Продукція Anker

Anker Конструктор кам'яний - Динозавр (маленький)

Anker Конструктор кам'яний - Динозавр (маленький)

399 грн*

Екологічний кам’яний конструктор «Динозавр маленький» від німецького бренду Anker для дітей від 4-ох років. З таким конструктором дитина збудує багато маленьких динозаврів. До складу набору входить 23 кам’яні елементи різноманітних форм, які якісно оброблені та приємні на дотик. Частини конструктора надійно тримаються один на одному, оскільки вироблені із спеціального кам’яного матеріалу. За допомогою цього конструктора у дитини розвиватиметься моторика, просторове і творче мислення, кмітливість, пам'ять.

Anker Конструктор кам'яний - Молодший V

Anker Конструктор кам'яний - Молодший V

629 грн*

Кам’яний конструктор «Молодший 5» від німецького бренду Anker. Призначений для дітей від 3х років і складається із 55 блоків різних кольорів та форм. Серед них: 6 кубічної, 19 трикутної, 4 циліндричної, 22 прямокутної форми та 4 у формі арки. Усі деталі вироблені із екологічного міцного матеріалу, що складається із піску, крейди, пігменту та льняної олії. За допомогою цього набору дитина збудує різноманітні конструкції за схемою інструкції або ж на свій смак. Конструктивна діяльність має велике значення - дитина розвиватиме моторику, логічне і творче мислення, пам'ять, кмітливість.

Anker Конструктор кам'яний - Junior IV

Anker Конструктор кам'яний - Junior IV

659 грн*

Кам’яний конструктор «Anker Junior IV» дозволить дитині відчути себе справжнім будівельником. З кам’яних будівельних блоків можна створювати замки та фортеці, середньовічні мости, башти і маяки. Конструктор складається з 55 елементів. Всі деталі виконані з натуральних матеріалів, тому є безпечними для дитини. Складання фігур з кам’яного конструктора розвиває моторику рук, тактильні відчуття, логіку та творче мислення. Іграшка адаптована для дітей від 3-х років.