Акція Office Volume ESD and FPP

Головна Акції Акція Office Volume ESD and FPP
Період проведення Акції: від 01.07.2023 до 30.09.2023

Запрошуємо взяти участь в акційній пропозиції та отримати за це додаткові бонуси!

Що треба зробити: якомога більше продати майже всім вкрай необхідний товар -  Microsoft Office - електронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте від 10 і до 200 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2021 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2021 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (електронний ключ ESD)  та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

Додаткова можливість: За цією програмою бонусується не більше 200 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність з Вами й буде продано понад 200  “офісів”, скеруйте решту від 200 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус.

Проте дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows Pro -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю менше і бонус чи не у двічі  більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach.

І ще одна підказка: хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

*Примітка: Звертаємо увагу, що дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado)

Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів