Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD та FPP

Головна Акції Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD та FPP
Період проведення Акції: від 01.01.2024 до 31.03.2024

Акційна пропозиція Office Volume ESD та FPP не лише стане вигідною для вашого бізнесу, але й надасть клієнтам кращі рішення Microsoft.

Що треба зробити: якомога більше продати Microsoft Office - електронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте від 5 і до 2000 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2021 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2021 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (електронний ключ ESD)  та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

Додаткова можливість: За цією програмою бонусується не більше 2000 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність будуть вас супроводжувати й буде продано понад 2000  “офісів”, скеруйте решту від 200 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office - Office Attach, й отримайте можливість отримати за допомогою цієї програми чималий бонус. Дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас: або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows Pro -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування, де і обмежень за кількістю менше, і бонус чи не у двічі  більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach

В багатьох випадках користувачі ноутбуків чи ПК використовують програми Microsoft Office для виконання своїх завдань. Проте, не всі пристрої поставляються з передвстановленою програмою, тому маємо чудову можливість запропонувати повноцінний набір офісних інструментів разом із сучасними комп'ютерами.

Дана акційна пропозиція дає змогу клієнтам отримати легальні та ліцензовані версії програм Microsoft Office, встановлені заздалегідь на обраних пристроях. Це забезпечує не лише легальність використання програмного забезпечення, але й надає безліч переваг у виконанні для роботи чи  навчанні.

Обирайте програмний продукт Microsoft Office з переліку:

Звертаємо увагу, що дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado)

Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акційної пропозиції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Не пропустіть чудовий шанс заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів, крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів