Як грати?
Існує 2 різних способи – кожен однаково цікавий та розвиваючий. Перший – знайти та поєднати обидві частини кожної тваринки. Другий – класична гра у доміно, яка буде цікава і дорослим і малим.
Правила гри у «зоо-доміно»
Кожен гравець отримує 5 ігрових карток. Решта – складаються на столі. Щоб розпочати гру, візьміть будь-яку картку з цієї купи і покладіть у центр стола. Розпочинає гру наймолодший. Необхідно відшукати серед своїх карток ту, де половина малюнка доповнюватиме половину малюнка картки, що на столі. Якщо у гравця немає підходящої картки – він бере одну із стопки. Якщо ж і ця не підходить – хід переходить до наступного гравця. Гра продовжується доти, доки один гравець не позбудеться усіх своїх карток. Він і стає переможцем.
Правила гри у класичне доміно
Усі фішки доміно викладаються на стіл лицьовою стороною вниз і перемішуються. Кожен гравець отримує по 4 «камінця», розпочинає гру той, у кого є дубль (1:1 або інший за зростанням). Учасники по черзі викладають плитки так, щоб кількість точок на половинках різних фішок була однаковою. Викладати «камінці» можна як на початку, так і вкінці ланцюжка. Якщо ж у гравця немає підходящого, він бере по одному із загальної купи доти, доки не знайде потрібний «камінець». Гра закінчується тоді, коли один з гравців викладе усі свої фішки. Але гра може закінчитись і тоді, коли плиточки в руках будуть, але викладати буде нічого. Тоді виграє той, у кого менше всього балів.
Користь гри
Під час гри, дітлахи щоразу будуть знаходити пару до потрібної картки. У простій ігровій формі доміно розвиватиме:
• уважність
• спостережливість
• асоціативне і логічне мислення
• формування еталонів кольору та форм
• моторику рук
Гра у команді дозволить засвоїти елементарні навички спілкування, навчить адекватно реагувати на програш і відчути себе більш впевненим після виграшу.
Читати повний огляд ›