Акція Office Volume ESD and FPP

Головна Акції Акція Office Volume ESD and FPP
Період проведення Акції: від 01.01.2023 до 31.03.2023

Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Що треба зробити: якомога більше продати майже всім вкрай необхідний товар - Microsoft Office - електронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте* від 10 і до 200 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2021 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2021 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (електронний ключ ESD) та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн)**.

Додаткова можливість: за цією програмою бонусується не більше 200 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність з вами й буде продано понад 200 “офісів”, скеруйте решту від 200 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус.

Проте дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows Pro - вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю немає і бонус чи не в двічі більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach.

І ще одна підказка: хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

*Примітка: звертаємо увагу, що дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado)

**Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів