Same Toy Іграшковий меч

код товару: 16072Ut
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Іграшковий меч:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип меч /2 шт.
Рекомендований вік від 3-х років
Розміри (ВхШхГ) 68x12 см
Основні
Тип меч /2 шт.
Рекомендований вік від 3-х років
Додатково
Матеріал поліпропілен
Колір сірий
Розміри (ВхШхГ) 68x12 см
Габарити брутто
Ширина 120 мм
Висота 50 мм
Довжина 770 мм
Вага 0.05 кг
Об'єм 0.0046 м3
Гарантія
Гарантія 14 днів
Великий іграшковий меч для захопливих ігор, в яких діти зможуть уявити себе відважними лицарями, вигадати безліч пригодницьких сюжетів і при цьому активно провести час. Меч виготовлений зі спіненого поліпропілену. Матеріал якісний, нетоксичний. Меч абсолютно безпечний: він м’який і не здатен нашкодити. Іграшка завдовжки 68 см, ширина ручки – 12 см. Іграшковий меч для дітей від 3 років.
немає в наявності
Чому іграшкова зброя корисна для дітей?

Ще з давніх часів діти грають зі зброєю. Колись давно хлопчаки брали дерев'яні мечі, шаблі, палиці і, уявляючи себе мужніми воїнам-козаками, грали з ними. Та й зараз, коли є іграшки на всі смаки, складно уявити хлопчика, який би не бігав з іграшковим пістолетом, мечем або автоматом в руках.

Та попри те, що іграшкова зброя повністю безпечна і радше нагадує барвисту автоматичну іграшку, багато батьків вважають, що іграшкова зброя – то зовсім не іграшка. Тому давайте розберемось, чому діти так люблять бавитись з іграшковою зброєю та чому батьки забороняють такі іграшки.

Що поганого в іграх з дитячою зброєю?

Батьків в першу чергу хвилює, чи не виховає іграшкова зброя в дитині схильність до насильства, бажання заподіювати біль і калічити. Звичайно, в дитині може з'явитися відчуття злості, адже зброя наділена руйнівною силою. Саме тому дуже важливо пояснювати дитині ідею гри та її правила: не нападати на інших, а захищати себе та слабших.

Стосовно заборон – всі знають, яке бажане та цікаве все те, чого не можна. Тому надто суворі заборони можуть навпаки викликати додатковий інтерес до таких іграшок і бійок.

Що ж корисного в іграх з дитячою зброєю?

Психологи говорять про те, що дитина з дитячою зброєю почувається сміливіше та впевненіше в собі. Активні ігри дозволяють «випустити пар» та подіти енергію активним дітям, закладають норми поведінки, які характерні справжнім чоловікам.

  • Дитяча зброя добре розвиває уяву. Хто сам в дитинстві грав із іграшковою зброєю, пам’ятає, які ігрові сюжети розігрувались у дворах. Тому малюки, граючи зі зброєю, тренують уяву, фантазію та вчяться розуміти стратегію та причинно-наслідкові зв’язки.
  • Ігри зі зброєю зазвичай групові, а це дуже зближує дітей і вчить налагоджувати дружні відносини, спілкуватись та працювати в команді (якщо тільки грати за певними правилами, нікому не зашкодивши). Все це позитивно впливає на соціалізацію дитини.
  • Ігри з обладунками лицаря чи космічним бластером дозволяють створити антураж справжнього героя.
  • Ігри з іграшковою зброєю викликають інтерес до читання і пізнання навколишнього світу, історії. Пірати, історичні битви, космічні баталії з фільмів - про все це значно цікавіше дізнаватись, погравши раз із іграшковою шаблею чи взявши в руки щит.
  • Ігри з дитячою зброєю дозволяють відпрацювати прийоми самооборони.

Загалом, купувати зброю хлопчикові потрібно, щоб виховувати чоловічі якості, здатність постояти за себе і слабшого, захистити Батьківщину та дати відсіч хуліганам.

Але, купуючи зброю дитині, обов'язково поясніть правил гри з нею. Дитина повинна знати і розуміти, що навіть іграшковою зброєю не можна завдавати шкоди ні собі, ні оточуючим. Головне правило гри з іграшковою зброєю - бути і ототожнювати себе із захисником, а не із бандитом. Дитина має чітко знати, що не можна стріляти в тих, хто не грає, кому це неприємно та направляти дуло в обличчя людині.

5 ідей для гри з дитячою зброєю

  1. Стріляти в мішень. Діти люблять змагання, тож їм сподобається гра на влучання в яблучко. Наступне завдання – порахувати, хто набрав найбільше очок.
  2. Збудувати фортецю і змоделювати гру-війну з уявними ворогами. Це краще, ніж лучити в живих людей.
  3. Придумати рольову гру. Дитина навчиться перевтілюватися в різних героїв і долати перешкоди.
  4. Поєдинок на мечах. Це чудова гра для гіперактивних дітей.
  5. Спланувати стратегію захоплення місцевості: намалювати план території, призначити ролі та функції всім членам команди та придумати зашифровану мову спілкування

Іграшкова зброя для дітей є декількох видів:

Зброя зі світло-звуковими ефектами Same Toy

Водні пістолети, снігова зброя, рушниці та зброя воїнів: мечі, щити, обладунки лицарів

Снігова зброя Same Toy

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів