Бренд 2E, відомий якісною електронікою та аксесуарами, розширює асортимент, відкриваючи нову категорію – самокати. Оновлена лінійка охоплює моделі для дітей, підлітків і дорослих. З-поміж них – 2E Tango, що поєднує зручність, маневреність і надійність. Самокат стане в пригоді для щоденного переміщення в межах міста та активного дозвілля.
Раму виготовлено зі сталі та алюмінію, що зумовлює міцність без надлишкової ваги. Крім того, за ваги самоката 4,3 кг допустиме навантаження становить до 100 кг. Платформа розміром 53 × 11 см гарантує стійкість навіть під час динамічного катання.
Висота керма регулюється в межах 83,5–100 см, тому самокат можна використовувати як підліткам, так і дорослим.
Великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм забезпечують плавний хід навіть бездоріжжям. Також вдасться легко долати бордюри, тріщини на асфальті та інші перешкоди, які можуть трапитися на шляху містом.

Заднє ножне гальмо зі сталі гарантує ефективне гальмування, що особливо важливо під час швидкої їзди.
Транспорт адаптовано для інтенсивного використання: як для прогулянок між різними міськими локаціями, так і для щоденних поїздок на роботу чи навчання. Складана конструкція і доволі компактний розмір сприяють зручному транспортуванню та зберіганню в обмеженому просторі.
З огляду на власні вподобання можна вибрати модель або стриманого чорного кольору (TANGO-200-BLACK), або яскравого червоного (TANGO-200-RED). Обидва варіанти підкреслюють динамічний характер 2E Tango.
Стильний дизайн, продумана ергономіка та перевірена якість – усе це робить 2E Tango надійним транспортом для підлітків і дорослих, які цінують свободу руху.