Продукція Baseus

Baseus Parkour для iPhone X

Baseus Parkour Case виготовлений з порожнистих друкованих матеріалів з використанням пластику і силікону. Стильний корпус робить ваш телефон прохолодним і забезпечує подвійний захист. Трикутна порожниста конструкція для розсіювання тепла, більш стабільна і надійна. Буферизується дизайн для чотирьох кутів може розсіювати удар.

Моделі
loading Lemon green (WIAPIPHX-KP06) накладка Apple iPhone X салатовий 319 грн* Перейти
loading Black (WIAPIPHX-KP01) накладка Apple iPhone X чорний 319 грн* Перейти

Baseus Touchable для iPhone X

Baseus Touchable - це чохол, виконаний у форм-факторі чохла-книжки. Відмінною особливістю цього чохла від інших є те, що смартфоном можна керувати прямо через чохол. Передня стінка дуже тонка і сенсор відмінно реагує на дотик пальців до екрану. Незважаючи на тонкі стінки, він відмінно захищає від потертостей і механічних пошкоджень при щоденному використанні смартфона. Baseus Touchable має стильний дизайн, крізь нього можна в подробицях розглянути смартфон - його стінки напівпрозорі. Чохол виконаний з Термополиуретан, він надійно лежить в руці і не вислизає.

Моделі
loading Red (WIAPIPHX-TS09) книжка, чохол Apple iPhone X червоний 399 грн* Перейти

Baseus Paper-cut для iPhone X

Новий чохол від Baseus - Baseus paper-cut Case, являє собою стильний чохол, з міцного матеріалу TPU. Baseus paper-cut Case має цікавий "шаховим" дизайном, плюсом якого є сама структура чохла. Даний чохол є протиударним, так що при падінні Ваш телефон залишиться цілим.

Моделі
loading Red (WIAPIPHX-BG09) накладка Apple iPhone X червоний 279 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPHX-BG03) накладка Apple iPhone X синій 279 грн* Перейти

Baseus Water modelling для iPhone X

Чохол Baseus Water modelling, розроблений спеціально для iPhone XS / X, повністю зроблений з поліуретану. Він повністю монолітний і не має окремих частин, завдяки чому дуже стійко переносить будь-які удари. В точно розташованих вирізах всі порти і кнопки залишаться у відкритому доступі. Варто відзначити, що накладка не перешкоджає використанню захисних покриттів для екрану, кабелів синхронізації і індукційних зарядних пристроїв.

Моделі
loading Transparent Pink (WIAPIPHX-SH04) накладка iPhone Xs / iPhone X (5.8") рожевий 259 грн* Немає пропозицій

Baseus Minju для iPhone X (Red)

код товару: WIAPIPHX-MJ09

369 грн*
Де купити

Baseus Minju Case не тільки надійний, але і функціональний чохол. Для порту і камери є спеціальні отвори, що дозволяють вам безперешкодно їх використовувати. Покриття Soft-Touch не дасть вашому смартфону вислизнути з рук, а також захистить сам чохол від неприємностей, щоб він зберіг свій блиск протягом довгого часу. При цьому чохол нітрохи не вплине на функцію бездротової зарядки смартфона.

Baseus Simplicity basic для iPhone XS

Simplicity basic - це чохол виготовлений з Термополиуретан з глянцевою поверхнею. Завдяки малій товщині смартфоном зручно користуватися точно так само як і без чохла. Глянцевий поверхню додає чохлу своєрідний блиск, при цьому на ньому не залишаються відбитки пальців. Хороша гнучкість TPU гарантує просту установку чохла без будь-яких труднощів. Для всіх роз'ємів і кнопок передбачені вирізи, що дозволяє використовувати всі функції смартфона.

Моделі
loading TR Gold (ARAPIPH58-B0V) накладка iPhone XS прозорий, золотистий 199 грн* Перейти
loading TR Black (ARAPIPH58-B01) накладка iPhone XS чорний, прозорий 199 грн* Перейти
loading TR (ARAPIPH58-B02) накладка iPhone XS прозорий 199 грн* Перейти

Baseus Safety Airbags для iPhone XS

Baseus Safety Airbags - це ультратонкий захисний чохол, який виконаний у форм факторі накладки. Аксесуар ідеально підігнаний під габарити смартфона. Baseus Safety Airbags виготовлений з висококласного термополиуретана компанії Bayer, який не пожовтіє під впливом сонячних променів. Чохол легко надівається і знімається зі смартфона завдяки відмінній гнучкості. Підняті бортики навколо екрану і тильного камери забезпечать додатковий захист від механічних пошкоджень. Baseus Safety Airbags виконаний з використанням спеціальної технології, заснованої на використанні порожніх порожнин по всьому контуру смартфона, які працюють як амортизує повітряна подушка.

Моделі
loading TR Black (ARAPIPH58-SF01) накладка iPhone XS чорний, прозорий 199 грн* Перейти
loading TR (ARAPIPH58-SF02) накладка iPhone XS прозорий 199 грн* Перейти

Baseus Simple basic для iPhone 7/8 Plus (TR)

код товару: ARAPIPH7P-B02

199 грн*
Де купити

Baseus Simple Case - це чохол виготовлений з термополиуретана з глянцевою поверхнею. Завдяки малій товщині смартфоном зручно користуватися точно так само як і без чохла. Глянцева поверхня додає чохлу своєрідний блиск, при цьому на ньому не залишаються відбитки пальців. Хороша гнучкість TPU гарантує просту установку чохла без будь-яких труднощів. Для всіх роз'ємів і кнопок передбачені вирізи, що дозволяє використовувати всі функції смартфона.

Baseus Safety Airbags для iPhone XS Max

Baseus Safety Airbags - це ультратонкий захисний чохол, який виконаний у форм факторі накладки. Аксесуар ідеально підігнаний під габарити смартфона. Baseus Safety Airbags виготовлений з висококласного термополиуретана компанії Bayer, який не пожовтіє під впливом сонячних променів. Чохол легко надівається і знімається зі смартфона завдяки відмінній гнучкості. Підняті бортики навколо екрану і тильної камери забезпечать додатковий захист від механічних пошкоджень. Baseus Safety Airbags виконаний з використанням спеціальної технології, заснованої на використанні порожніх порожнин по всьому контуру смартфона, які працюють як амортизуюча повітряна подушка.

Моделі
loading TR (ARAPIPH65-SF02) накладка iPhone Xs Max (6.5") прозорий 199 грн* Перейти
loading TR Black (ARAPIPH65-SF01) накладка iPhone Xs Max (6.5") чорний, прозорий 199 грн* Перейти

Baseus Набор защитных стекол для iPhone XR 0.3mm Front + Back, Transparent

код товару: SGAPIPH61-TZ02

269 грн*
Де купити

Тип: набір захисних плівок; Сумісність: Apple; До моделі: iPhone XR; Комплектація: плівка на дисплей, плівка на задній корпус; Захисні характеристики: захист від подряпин, захист від жиру, захист від відбитків пальців, защита от бликов; Особливості: повна прозорість, не знижує чутливість сенсора; Матеріал: скло;

Baseus Набор защитных стекол для iPhone XS Max 0.3mm Front + Back, Transparent

код товару: SGAPIPH65-TZ02

269 грн*
Де купити

Тип: набір захисних плівок; Сумісність: Apple; До моделі: iPhone XS Max; Комплектація: плівка на дисплей, плівка на задній корпус; Захисні характеристики: захист від подряпин, захист від жиру, захист від відбитків пальців, защита от бликов; Особливості: повна прозорість, не знижує чутливість сенсора; Матеріал: скло;

Baseus для iPhone XR 0.3mm Full rear protector, Transparent

код товару: SGAPIPH61-ABM02

299 грн*
Де купити

Тип: скло; Сумісність: Apple; До моделі: iPhone XR; Комплектація: захисне скло; Захисні характеристики: захист від подряпин, захист від жиру, захист від відбитків пальців, защита от бликов; Особливості: повна прозорість, не препятствует Qi зарядке; Матеріал: скло;

Baseus Hard And Soft Border для iPhone X

Протиударний бампер Hard And Soft Border ідеально підходить і розроблений спеціально для iPhone X. Злегка опуклий дизайн задньої рамки захищає корпус від подряпин. Посилений дизайн кутів з амортизаційними ребрами забезпечує максимальний захист при падінні.

Моделі
loading Red (FRAPIPHX-09) бaмпер Apple iPhone X червоний 229 грн* Перейти
loading Dark blue (FRAPIPHX-15) бaмпер Apple iPhone X синій 229 грн* Перейти

Baseus Armor для Galaxy S9

Baseus Armor спеціально розроблений для Samsung Galaxy S9. Гнучкий і м'який, забезпечує захист від щоденного зносу, ударів і забруднення. Прозорий корпус відображає справжній колір Вашого смартфона. Максимальний захист кутів при падінні за рахунок невеликих повітряних кишень. Посилений корпус, краю вище екрану телефону. Запобігає появі царапін.Отверстіе для шнурка.

Моделі
loading Blue (WISAS9-YJ03) накладка Samsung Galaxy S9 прозорий, синій 199 грн* Немає пропозицій

Baseus для iPhone XS Max Simplicity basic

Simplicity basic це чохол виготовлений з термополиуретан з глянцевою поверхнею. Завдяки малій товщині смартфоном зручно користуватися точно так само як і без чохла. Глянцева поверхня додає чохлу своєрідний блиск, при цьому на ньому не залишаються відбитки пальців. Хороша гнучкість TPU гарантує просту установку чохла без будь-яких труднощів. Для всіх роз'ємів і кнопок передбачені вирізи, що дозволяють використовувати всі функції смартфона.

Моделі
loading TR Gold накладка iPhone XS золотистий, прозорий 199 грн* Перейти
loading TR накладка iPhone XS прозорий 199 грн* Перейти
loading TR Black накладка iPhone XS прозорий чорний 199 грн* Перейти

Baseus BV Case для iPhone XS Max

Baseus BV Weaving Case це захисний чохол з плетеним візерунком. Унікальна тильна поверхня надає унікальності аксесуару, а також відмінно відводить тепло в разі, якщо смартфон занадто нагрівся. Чохол зроблений з Термополиуретан і має гнучке підставу. Аксесуар дуже легко надягати і знімати з пристрою. Навколо камери зроблений невеликий бортик, щоб її поверхня не дряпалася, якщо класти смартфон екраном догори. Baseus BV Weaving Case має привабливий дизайн і стане стильним доповненням до вашого смартфону!

Моделі
loading Pink (WIAPIPH65-BV04) накладка iPhone Xs Max (6.5") рожевий 229 грн* Перейти
loading Black (WIAPIPH65-BV01) накладка iPhone Xs Max (6.5") чорний 229 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPH65-BV03) накладка iPhone Xs Max (6.5") синій 229 грн* Перейти

Baseus BV Case для iPhone XR

Baseus BV Weaving Case це захисний чохол з плетеним візерунком. Унікальна тильна поверхня надає унікальності аксесуару, а також відмінно відводить тепло в разі, якщо смартфон занадто нагрівся. Чохол зроблений з Термополиуретан і має гнучке підставу. Аксесуар дуже легко надягати і знімати з пристрою. Навколо камери зроблений невеликий бортик, щоб її поверхня не дряпалася, якщо класти смартфон екраном догори. Baseus BV Weaving Case має привабливий дизайн і стане стильним доповненням до вашого смартфону!

Моделі
loading Black (WIAPIPH61-BV01) накладка iPhone Xr (6.1") чорний 229 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPH61-BV03) накладка iPhone Xr (6.1") синій 229 грн* Перейти
loading Pink (WIAPIPH61-BV04) накладка iPhone Xr (6.1") рожевий 229 грн* Перейти

Baseus Simplicity basic для iPhone XR

Simplicity basic - це чохол виготовлений з Термополиуретан з глянцевою поверхнею. Завдяки малій товщині смартфоном зручно користуватися точно так само як і без чохла. Глянцевий поверхню додає чохлу своєрідний блиск, при цьому на ньому не залишаються відбитки пальців. Хороша гнучкість TPU гарантує просту установку чохла без будь-яких труднощів. Для всіх роз'ємів і кнопок передбачені вирізи, що дозволяє використовувати всі функції смартфона.

Моделі
loading TR Gold (ARAPIPH61-B0V) накладка iPhone Xr (6.1") прозорий, золотистий 199 грн* Перейти
loading TR Black (ARAPIPH61-B01) накладка iPhone Xr (6.1") чорний, прозорий 199 грн* Перейти
loading TR (ARAPIPH61-B02) накладка iPhone Xr (6.1") прозорий 199 грн* Перейти

Baseus для iPhone XR Safety Airbags

Baseus Safety Airbags - це ультратонкий захисний чохол який виконаний у форм факторі накладки. Аксесуар ідеально підігнаний під габарити смартфона. Baseus Safety Airbags виготовлений з висококласного Термополиуретан компанії Bayer, яка не пожовтіє під впливом сонячних променів. Чохол легко надівається і знімається зі смартфона завдяки відмінній гнучкості. Підняті бортики навколо екрану і тильного камери забезпечать додатковий захист від механічних пошкоджень.

Моделі
loading TR накладка iPhone Xr (6.1") прозорий 199 грн* Перейти
loading TR Black накладка iPhone Xr (6.1") чорний, прозорий 199 грн* Перейти

Baseus Glitter для iPhone XS Max

Baseus Glitter це захисний чохол, який виконаний з міцного зносостійкого полікарбонату, забезпечує приємні тактильні відчуття і надійний захист. Ультратонкая накладка щільно прилягає до корпусу, відставляючи все кнопки і роз'єми у вільному доступі. Чохол має прозору фактуру і не приховує ексклюзивний дизайн вашого смартфона. Прозорий полікарбонат стійкий до появи жовтого відтінку під впливом сонячних променів. Торці чохла і ободок навколо камери пофарбовані в колір корпусу смартфона. Спеціально піднятий край накладки і ободок навколо камери захистять їх при зіткненні з поверхнею. Baseus Glitter це захисний чохол який збереже первозданний вигляд смартфона і вбереже його від різного роду забруднень, потертостей і сколів.

Моделі
loading Blue (WIAPIPH65-DW03) накладка iPhone Xs Max (6.5") прозорий, синій 299 грн* Перейти
loading Red (WIAPIPH65-DW09) накладка iPhone Xs Max (6.5") прозорий, червоний 299 грн* Перейти
loading White (WIAPIPH65-DW02) накладка iPhone Xs Max (6.5") білий, прозорий 299 грн* Перейти
loading Black (WIAPIPH65-DW01) накладка iPhone Xs Max (6.5") чорний, прозорий 299 грн* Перейти

Baseus Glitter для iPhone XS

Baseus Glitter це захисний чохол, який виконаний з міцного зносостійкого полікарбонату, забезпечує приємні тактильні відчуття і надійний захист. Ультратонкая накладка щільно прилягає до корпусу, відставляючи все кнопки і роз'єми у вільному доступі. Чохол має прозору фактуру і не приховує ексклюзивний дизайн вашого смартфона. Прозорий полікарбонат стійкий до появи жовтого відтінку під впливом сонячних променів. Торці чохла і ободок навколо камери пофарбовані в колір корпусу смартфона. Спеціально піднятий край накладки і ободок навколо камери захистять їх при зіткненні з поверхнею. Baseus Glitter це захисний чохол який збереже первозданний вигляд смартфона і вбереже його від різного роду забруднень, потертостей і сколів.

Моделі
loading Black (WIAPIPH58-DW01) накладка iPhone XS чорний, прозорий 299 грн* Перейти
loading White (WIAPIPH58-DW02) накладка iPhone XS білий, прозорий 299 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPH58-DW03) накладка iPhone XS прозорий, синій 299 грн* Перейти
loading Red (WIAPIPH58-DW09) накладка iPhone XS прозорий, червоний 299 грн* Перейти
loading Gold (WIAPIPH58-DW0V) накладка iPhone XS прозорий, золотистий 299 грн* Перейти

Baseus Glitter для iPhone XR

Baseus Glitter це захисний чохол, який виконаний з міцного зносостійкого полікарбонату, забезпечує приємні тактильні відчуття і надійний захист.
Ультратонкая накладка щільно прилягає до корпусу, відставляючи все кнопки і роз'єми у вільному доступі.
Чохол має прозору фактуру і не приховує ексклюзивний дизайн вашого смартфона.
Прозорий полікарбонат стійкий до появи жовтого відтінку під впливом сонячних променів.
Торці чохла і ободок навколо камери пофарбовані в колір корпусу смартфона.
Спеціально піднятий край накладки і ободок навколо камери захистять їх при зіткненні з поверхнею.
Baseus Glitter це захисний чохол який збереже первозданний вигляд смартфона і вбереже його від різного роду забруднень, потертостей і сколів.

Моделі
loading White (WIAPIPH61-DW02) накладка iPhone Xr (6.1") білий, прозорий 299 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPH61-DW03) накладка iPhone Xr (6.1") прозорий, синій 299 грн* Перейти
loading Red (WIAPIPH61-DW09) накладка iPhone Xr (6.1") прозорий, червоний 299 грн* Перейти
loading Gold (WIAPIPH61-DW0V) накладка iPhone Xr (6.1") прозорий, золотистий 299 грн* Перейти
loading Black (WIAPIPH61-DW01) накладка iPhone Xr (6.1") чорний, прозорий 299 грн* Перейти

Baseus для iPhone 7/8 Plus 0.23mm Full Cover, White

код товару: SGAPIPH8P-PE02

Захисне PET-скло для екрану з м'якою рамкою для Apple iPhone 7/8 Plus. Особливості: гнучке і міцне, захист від відбитків пальців, захист від відблисків, захист від подряпин, захист від жиру, високий ступінь прозорості, висока чутливість.

Baseus BV Case для iPhone XS

Baseus BV Weaving Case це захисний чохол з плетеним візерунком. Унікальна тильна поверхня надає унікальності аксесуару, а також відмінно відводить тепло в разі, якщо смартфон занадто нагрівся. Чохол зроблений з Термополиуретан і має гнучке підставу. Аксесуар дуже легко надягати і знімати з пристрою. Навколо камери зроблений невеликий бортик, щоб її поверхня не дряпалася, якщо класти смартфон екраном догори. Baseus BV Weaving Case має привабливий дизайн і стане стильним доповненням до вашого смартфону!

Моделі
loading Black (WIAPIPH58-BV01) накладка iPhone XS чорний 229 грн* Перейти
loading Blue (WIAPIPH58-BV03) накладка iPhone XS синій 229 грн* Перейти
loading Pink (WIAPIPH58-BV04) накладка iPhone XS рожевий 229 грн* Перейти