Акційна пропозиція Microsoft Windows Server

Головна Акції Акційна пропозиція Microsoft Windows Server
Період проведення Акції: від 01.07.2023 до 30.09.2023

Запрошуємо взяти участь в акційній пропозиції, яка стане оптимальним рішенням для бізнесу. Допоможіть замовникам та користувачам забезпечити їх бізнес сучасними технологіями та потужностями від світового лідера – Microsoft.

У рамках акційної пропозиції можна збільшити продажі серверів від відомих виробників або власного виробництва та комплектуючих (системні серверні плати, процесори серверного сегмента), отримуючи за це додатковий бонус.

Період проведення акції:  01.07.2023 – 30.09.2023

Умови: запропонуйте клієнтам придбати серверні пристрої або комплектуючі до сервера (сервери в зборі, процесори Intel XEON / AMD EPYC) разом з ОЕМ-версіями Microsoft Windows Server 2019 Standard або Microsoft Windows Server 2022 Standard на 16 або 24 ядра. За кожен продаж примірника можна отримати додатково 20 у.о.

У якості програмного продукту Microsoft Windows Server обирайте позиції з переліку*:

*в рамках активності також враховуються пакети ROK, що постачаються каналами DELL, LENOVO, HP Enterprise, Cisco UCS etc.

Переваги Microsoft Windows Server:

  • Надійний захист. Windows Server забезпечує високий рівень безпеки, що захищає інфраструктуру від загроз та атак.
  • Підвищена продуктивність. Висока продуктивність та оптимізація ресурсів  забезпечують безперебійну роботу бізнес-процесів.
  • Універсальність. Підтримка різних програм, сервісів та технологій, що легко інтегруються Windows Server з іншими рішеннями.

Не пропустіть вигідну можливість покращити свої результати та отримати додаткові бонуси!

ВАЖЛИВО:

  1. Якщо Microsoft Windows Server не запропоновано одразу з сервером чи серверними комплектуючими, то це можна зробити протягом 5 днів, але не пізніше.
  2. Обмежень в кількості проданих примірників ПЗ немає.
  3. Дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado)
  4. Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів