Акційна пропозиція на 4G Wi-Fi-роутер Alcatel MW45

Головна Акції Акційна пропозиція на 4G Wi-Fi-роутер Alcatel MW45
Період проведення Акції: від 10.03.2023 до 10.04.2023

Компактний кишеньковий 4G LTE Wi-Fi-роутер Alcatel LINKZONE (MW45V), який має різноманітні сценарії використання і забезпечить надійне з’єднання зі швидкісним мобільним інтернетом для 10 Wi-Fi-пристроїв.

ПОТУЖНИЙ ПРОЦЕСОР

Alcatel LINKZONE побудований на модемі Qualcomm Snapdragon X5 LTE (9207) із підтримкою багаторежимних можливостей і швидкості завантаження LTE Cat.4 до 150 Мбіт/с. Модем має вбудований процесор ARM Cortex A7 @ 1.2 GHz для запуску програм безпосередньо на модемі. Завдяки модему від Qualcomm роутер має стабільне з’єднання зі стільниковою мережею без перегріву, збоїв і перезавантажень.

ПРАЦЮЄ БУДЬ-ДЕ В УКРАЇНІ І ЄВРОПІ

Підтримка всіх частотних діапазонів 3G і 4G, які використовують українські мобільні оператори, дозволить користуватись інтернетом у відділених районах та на автомобільних трасах, де є 4G покриття тільки в діапазоні B20 800 МГц. Налаштування мобільного інтернету українських операторів вже встановлені в пам’яті Alcatel LINKZONE, тож для інтернет-з’єднання та організації Wi-Fi-мережі, потрібно тільки вставити SIM-картку з дата-тарифом і увімкнути роутер.

WI-FI-МЕРЕЖА НА 10 КОРИСТУВАЧІВ

Wi-Fi-мережа роутера Wi-Fi4 802.11 b/g/n 2.4 ГГц 2×2 MIMO дозволяє організувати одночасне підключення до 10 Wi-Fi-пристроїв. Цього достатньо щоб під'єднати розумні пристрої (WEB-камеру, розумні лампочки чи розетки тощо) на дачі, забезпечити друзів Wi-Fi-інтернетом в подорожі, створити Wi-Fi-простір для клієнтів магазину, СТО чи салону краси, якщо об’єкт немає кабельного підключення до інтернету. Wi-Fi-мережею і мобільним інтернетом можна дистанційно керувати зі смартфона чи планшету за допомогою застосунку LINK, який має український інтерфейс.

ПРАЦЮЄ ЯК USB-МОДЕМ

Alcatel LINKZONE може працювати як USB-модем при підключенні до ПК чи ноутбука по кабелю. Модем автоматично визначається операційною системою як віртуальна мережева карта (RNDIS адаптер). Без жодних налаштувань з’єднання, драйверів чи додаткових програм моментальний доступ до інтернету з ноутбука в будь-якому місці де є покриття 3G/4G мережі.

СТАЦІОНАРНЕ І МОБІЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ

Alcatel LINKZONE має знімну батарею ємністю 2150 мА*год, від якої він може автономно працювати протягом 7 годин. Для збільшення часу автономної роботи можна використовувати більш потужні мобільну батарею (PowerBank), під’єднавши її до microUSB-порта роутера. Якщо стоїть задача використовувати роутер в режимі 24/7, достатньо під'єднати роутер через зарядний пристрій 5В/2А до електромережі. Попередньо потрібно вилучити акумулятор, щоб не зменшувати ресурс циклів заряду-розряду і подовжити термін його служби.

WPS

Підтримка функції WPS (Wi-Fi Protected Setup) полегшує процес підключення Wi-Fi-пристроїв до захищеної бездротової мережі роутера без необхідності вводу пароля доступу. Наприклад, за допомогою кнопки WPS можна швидко підключити до роутера принтер чи підсилювач сигналу Wi-Fi.

код товару: MW45V-2AALUA1
1699 грн*
є в наявності
Мобільний WI-FI маршрутизатор із пітримкою мережі 4G LTE Cat.4 Дає можливість забезпечити швидкісний доступ до Інтернету на швидкості до 150Мбіс/сек до 10 Wi-Fi користувачам. Простий у підключенні та використанні. Працює автономно до 7 годин від вбудованої батареї 2150 мАг, або постійно від зарядного пристрою DC 5V.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів