HP OMEN X Transceptor Backpack

код товару: 3KJ69AA

Розроблений для гравців з зручним дизайном з вертикальним покриттям, який забезпечують вам неймовірну гнучкість у виконанні дій. Дайте вашому гральному пристрою захист, який він заслуговує. Виготовлений з м'якої та водонепроникної тканини, цей рюкзак захищає від ударів та непогоди. Тепер у вас є місце для всіх ваших ігрових передач, з кишенями для миші, клавіатури, ноутбука тощо.

5999 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Технічні характеристики HP OMEN X Transceptor Backpack
Основні
Тип рюкзак
У напрямку міський стиль
для поїздок
для геймеров
Форм-фактор ноутбука 17"

Відділення
Для ноутбука 43,94 см (17 ")
Дод. зовнішнє

Особливості
Ручки для перенесення 1шт.
Захисні функції водонепроникний матеріал
Захист від ударів

Фізичні
Колір чорний
Вага 2390 г

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина340 мм
Висота480 мм
Довжина180 мм
Вага2.45 кг
Об'єм0.0294 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип рюкзак
Форм-фактор ноутбука 17"
Захисні функції водонепроникний матеріал
Захист від ударів
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

exe.ua

Рюкзак HP OMEN X Transceptor для ноутбука чорний (3KJ69AA) HP HP OMEN X Transceptor Backpa (3KJ69AA)

mta.ua

OMEN Gaming Backpack (3KJ69AA) Black

Koba

Рюкзак HP OMEN X Transceptor Backpack P/N: 3KJ69AA

fixer.com.ua

Рюкзак для ноутбука HP Omen X Transceptor 17" Black 3KJ69AA

All-service

Рюкзак HP OMEN X Transceptor (3KJ69AA)

Comtrading

Рюкзак HP OMEN X Transceptor Backpack

Переглянути всі пропозиції (10) ›


Фото HP OMEN X Transceptor Backpack
Огляд HP OMEN X Transceptor Backpack
Знаряддя для перемог

Непересічний дизайн у поєднанні з надійністю й широкими функціональними можливостями — нові аксесуари НР OMEN стануть корисними для всіх шанувальників комп’ютерних ігор.

Ігрові пристрої й аксесуари — це сегмент ринку, що невпинно зростає з кожним роком. Геймери згодні доплачувати за високотехнологічні новинки, але водночас вони — одна з найвибагливіших категорій споживачів. Зважаючи на це, лінійка аксесуарів OMEN, до складу якої увійшли миша, механічна клавіатура, навушники з мікрофоном і рюкзак для ноутбука, спрямована забезпечити користувачів ПК та ігрових ноутбуків потужними знаряддями для перемог в усіх видах комп’ютерних розваг. Власники комп’ютерів OMEN отримають навіть додаткові переваги, як-от налаштування параметрів усіх під’єднаних пристроїв у одній оболонці — OMEN Command Center.

Клавіатура HP OMEN Sequencer

Код товару: 2VN99AA

Легкий та міцний корпус із анодованого алюмінію відзначає неабияка ергономічність і швидке спрацьову­вання. Сині оптико–механічні перемикачі майже удесятеро швидші за звичайну механіку, і до того ж мають ресурс у 70 млн спрацьовувань. Чудова зручність користування додатково забезпечена завдяки окремим мультимедійним і п’яти макроклавішам, що мають можливість програмування, а також спеціальній смужці для зміни гучності звуку. Клавіатура має функцію обробки одночасно натиснутих клавіш і вбудований порт USB.

Рюкзак HP OMEN Transceptor

Код товару: 3KJ69AA

Міцне й містке сховище для ігрового ноутбука, аксесуарів і речей – OMEN Transceptor створено спеціально для мобільних геймерів. Рюкзак розраховано на ноутбук діагоналлю 17,3”. Окрім захисту від пилу, бруду й вологи, передбачено кишеню із RFID-захистом для протидії радіочастотному скануванню. Відділення для клавіатури, миші, гарнітури та ноутбука відмічено маркерами для більшої наочності. Верхня частина скручується – у такий спосіб легко відрегулювати необхідний обсяг рюкзака. Особливі магнітні застібки Fidlock зручно відкривати навіть однією рукою.

Миша HP OMEN Reactor

Код товару: 2VP02AA

Блискавичний аргумент в онлайн-баталіях – футуристична миша для правої руки, що має досконалі характеристики. OMEN Reactor характеризує неабияка зручність: миша має шість клавіш, які можна програмувати, опору для великого пальця, і найголовніше – можливість власноруч налаштувати індивідуальне положення, у якому мишу тримати зручніше. Новітня технологія виявлення світлових променів, що поєднана з оптико-механічним перемиканням зменшує час відгуку до 0,2 мс. Сенсор із роздільною здатністю 16 000 dpi, швидкість 400 ips, прискорення 50 g забезпечують вивірені рухи для точного прицілювання. Кабель відзначає спеціальне металеве покриття, що протидіє утворенню заломів і скручуванню. RGB-підсвічування можна налаштувати відповідно до побажань користувача.

Ігрова гарнітура HP OMEN Mindframe

Код товару: 3XT27AA

Повна готовність до тривалих ігрових сесій – OMEN Mindframe відтворює віртуальний об’ємний звук 7.1 і має технологію FrostCap для активного охолодження чашок навушників під час користування. Амбушюри виготовлено із високотехнологічної спортивної тканини, що пропускає повітря, і яка відводить тепло й вологу. Чашку навушників обладнано регулятором для швидкої зміни рівня гучності, не відволікаючись від гри. Односпрямований мікрофон відзначає функція зменшення шуму, він автоматично вимикається після складання. До того ж мікрофон передбачає можливість чути свій голос у динаміках у режимі реального часу – тобто забезпечує ефект повного занурення у гру без необхідності гучно перемовлятися з друзями по команді.

Схожі моделі на HP OMEN X Transceptor Backpack