Продукція Playmags

Playmags 2 машинки PM157

код товару: PM157

459 грн*

Чудовий аксесуар до набору магнітних конструкторів бренду Playmags. До комплекту входить 2 магнітні колісні бази, які зціплюються між собою. Об’єднавши колісні основи з різноманітними деталями з інших наборів, дитина зможе сконструювати: автомобілі, вантажівки, автобуси. Основи вироблені із якісного пластику напівпрозорого кольору. Колеса також пластмасові, вони легко обертаються. По периметру кожної бази встановлені  маленькі, але надійні магніти. Фіксація частин конструктора досить міцна, достатньо лише прикласти їх одна до одної. Магнітний конструктор допоможе дитині розвивати просторове мислення, логіку, креативність та моторику рук. Кольори деталей можуть змінюватися, в залежності від комплектації.

Playmags Платформа для будівництва PM159

код товару: PM159

499 грн*

Невід’ємна частина масштабних конструкцій – платформа для будівництва від бренду Playmags. Колір основи може відрізнятись в залежності від комплектації. Пластикова платформа має квадратну форму, а з однієї сторони – вбудована металева пластина. Таким чином, магнітні елементи із серії конструкторів Playmags будуть міцно та надійно триматись на площині, але лише з однієї сторони. Якщо в будівництві використовувати декілька таких платформ, то можна утворювати цілі поверхи. Завдяки конструкторам Playmags діти всебічно розвиваються, покращують увагу, пам'ять, логічні здібності, моторику рук та інше.

Playmags Платформа для будівництва PM167

код товару: PM167

699 грн*

При будівництві масштабних конструкцій дитині не обійтись без спеціальної магнітної платформи від Playmags. Платформа представляє собою суцільну площину із якісної пластмаси з вбудованими магнітами на всій поверхні. Розмір платформи 30,5 х 30,5 см, а колір може відрізнятись, в залежності від комплектації. Стабілізуюча дошка надзвичайно важлива деталь при будівництві лабіринтів, високих веж, будинків. З платформою для будівництва деталі конструктора будуть надійно триматись. Магнітний конструктор Playmags – це всебічний розвиток дитини в ігровій діяльності.

Playmags Магнітний набір 36 ел. PM168

код товару: PM168

899 грн*

Магнітний конструктор Playmags для дітлахів від 3х років вироблений з якісної різнокольорової пластмаси. Набір складається із 18 напівпрозорих квадратів з отворами, по периметру яких встановлені магніти. Деталі легко та надійно поєднуються між собою у різноманітні конструкції. Також до комплекту входить 18 маленьких двосторонніх квадратів-вставок,  з кольоровими цифрами та англійською абеткою. Вони легко вставляються у напівпрозорі фігури. Магнітний конструктор – це помічник дитини у вивченні кольорів, форм, цифр, абетки, а також – у розвитку логічного та творчого мислення.

Playmags Магнітний набір 24 ел. PM162

код товару: PM162

999 грн*

Дитячий магнітний конструктор від бренду Playmags для дітей від 3-х років – чудовий помічник для їх розвитку. Матеріал конструктора – якісна напівпрозора пластмаса. Набір складається із 24 деталей, які відрізняються за формою та кольором. Тут є: 8 квадратів з квадратними отворами, 4 – з прямокутними, 10 елементів для будування колії, 2 прямокутника з квадратними отворами. По периметру кожної деталі встановлені магніти, завдяки яким елементи легко та міцно поєднуються між собою. Використовуючи деталі набору можна побудувати різноманітні конструкції, все залежить від фантазії дитини. Набір чудово поєднується із іншими конструкторами Playmags.

Playmags Платформа для будівництва PM172

код товару: PM172

999 грн*

Набір стабілізуючих платформ для конструкторів бренду Playmags. До комплекту входить 1 велика платформа розміром 30,5 х 30,5 см, та 4 менших – 15,2 х 15,2 см кожна. Платформи представляють собою дошки із кольорового напівпрозорого пластика з вбудованими маленькими магнітами. Колір магнітних дошок може відрізнятись, в залежності від комплектації. Основи для будівництва – великі помічники дітям, оскільки мають стабілізуючий ефект для конструкцій та дозволяють дітям розвивати уяву, створюючи незвичайні будівлі. Конструктори бренду Playmags дають змогу дітлахам розвивати свої вміння та навички: логічне і творче мислення, уяву, розпізнавання кольорів та форм, дрібну моторику.

Playmags Магнітний набір 20 ел. PM155

код товару: PM155

1299 грн*

Набір магнітного конструктора від бренду Playmags для дітей від 3-х років – чудова розвиваюча іграшка. Матеріал конструктора – якісна напівпрозора пластмаса в яскравих кольорах. Дитина легко зможе скласти конструктор, завдяки магнітам, що розташовані всередині кожної деталі. До набору входить 4 колісні бази та 16 фігур для будування колії. Використовуючи цей набір дитина може збудувати машину з кількома причепами. А якщо використати геометричні фігури з інших наборів Playmags, то ще й: потяг на колії, різноманітні будинки з огорожами тощо. Конструктор в ігровій формі розвиватиме моторику рук, просторову уяву, творчість і логіку.

Playmags Магнітний набір 60 ел. PM169

код товару: PM169

1299 грн*

Спеціальний набір конструктора від бренду Playmags призначений для будівництва будинків з вікнами та балконами. Набір складається із 30 магнітних рамок та 30 віконець та балконів, які вставляються у рамки. Цей набір можна використовувати самостійно, або ж поєднати з іншими наборами конструкторів Playmags, будуючи великі конструкції, повноцінні будинки з вікнами і балконами. Матеріал магнітного конструктора – високоякісний пластик, всередині якого вбудовані маленькі магніти. За допомогою такого кріплення, деталі легко поєднуються між собою і міцно тримаються.

Playmags Магнітний набір 28 ел. PM164

код товару: PM164

1349 грн*

Набір магнітного конструктора Playmags - відмінне рішення для розвитку дітей 3-х років, оскільки з ним можна поліпшити мислення і розвинути моторику рук. До набору входить 28 деталей із якісного напівпрозорого пластика, різних за кольором та формою. Серед них: 12 вигнутих трикутників, 4 трапеції і 12 квадратів з отворами. У кожної деталі є магнітне кріплення, які забезпечують надійну фіксацію. За допомогою цього набору можна збудувати будиночок з куполом, обсерваторію, кулю або ж інші фантазійні конструкції.

Playmags Магнітний набір 30 ел. PM154

код товару: PM154

1399 грн*

Якісний магнітний конструктор бренду Playmags  для дітей від 3х років. Матеріал набору - якісна напівпрозора пластмаса. Цей класичний набір складається з 30 квадратів, по периметру яких встановлені магніти. Кріплення надійні, а деталі легко складаються між собою, достатньо лише прикласти їх одна до одної. Малюку неодмінно сподобаються жовті, помаранчеві, зелені, сині, червоні та фіолетові квадратні елементи. За допомогою конструктора, дитина побудує різноманітні фігури як в одній площині, так і об'ємні споруди та навіть високі вежі. Магнітний конструктор допоможе розвити просторове мислення, моторику рук, творчі здібності, а також навчить розрізняти кольори.

Playmags Магнітний набір 32 ел. PM165

код товару: PM165

1399 грн*

Якісний магнітний конструктор бренду Playmags для дітей від 3-х років. Частини набору вироблені із високоякісної напівпрозорої пластмаси. Конструктор складається із 32 геометричних фігур, серед яких: квадрати, віконця, декілька різновидів трикутників. Також до набору входить 6 двосторонніх квадратів з літерами, які вставляються в магнітні форми з отворами. Це дозволить дитині складати написи на власних спорудженнях. Конструктор вчить розрізняти кольори і геометричні форми, сортувати предмети за різними ознаками, вчити англійські літери і слова.

Playmags Магнітний набір 80 ел. PM170

код товару: PM170

1699 грн*

Відкривай, досліджуй та уявляй – слоган бренду Playmags, що говорить про велику розвиваючу роль магнітного конструктора для малюків. В набір входить 40 деталей-рамок із якісного напівпрозорого пластика, який неодмінно вразить дітей своєю яскравістю кольорів. Також тут ви знайдете 40 двосторонніх квадратиків з англійською абеткою, цифрами та основними математичними знаками. Двосторонні деталі легко та міцно вставляються у магнітні рамки. За допомогою цього набору дитина зможе будувати кубики з літерами, цифрами або знаками на його гранях. Конструктор сприяє розвитку логічного мислення, моторики рук, вчить основам математики, англійській абетці.

Playmags Магнітний набір 48 ел. PM161

код товару: PM161

1999 грн*

Дитячий магнітний конструктор Playmags – це 48 елементів для створення різноманітних конструкцій, будинків та геометричних фігур. В основі кожної деталі – маленькі магніти, які розташовані по периметру так, що елементи легко та надійно поєднуються між собою. Набір складається із: 4 трапецій, 28 квадратів з отворами і без, 14 елементів для будівництва колії/огорожі та 2 великих прямокутників з отвором. Частини конструктора вироблені із якісної пластмаси, вони різнокольорові, напівпрозорі, що неодмінно сподобається дитині. Магнітний набір допоможе дитині розвити багато вмінь та навичок: моторику рук, творче мислення, логіку, розпізнавання форм та кольорів.

Playmags Магнітний набір 50 ел. PM152

код товару: PM152

1999 грн*

Магнітний конструктор від бренду Playmags – це незамінний помічник для розвитку дітлахів від 3-х років. Яскраві напівпрозорі деталі, що вироблені із якісного пластику, містять у собі маленькі магніти. Таким чином елементи набору дуже легко складати, а кріплення при цьому досить надійне. У комплектацію конструктора входять: 1 колісна база, 2 площини, 18 трикутників трьох видів, 4 прямокутники, 25 квадратів з отворами і без, а також 6 букв-вставок для фігур з отворами. Дитина буде розвивати своє логічне мислення, моторику і креативність, будуючи різноманітні конструкції: транспорт, будинки, високі вежі, написи тощо.

Playmags Магнітний набір 50 ел. PM153

код товару: PM153

1999 грн*

Повна свобода творчості з дитячим магнітним конструктором на 50 елементів від бренду Playmags для дітлахів від 3-х років. Набір складається із 4 магнітних колісних баз, завдяки яким можна будувати автотранспорт з причепами або навіть потяг. Також до магнітного набору входять різноманітні кольорові геометричні фігури: квадрати, прямокутники, рамки та інше. Використовуючи деталі у вигляді віконець та балконів, які закріпляться на рамках, можна будувати великі будинки, палаци, фантазійні конструкції. Матеріал конструктора – якісний напівпрозорий пластик з маленькими магнітами всередині, завдяки яким елементи легко та міцно скріпляються між собою. Розвиваюча магнітна гра – важливий помічник для всебічного розвитку дитини, її навичок та вмінь.

Playmags Магнітний набір 60 ел. PM158

код товару: PM158

2199 грн*

Магнітний конструктор бренду Playmags складається із 60 елементів та призначений для розвитку дітей від 3 років. До набору входить велике розмаїття геометричних фігур, вони різного розміру та кольору, щоб задовольнити будь-які дитячі фантазії. Тут дитина знайде: площини, віконця, рамки, квадрати, трикутники та фігурки з літерами, які вставляються у рамки. Усі деталі вироблені із якісного пластика, всередині якого встановлені маленькі магніти. Це дозволить легко та надійно складати частини конструктора між собою. З конструкторами бренду Playmags дітлахи розвиватимуть мислення, моторику, уяву, творчість, навчаться складати слова та розрізняти форми, кольори.

Playmags Магнітний набір 100 эл. PM151

код товару: PM151

3199 грн*

Дитячий магнітний конструктор бренду Playmags для дітлахів від 3-х років – абсолютно безпечний і простий у використанні. Частини набору вироблені із якісної напівпрозорої та непрозорої пластмаси. Конструктор складається із: 4 великих площин, 38 різних трикутників, 32 квадратів, 7 віконець, 10 прямокутників, 13 периметрів, 13 вставних квадратів з літерами, 1 бази з колесами та 1 фірмового мішечку для зберігання набору. По периметру кожної деталі встановлені надійні магніти, за допомогою яких елементи легко та надійно поєднуються між собою. За  допомогою цього набору дитина зможе побудувати різноманітні будинки, автомобілі, абстракції. Конструктор допоможе дитині в ігровій формі розвивати всі основні інтелектуальні здібності: просторову уяву, творче та логічне мислення, а також моторику рук.

Playmags Магнітний набір 150 ел. PM156

код товару: PM156

4599 грн*

Магнітний конструктор бренду Playmags на 150 деталей для дітлахів від 3-х років. Частини набору вироблені із якісного напівпрозорого та матового пластика. Конструктор складається із: 4 великих площин, 42 трикутників різних видів, 62 квадратів з отворами і без, 13 віконець, 16 прямокутників, 16 елементів для будування колії, 13 вставних квадратів з літерами, 2 бази з колесами та 1 фірмового мішечку для зберігання набору. Всередині кожної деталі встановлені надійні магніти, за допомогою яких елементи легко поєднуються між собою. За  допомогою цього набору, а також поєднуючи його з іншими елементами від Playmags, дитина зможе побудувати різноманітні будинки, автомобілі, потяги, абстракції. Конструктор допоможе дитині в ігровій формі розвивати: просторову уяву, творче та логічне мислення, дрібну моторику.