Oracle розпочато офіційний перехід на оновлену партнерську програму – Enhanced Oracle PartnerNetwork (OPN). Нову модель створено для більшої гнучкості та прозорості співпраці, а також для кращої підтримки партнерів у реалізації хмарних рішень і модернізації клієнтських бізнесів.
Важливо! Щоби мати право продавати рішення Oracle, необхідно мати Level 1 або вище, адже Level 0 призначено для партнерів, які публікують власні рішення в Oracle Cloud Marketplace і не дають можливості для resell. Що це може означати для партнерів?
Завдяки уніфікації програми партнери отримують більшу прозорість у плануванні власної стратегії співпраці з Oracle. Відтепер вибір рівня дає змогу чітко розуміти які ресурси та можливості відкриваються на кожному етапі й поступово розвивати свою участь відповідно до розвитку бізнесу.
Нова партнерська програма робить акцент на cloud-first стратегії, адже наразі саме хмарні рішення визначають основний напрям розвитку Oracle. Партнери отримують доступ до сучасних інструментів, завдяки яким можна швидше створювати та впроваджувати інноваційні рішення, використовуючи потужності Oracle Cloud Infrastructure (OCI).
Більше інформації на офіційному сайті Oracle та докладніша порівняльна таблиця з описом рівнів на PartnerHub.