Головна - Споживчі товари і електроніка - Світловий декор та ілюмінація - Twinkly Pro - Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зелений

Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зелений

код товару: TWP-CU-CA-05X50STP-G
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зелений:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Кількість LED-ламп, шт 250
Тип гірлянди Curtain
Тип світлодіоду RGB
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /купується окремо
Колір кабелю зелений
Основні
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Кількість LED-ламп, шт 250
Тип гірлянди Curtain
Тип ламп керовані програмно LED
Тип світлодіоду RGB
Колір світла Red/ Green/ Blue /16 млн кольорів
Тип LED незамінні
F5
капсула
Довжина кабелю живлення 5 м
Довжина горизонтальної частини із світлодіодами 0.4 м
Довжина вертикальної частини із світлодіодами 5 разів по 4 м
Дистанція між лініями 10 см
Термін служби >30000 годин
Відстань між лампами 8 см (між світлодіодами в лінії)
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /купується окремо
Тип кабелю AWG22 /PVC UV захист
Колір кабелю зелений
Додатково
Особливості IP65
Вхідна напруга 220V, 50Hz
Температурний режим навколишнього середовища при роботі -15°C....40 °C
Температурний режим навколишнього середовища при зберіганні -20°C....60 °C
Гарантійні особливості не застосовується, якщо число дефектних ламп менше 1%
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 200 мм
Висота 130 мм
Довжина 100 мм
Вага 1.05 кг
Об'єм 0.0026 м3
Smart LED Twinkly Pro Curtain RGB 250 - світлодіодні лампи у вигляді завіси з п'яти (горизонтальних за замовчуванням) ліній по 50 ламп в кожній. Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.
6213 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зелений:
Інтернет магазини
ACDC
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый (TWP-CU-CA-05X50STP-G)
Comtrading
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый
Iphouse.com.ua
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый
Itbox
Гирлянда Twinkly PRO Smart LED Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый (TWP-CU-CA-05X50STP-G)
Mekka
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый (TWP-CU-CA-05X50STP-G)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Curtain RGB 250, AWG22, IP65, зеленый
Модернові володарі яскравих вечірок та ночей – Twinkly Strings!

Італійська компанія Ledworks, чий бренд Twinkly поки що не був добре відомим в Україні, вдосконалює розумне світлодіодне світло з 2016 року. Продукція Twinkly відома майже в усьому світі від Канади до Філіппін. ERC відтепер має права на дистрибуцію у країнах своєї присутності, зокрема в Україні.

Twinkly вважає за краще називати свої унікальні світлодіодні продукти не гірляндами, а струнами, що англійською Strings. Twinkly Strings - це революційні світлодіодні рішення, які найсучаснішим чином оздоблять помешкання чи навколишній простір. Проте, зважаючи на мовні особливості звучання й тлумачення термінів, усе ж час від часу будемо використовувати й термін «гірлянди», як контекстно-зрозуміліший.

Twinkly - це нова генерація світлодіодних декорацій на основі трьох типів світлодіодів, якими можна адресно керувати за допомогою контролера, що є в комплекті кожної товарної позиції бренду чи з безкоштовного мобільного додатку. Розумна світлодіодна технологія Twinkly базується на власних численних патентах не лише стосовно світла, а й у галузі розпізнавання образів, комп'ютерного зору, радіочастотних сигналів. Завдяки цьому гірлянди Twinkly нададуть прогресивного поштовху у світі декорацій житла та інших об’єктів, не лише у різдвяний період, а й протягом всього року. Навіть асортимент “Інтернету речей” набуде екстраординарної строкатості разом із продукцію Twinkly.

Брами незвичайного

Безкоштовний мобільний додаток (для iOS і Android) пропонує галерею готових сценаріїв світлових шоу, небачених раніше. До цього ж є можливість їх редагування за бажанням, чи створення власних та збереження їх у мобільній галереї для миттєвого чи подальшого використання.

Керувати ефектами можна і без мобільного додатку, і, навіть, без смартфону, завдяки вбудованому контролеру, керуючи кнопкою прямо з нього.

Більш того, можна керувати ефектами і взагалі без локальної мережі. Тією ж кнопкою контролера, чи, що зручніше, зі смартфона, дякуючи сигналу вбудоваваного прийомопередавача контролеру Bluetooth 4.0 та WiFi (b/g/n). У цьому випадку треба обрати мережу, запропоновану контролером під ім'ям “Twinkly_xxxxx network” та за паролем, наведеним у інструкції користвувача. Хоча з локальною Wi-Fi-мережею та мобільним додатком, звісно, можна отримати значно більше.

Це буде cправжня система технологій Smart IoT та рішень Twinkly. Вона широко відчинить брами для створення дійсно незвичайного! Із додатком та з підключенням Bluetooth створити свої власні ефекти швидко і легко. Досить обрати певні кольори, міняти їх і просто малювати візерунок на екрані пальцем за покликом фантазії! Ефекти галереї легко переналаштувати, змінюючи швидкість, кольори та інші параметри.

Кожен ефект може бути синхронізований із музикою!

Синхронізація з пристроями Smart Home, завдяки повній підтримці помножить цінності володіння. Можна просто попросити Google або Alexa (англійською, водночас вдосконалюючи її) увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість чи змінити кольори.

Особливого ефекту набуває композиція з кількох гірлянд, синхронізованих через додаток для узгоджених дій як одного керованого ансамблю!

Назва цієї функції – Група.

Наприклад, маємо освітлену ялинку та гірлянди на вікнах і дверях, а також на дереві та балконі. Об'єднуємо їх у групу, синхронізуючи в один ансамбль, і, як результат, маємо захоплюючий ефект сценографії з ними. Кожен ефект, який буде надалі обрано, буде водночас відтворено всіма об'єктами групи синхронно!

Можна об'єднати в синхронізовану групу аж до 10-ти різних гірлянд Twinkly Gen II (Gen II – назва другої генерації продуктів, яка виробляється в другій половині 2019 року та у 2020-му році) чи до 4 000 її світлодіодних ламп.

Існують і ще більш потужні рішення й товари, їх об’єднано у спеціальній групі Twinkly Pro, про них буде розлого розказано додатково. З професійними рішеннями Twinkly PRO подібні та набагато масштабніші групування взагалі не мають меж та відкриваються нові можливості професійного декорування та створення ефектів.

Ще одна важлива особливість Twinkly – 3D чи 2D меппінг (mapping).

Справжня сила технології Twinkly полягає в її інноваційній функції комп’ютерного зору.

Додаток може визначити точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона й створити таким чином їх повну карту для подальшого використання й створення ефектів у масштабі.

І не лише з одного боку інсталяції (2D), а й на всі боки у режимі 360 градусів (3D).

Чи хтось досі вважає, що світлодіодні кольорові прикраси то на Різдвяні свята та Новий рік? Мабуть, уже ні. З Twinkly вже точно - ні. Прикрасити дерева та кущі, оздобити стежинки чи вкрити цілі газони, декорувати стіни, будинки чи вікна і двері – тепер це можливо зробити неабияк ефектно з Twinkly. Сутінки та ночі будь якої пори року – тепер це час Twinkly.

Twinkly Strings тепер модернові володарі яскравих вечірок та ночей! А на день таймер додатку відключатиме їх.

Повний асортимент Twinkly в Україні

До цього року гірлянди Twinkly часом потрапляли в Україну, але несистемними шляхами. Хтось купував для себе за кордоном, хтось деінде в Україні. Повного асортименту ніколи не було, продукція часом була неадаптована до потреб користувачів. А частіше її взагалі не було, попри заяви, і натомість пропонувались сумнівні “заміни”. Тепер буде інакше.

Ми починаємо дистрибуцію повного асортименту Twinkly. Вже наприкінці червня до Києва прибуде перша партія, за нею, у вересні, значно більша друга, далі - третя та наступні. Весь асортимент Twinkly буде запропоновано бажаючим на вибір магазинами бізнес-партнерів ERC у всіх областях та великих містах України. А в подальших планах ERC і інсталяції професійних рішень із продукцією серії Twinkly PRO. Рішення Twinkly PRO запропонуємо після проведення для бізнес-партнерів навчань, запровадження авторизації та складання іспитів.

Три колекції

Twinkly у гірляндах застосовує три новітні типи світлодіодних мікроламп нового покоління - RGB, AWW, RGBW, з якими впевнено домінує серед численних інших пропозицій. Ці типи використано у назві товарів Twinkly. Завдяки цьому товари Twinkly легко між собою відрізняти як за назвами, так і за створеними потужними ефектами:

Яскраво барвиста колекція Twinkly RGB, знана як Twinkly Multicolor Edition

Найчисленніша в загальному асортименті з-поміж трьох типів. Видає 16 000 000 ультраяскравих кольорів та їх тонів. Кольори RGB акцентуються спеціальною формою об'єктива: з кристально чистою пласкою поверхнею та дифузно-розсіючими боками для рівномірного світла без перешкод виразності й потужності.

Елегантна колекція AWW, знана як Twinkly Gold Edition

Для класичних сценаріїв, зневажливих до кольорових шоу. Адресована тим, хто цінує переваги досконалості, впевненості кришталево чистого білого, металево-срібного, льодяно-прозорого білого світла і спокійної доброти та спокуси теплого білого аж до бурштинно-золотавих тонів. Конструктив ламп з особливою увігнутою і цілком прозорою поверхнею висвічує вогні блискуче й елегантно.

Найпотужніша за можливостями колекція RGBW, відома як Twinkly Special Edition

Поєднує в одному типі переваги попередніх двох - повний спектр RGB 16 000 000 кольорів і вінтажні теплі чи холодні білі тони спектру AWW. Ця колекція водночас барвиста та класична. Це, мабуть, складно уявити, але можна відтворити та побачити, маючи її.

Шість серій

У родині продукції Twinkly є конструктивні серії, кожна з яких використовує три типи ламп RGB, AWW та RGBW.

Серії визначено назвами, які розповідають самі про себе. Таких конструктивних серій шість:

1. Strings. Струни чи нитки. Найтрадиційніша за конструктивом послідовність певної кількості ламп на відстані 10см одна від одної. Але революційна за реалізацією та ефектами

2. Icicle. Бурульки чи дощ. Довга послідовність коротеньких (на 2-6 ламп) вертикально звисаючих сегментів у вигляді міні Strings на горизонтальній несучій. Оригінальне рішення декорування невиразної стіни або темного вікна. Або просто підвішене під стелею чи на просторі - як заманеться. Хіба завжди вертикально/горизонтально? Ні, під будь-яким кутом!

3. Curtain. Завіса. Послідовність довгих (2,1м) вертикально звисаючих сегментів у вигляді Strings на горизонтальній несучій. Хіба лише для дверей та вікон, коли фантазія веде далі?! Хіба завжди вертикально/горизонтально?! Їх можна зібрати в коси, підв'язати як стрічки, та відтворити масу інших варіантів розташування

4. Cluster. Кластер він і є. Проте це щось незвичайне. Неначе модифікація конструктиву Strings, де лампи вже не в ланцюжку, а як листя, розташоване на стеблині на коротеньких гілочках, які розгалужуються на всі боки через 1,5 см. Це, мабуть, найсучасніша технологія декорування з-поміж інших конструктивів Twinkly

5. Spitzer. Спалах зірки. 40 променів з одного центру. Такі зірки манитимуть погляд до стелі. А зірки на рівні підлоги чи трави, то теж незвичайно.

6. Prelit. Cерія гірлянд Strings. Інстальована та налаштована на ялинках, ялинкових гірляндах або віночках одразу з заводу. Зручно з точки зору організації кабелів. Часом поєднує кілька гірлянд. Найкраще рішення для швидкого та зручного розгортання і згортання. Для наочної демонстрації переваг Twinkly, наприклад у магазинах із продажу рішень Twinkly. Продавці радітимуть, що все вже на ялинці зроблено за них. І ялинку теж не треба шукати чи купувати. А ще це чудове рішення для бажаючих придбати нову ялинку. Надсучасну, миттєво засвічену.

Знаючи типи світлодіодних ламп Twinkly та конструктивні серії, ознайомитись з усіма продуктами асортименту Twinkly та обрати потрібне легко: до цього додаються лише ще дві варіації за кількістю ламп у представників кожної серії та за кольором ізоляції кабелю. Тобто є 4 ознаки, за якими можна визначити певний продукт Twinkly: конструктив, тип світлодіоду, їх кількість, колір ізоляції кабелю. Все це міститься в коді товару Twinkly. Легко й тут.

Twinkly – це легко, сучасно, неперевершено та ефектно.

Що важко? Важко обрати одну, кортітиме купити ще. Найоптимальніше рішення – обрати 3-4.

Докладно про кожен продукт Twinkly можна дізнатись за посиланням. Продукцію вже додано до асортименту, хоча продаж почнеться приблизно в липні.

Додатково можна відвідати й сайт www.twinkly.com. Найспритніші бізнес-партнери вже почали передпродаж, бо попередньо ціни вже теж відомі. Наголошуємо, Twinkly руйнує стереотипи про світ гірлянд та методи їх застосувань, як і стандарти декорувань, коли такі взагалі мають бути. Поки хтось чекатиме традицій і зимових свят, інші завзято святкуватимуть власні літні чи осінні.

Twinkly радо буде поруч з кожним. Долучайтесь. Тим часом планується влаштувати авторизацію бізнес-партнерів та фахівців, надання статусів та дипломів після проходження теоретично-практичних курсів та складання іспитів. Це все вже у вересні. Якщо планам на завадять карантинні заходи.

Якщо не завадять, то і стенд Twinkly на виставці CEE2020 має бути чи не найяскравішим та найосвітленішим, бо в цьому Twinkly надфахові. А які ялинки будуть на свята в офісі ERC та бізнес-партнерів, годі й вагатись.

Twinkly Strings тепер модернові володарі яскравих вечірок та ночей!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів