Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD and FPP

Головна Акції Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD and FPP
Період проведення Акції: від 01.10.2023 до 31.12.2024

Пропонуємо взяти участь в акційній пропозиції та скористатися відмінною можливістю заробити, щоб підняти продукт або сервіс на новий рівень для задоволення потреб замовників та користувачів, отримуючи за це додаткові бонуси.

Умови: Продавайте від 10 і до 200 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2021 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2021 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (електронний ключ ESD)  та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

ВАЖЛИВО!

За даною програмою бонусується не більше 200 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність з вами й буде продано понад 200  “офісів”, скеруйте решту від 200 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус. Дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows Pro -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю менше і бонус чи не у двічі  більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach.

Порада:

Хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

Звертаємо увагу:

  • Дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado).
  • Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів