Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Конструктори- fischertechnik - Освітній конструктор "Інтернет речей" (з ТХТ контролером і БЖ)

fischertechnik Освітній конструктор "Інтернет речей" (з ТХТ контролером і БЖ)

код товару: FT-544937
Професійне впровадження в облік даних! Стаціонарна сенсорна станція з рухомої камерою, новим датчиком навколишнього середовища та іншими датчиками дозволяє вимірювати температуру повітря, вологість, тиск повітря, якість повітря, обсяг і яскравість. Моделі можна програмувати і контролювати за допомогою графічного програмного забезпечення ROBO Pro і контролера ROBOTICS TXT, і вони ідеально підходять для навчання таких предметів, як реєстрація даних, програмування і використання приводів і датчиків. Дані датчиків можна збирати і виводити на графіку.
29 699 грн*
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити fischertechnik Освітній конструктор "Інтернет речей" (з ТХТ контролером і БЖ):
ckapbu.com
Конструктор fischertechnik Интернет вещей FT-544937
F.ua — Тот самый магазин
Интернет вещей c ТХТ контролером и БП (FT-544937)
stroyvstroy.com
Освітній конструктор fisсhertechnik "Інтернет речей" (з ТХТ контролером і БЖ)
Крім того, модель може підключатися до мережі Wi-Fi, так що камера також може управлятися на відстані. Контролер TXT також може бути підключений до хмарного серверу, де будуть зберігаються дані датчиків. Таким чином, використовуючи призначений для користувача інтерфейс, так звану «приладову панель», можна постійно контролювати різні дані датчиків і управляти рухом камери.
Каталог товарів