – найвища швидкість рендерингу для творців

Відкрийте для себе нові горизонти творчості з ASUS ProArt – це не просто відеокарти, а справжній витвір мистецтва у світі технологій, який розроблено для тих, хто перетворює звичайне на надзвичайне. Чи потребуєте максимальної швидкості рендерингу для професійного відео, деталізованих графічних сцен під час розроблення ігор чи точності для редагування фотографій – ProArt дарує вишуканість і потужність у кожному аспекті.

Відеокарти ProArt, як і геймерські моделі, оснащено вентильованою задньою панеллю і вентиляторами Axial-tech з 11 лопатями, які забезпечують оптимальне охолодження, а режим пасивного охолодження дає змогу працювати майже безшумно – вдале рішення для відкритих офісів і тихих робочих приміщень.

Завдяки компактному формфактору ASUS ProArt можна легко інтегрувати в будь-яку систему, навіть якщо застосовано кілька карт розширення. Це вдале рішення для професіоналів, які прагнуть неймовірних результатів без жодних компромісів. Перетворіть свої візії на реальність із вишуканістю і стилем!

ASUS Dual – чудова продуктивність у компактному формфакторі

ASUS Dual – справжня знахідка для поціновувачів компактності й потужності. Ці відеокарти згодяться для невеликих корпусів завдяки своєму ретро-футуристичному дизайну. Вони забезпечують високу продуктивність, не займаючи при цьому багато місця. Із 2,56-слотовим радіатором ASUS Dual легко інтегрується в широкий спектр корпусів, що робить їх універсальним вибором для будь-якої збірки.

Попри компактний розмір, ці моделі оснащені кількома тепловими трубками та двома вентиляторами Axial-tech, які відповідають за ефективне охолодження. Саме це зумовлює можливість відеокарт ASUS Dual забезпечувати стабільну та продуктивну роботу як у вимогливих іграх, так і під час роботи в багатозадачному режимі.

Якщо завданням є максимальна продуктивність у компактному формфакторі, ASUS Dual – гідне рішення.

ASUS Noctua Edition – тиша і прохолода

Крім класичних для ASUS лінійок, нові відеокарти можна знайти також у дизайні Special Edition. Так, Noctua Edition 4080 SUPER розроблено в співпраці з Noctua, відомою своїми передовими технологіями в галузі охолодження ПК. Ця відеокарта – оптимальний вибір для тих, хто прагне устаткувати ПК найтихішою і найпрохолоднішою картою, і заради цього згоден змиритися із доволі громіздким дизайном.

Нестримна енергія: блоки живлення для топових відеокарт

Оновлення системи починається не тільки з вибору потужної відеокарти, але й із забезпечення необхідної потужності для її стабільної роботи.

Власникам GeForce RTX 4080 SUPER рекомендовано мати не менш потужний блок живлення, як-то ROG Thor 1000W Platinum II (90YE00L4-B0NA00) або більш доступний TUF Gaming 1000W Gold (90YE00S1-B0NA00). Ці блоки забезпечують не тільки потужність та ефективність, а також стабільність за високих навантажень.

Потрібен надійний компаньйон для GeForce RTX 4070 Ti SUPER? Варто звернути увагу на ROG Thor 850W Platinum II (90YE00L2-B0NA00) або TUF Gaming 850W Gold (90YE00S2-B0NA00). Обидва варіанти пропонують чудовий баланс потужності та вартості, гарантуючи, що вибрана відеокарта завжди забезпечуватиме достатній рівень живлення для максимальної продуктивності.

Тим, хто вибирає GeForce RTX 4070 SUPER, важливо врахувати потребу сучасного з’єднання. У цьому випадку згодяться блоки живлення на кшталт ROG Strix 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00), TUF Gaming 750W Gold або ASUS Prime 750W Gold, які мають вбудований 16-контактний рознім 12VHPWR. Ці блоки живлення не тільки забезпечать необхідну потужність, але й додадуть стильних акцентів системі завдяки вишуканому дизайну.

Нехай нова відеокарта працює без обмежень – виберіть відповідний блок живлення, щоби максимально розкрити її потенціал.

Від геймерських сесій до професійної роботи з медіа – відеокарти ASUS SUPER подарують надійність і продуктивність, які вразять. Підніміть планку цифрової реальності й насолоджуйтеся кожною деталлю цифрового світу з ASUS!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів