• Minecraft

Продукція Minecraft

Minecraft Колекційна фігурка Alex with Elytra Wings серія 4

код товару: 16492M

Без чого неможливий образ героя? Звичайно, без особливих споряджень. Відважна Алекс з мечем в руках вже летить на залізних крилах до полків справжніх фанів. На цей раз фігурка без броні, адже для польоту необхідна легкість. У наборі можна знайти фігурку Алекс з мечем і знімні крила Elytra.

Minecraft Ігрова фігурка Steve with Arrow серія 4

код товару: 19971M

Істинний герой ніколи не поступається. Навіть якщо тіло пронизують стріли. Так і Стів - поки в його тілі присутнє життя, він буде йти до кінця. Однак не варто забувати про те, що деякі моби можуть стріляти отруйними стрілами, тому необхідно бути дуже обережним. Ця фігурка більше втілення якогось епізоду, ніж зображення персонажа. Якщо фани люблять переносити віртуальні ігри в реальне життя, ця фігурка допоможе наблизитися до цього по максимум. У наборі фани зможуть знайти фігурку пораненого стрілами Стіва, кам'яний блок і факел.

Minecraft Ігрова фігурка Steve in Chain Armor серія 4

код товару: 16493M

Стів в кольчузі - фігурка створена за мотивами віртуальної інді-ігри в жанрі пісочниці з відкритим світом. Фігурка має рухливу голову, руки і ноги, так само знімну броню. Це культовий персонаж обов'язково повинен бути в колекції у кожного гравця в Minecraft.

Minecraft Ігрова фігурка Steve in Gold Armor серія 3

код товару: 16488M

Хто крутіше в золотий броні? Алекс або Стів? Варто перевірити. Фігурка людини також є в лінійці іграшок в золотий броні і вкрай необхідна для повноти колекції. Крім фігурки Стіва, в набір входить куб (блок) і меч.

Minecraft Колекційна фігурка Skeleton in Leather Armor серія 3

код товару: 16487M

Склет - це хіт гри Minecraft. Він один з найнебезпечніших монстрів в грі, швидкий, спритний і точний, не всім вдається вийти живими після сутички з ними. Це культовий персонаж, який повинен бути у будь-якого фаната Minecraft. У комплекті колекційна фігурка Склета в шкіряній броні, лук і блок.

Minecraft Колекційна фігурка Steve & Alex, набір 2 шт.

код товару: 16472M

Набір фігурок Minecraft у вигляді Стіва і Алекса в зачарованій алмазній броні в комплекті із аксесуарами. Широка комплектація набору допоможе придумати і втілити в гру найнеймовірніші сюжети з популярної гри. Крім фігурок Стіва і Алекса, в наборі ви знайдете алмазний меч, лук зі стрілами, крила Елітри, перли Краю, золоте яблуко, відро лави, зілля вогнестійкості, стейк і морква.

Minecraft Колекційна фігурка Attacking Enderman серія 4

код товару: 19977M

Endermen - це нейтральний моб, який зустрічається у всіх трьох світах. Моб безцільно мандрує з місця на місце або переміщується у випадковому напрямку. За характером Мандрівник неагресивний, якщо його не атакувати і не дивитися в його фіолетові очі.

Minecraft Ігрова фігурка Zombie Pigman Jockey серія 4

код товару: 19978M

Zombie Pigman - це один з багатьох видів зомбі, якими наповнена гра Minecraft. Свино-зомбі нейтральні моби, що подорожують невеликими групами, вони ніколи не атакують першими, але поки їх не чіпати. Zombie Pigman добре озброєні і дуже небезпечні для необережних гравців, тому варто бути завжди напоготові. Фігурка прекрасно доповнить вашу колекцію Minecraft, і урізноманітнює гру.

Minecraft Ігрова фігурка Skeleton on Fire серія 4

код товару: 19974M

Skeleton on Fire - це ворожий моб який ловить вогонь на світанку щоб оповитися полум'ям і пересуватися в денний час. Він наполегливо переслідує противника, але боїться вовків. Щоб не підсмажитися тримайся від Вогненного Скелета подалі.

Minecraft Колекційна фігурка Alex with Boat серія 3

код товару: 16491M

Набір фігурок Minecraft "Алекс і човен". У комплект входить фігурка Алекса, човен і вудка. Створи свій світ майнкрафт.

Minecraft Ігрова фігурка Steve with Invisibility Potion серія 4

код товару: 19976M

Стів із зіллям невидимки - фігурка створена за мотивами популярної віртуальної гри Minecraft. Завдяки зілля невидимості Стів має незаперечну перевагу в битві з ворогами. Фігурка має рухливу голову, руки і ноги. Цей культовий персонаж обов'язково повинен бути в колекції у кожного справжнього поціновувача гри в Minecraft.

Minecraft Колекційна фігурка Alex in Leather Armor серія 4

код товару: 19975M

Легендарна Алекс в шкіряній броні.

Minecraft Колекційна фігурка Alex in Gold Armor серія 4

код товару: 19970M

Пластикова копія віртуального персонажа Алекс - чудове поповнення на полиці фана «майнкрафт». Золота броня вдало доповнює образ одного з головних персонажів. Фігурку виконана у вигляді піксельної кубічної героїні. З фігуркою Алекс в набір входить куб (блок), який можна використовувати на свій розсуд.

Minecraft Колекційна фігурка Evoker серія 4

код товару: 16495M

Тссс! Головне, щоб він нічого не помітив. Сам по собі «викликая» нашкодити не в змозі, проте він знає, як викликати тих, хто здатний на це. Тому необхідно обережно поставити його на полицю і тихенько проходити повз, або ж в разі небезпеки швидше кликати на допомогу Алекс і Стіва, вони напевно розберуться з цим. Важливо пам'ятати - маг ніколи не буває один. У набір, крім темно-сірої фігурки Евокера в чорній мантії з золотою облямівкою, входять два ворожих моби - Vex і Anger Vex, що допомагають магу шкодити героям.

Minecraft Колекційна фігурка Dungeon серія 3, набір 6 шт.

код товару: 16599M

Цей набір іграшкових фігурок створить умови для повноцінної гри в реальному житті. До «реальної» гри можна запросити своїх друзів і грати разом. При цьому, на відміну від відеоігри, кожен гравець зможе вибрати сторону - героїв, що виживають або ворожих мобів, що атакують. Гравці зможуть самостійно встановлювати правила і рамки гри. А для більш видовищної гри можна використовувати як фон задню стінку упаковки, вона має вигляд стіни шахти.

Minecraft Колекційна фігурка Steve with Llama серія 4, набір 2 шт.

код товару: 16602M

Будеш терплячим, ламу можна приручити і осідлати. Не забувай про обережність, якщо тварина відчує небезпеку, то може і плюнути. Але якщо повести її за поводок, то вона приверне інших лам. Фігурки мають рухомі частини тіла.

Minecraft Колекційна фігурка Tame Animal, набір 6 шт.

код товару: 16588M

Tame Animal - це набір ігрових тварин з культової гри Minecraft, створених в стилізованому піксельному стилі. Вони побудовані детально точно і мають такий точно вид, як і тварини в грі. Фігурки виконані з високоякісного пластику, голови і кінцівки тварин рухливі. У набір входить 6 різних ігрових фігурок тварин. Набір Tame Animal стане прекрасним доповнення вашої колекції і допоможе урізноманітнити гру.

Minecraft Колекційна фігурка Magma Cube серія 4

код товару: 19972M

Важко уявити собі дракона без цього атрибута. Якою вразливою була б це гігантська істота без маленького, але такого важливого атрибуту? Тому, магма-куб обов'язково повинен стояти поруч з драконом на полиці фана «майнкрафт», як у віртуальному світі, так і в сьогоденні. Фігурка куба - це сіра текстура з червоними очима і палаючим нутром, яке можна розглядати, якщо трохи витягнути фігурку. На додаток до великого кубу йдуть дві його невеликі копії. Так, героям доведеться добре постаратися, щоб подолати крилатого гіганта.

Minecraft Колекційна фігурка Ender Dragon

код товару: 16645M

Дракон - найпотужніша істота світу «майнкрафт». Подолати його - надскладне завдання, проте цілком здійсненне. Для цього необхідно знищити магма-куб, який допомагає дракону регенеруватися, і тільки потім боротися безпосередньо з істотою. Фігурка рухлива, кожен її «піксель» на шиї і хвості рухливий, як і крила, що зраджує іграшці реалістичності. У іграшкового дракона відкриваються щелепа і згинаються, розгинаються лапи. Таку ключову фігуру просто неможливо не додати в колекцію.

Minecraft Колекційна фігурка Blaze серія 3

код товару: 16490M

Blaze - негативний персонаж, який мешкає в нижньому світі. У віртуальній грі моб не володіє фізичним тілом, а має тільки ширяючу голову в диму. Моб дуже небезпечний, так як атакує вогняними кулями і вміє літати. Чи зможеш ти загасити його полум'я? У комплекті фігурка Blaze, меч і блок.

Minecraft Колекційна фігурка Charged Creeper серія 3

код товару: 16476M

Creeper - це вибухонебезпечний негативний моб., який стає зарядженим, якщо біля нього вдаряє блискавка, він переслідує всіх, хто попадеться на його шляху, а коли наздожене надувається і відбувається вибух. У комплект разом з фігуркою Charged Creeper входять яйце покликання (Spawn Egg), за допомогою якого можна спаунити різних мобів, також в комплекті є блок Обсідіан (Obsidian), міцніше блоку в грі не знайти. Маючи в колекції Фігурку Creeper двічі подумай, на безпечному чи відстані ти її зберігаєш?

Minecraft Колекційна фігурка Guardian серія 4

код товару: 19979M

Страж - це негативний плаваючий мод. Будь обережний потрапляючи в воду, адже там тебе може чекати Страж. Він хаотично плаває в пошуках наступної жертви, стріляючи променем, від якого не ухилитися. Стражі здатні вистрибувати з води, будь завжди на чеку. У комплекті зі Стражем йде ігровий блок.

Minecraft Колекційна фігурка Shulker серія 4

код товару: 19973M

Шалкер - ворожий мод, зустрічається на віддалених островах Краю. Цей підступний мод, він вміло маскується під пурпурний блок. У лічені секунди нічим не примітний куб перетворюється у ворога, що стріляє кульками. Шалкера можна використовувати як стража свого замку. А як його будеш використовувати ти?