Головна - Споживчі товари і електроніка - Світловий декор та ілюмінація - Twinkly Pro - Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, чорний

Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, чорний

код товару: TWP-S-CA-1X250SPP-B
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, чорний:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип світлодіоду RGBW
Довжина без кабелю живлення 25 м
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Колір кабелю чорний
Основні
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип ламп керовані програмно LED
Тип світлодіоду RGBW
Колір світла янтарно-жовтий
холодний і теплий білий
Red/ Green/ Blue /(+16 миллинов цветов)
Тип LED незамінні
F5
капсула
Довжина без кабелю живлення 25 м
Довжина кабелю живлення 5 м
Термін служби > 30 000 годин
Відстань між лампами 10 см
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Тип кабелю AWG22
Колір кабелю чорний
Додатково
Особливості IP65
Вхідна напруга 220V, 50Hz
Температурний режим навколишнього середовища при роботі -15....40 °C
Температурний режим навколишнього середовища при зберіганні -20....60 °C
Гарантійні особливості не застосовується, якщо число дефектних ламп менше 1%
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 200 мм
Висота 130 мм
Довжина 100 мм
Вага 1.56 кг
Об'єм 0.0026 м3
Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.
6711 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, чорний:
Інтернет магазини
ACDC
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, черный (TWP-S-CA-1X250SPP-B)
Comtrading
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, черный
Exe.ua
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, (TWP-S-CA-1X250SPP-B)
Iphouse.com.ua
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, черный
Itbox
Гирлянда Twinkly Smart LED Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65 (TWP-S-CA-1X250SPP-B)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Гирлянда Smart LED Twinkly Pro Strings RGBW 250 TWP-S-CA-1X250SPP-B черная
Twinkly – краще один раз побачити ніж 100 разів почути!

Twinkly – це нова генерація світлодіодних декорацій на основі трьох типів світлодіодів, якими можна адресно керувати за допомогою контролера, що є в комплекті чи через безкоштовний застосунок Twinkly.

У гірляндах застосовано три новітні типи світлодіодних мікроламп нового покоління – RGB, AWW, RGBW.

Серія гірлянд на основі RGB-світлодіодів має назву Twinkly Multicolor Edition і видає 16 млн ультраяскравих кольорів та їхніх тонів. Кольори RGB акцентуються спеціальною формою об'єктива: із кристально чистою пласкою поверхнею та дифузно-розсіювальними боками для рівномірного світла без перешкод виразності й потужності. До слова, серія Twinkly Multicolor Edition є найчисленнішою в загальному асортименті з-поміж трьох типів.

Серія гірлянд на основі AWW-світлодіодів отримала назву Twinkly Gold Edition і створена для тих, хто цінує переваги досконалості, впевненості кришталево чистого білого, металево-срібного, льодяно-прозорого білого світла і спокійної доброти та спокуси теплого білого аж до бурштинно-золотавих тонів. Конструктив цих ламп із особливою увігнутою й цілком прозорою поверхнею висвічує вогні блискуче й елегантно.

Найпотужніша за можливостями колекція RGBW, відома як Twinkly Special Edition. Зрозуміло, що ця серія поєднує в собі всі переваги попередніх двох – повний спектр RGB з 16 млн кольорів і вінтажні теплі чи холодні білі тони спектра AWW. Тому ця колекція водночас барвиста та класична. Це, мабуть, складно уявити, але можна відтворити та побачити, маючи її.

У родині продукції Twinkly є конструктивні серії, кожна з яких використовує три типи ламп RGB, AWW та RGBW. Серії визначено назвами, які говорять самі за себе. Таких конструктивних серій шість:

Strings – це звична для нас гірлянда, але представники Twinkly полюбляють називати цю серію світлові струни чи нитки. Такий конструктив є найтрадиційнішим і характеризується послідовним розміщенням ламп на відстані 10 см одна від одної.

Icicle. Бурульки чи дощ. Така гірлянда – це послідовність коротеньких (на 2-6 ламп) вертикально звисаючих сегментів у вигляді мініліній на горизонтальній несучій.

Curtain. Завіса – послідовність довгих (2,1м) вертикально звисаючих сегментів у вигляді ліній на горизонтальній несучій.

Cluster. Кластер. Доволі цікава модифікація конструктиву звичної для нас гірлянди, де лампи вже не в ланцюжку, а як листя, розташоване на стеблині на коротеньких гілочках, які розгалужуються на всі боки через 1,5 см.

Spitzer. Спалах зірки. Така конструкція створена з 40 променів, що йдуть з однієї точки – центру.

Prelit. Cерія гірлянд Strings. Це вже інстальована та налаштована на ялинках, ялинкових гірляндах або віночках одразу на заводі.

Отож, знаючи типи світлодіодних ламп Twinkly та конструктивні серії, стає значно легше вибрати потрібну гірлянду. До цього додаються ще дві варіації за кількістю світлодіодних ламп у представників кожної серії та за кольором ізоляції кабелю.

Тобто є чотири ознаки, за якими можна визначити та вибрати потрібний продукт Twinkly:

 • тип світлодіоду;
 • конструктив, який налічує шість серій;
 • кількість світлодіодів на лінії, що сягає від 100 до 600 ламп;
 • колір ізоляції кабелю: чорний, зелений, білий і прозорий.

Усе це міститься в коді та назві товару Twinkly. Як бачите, усе доволі легко і зручно.

Перейдемо до найцікавішого: як підключити, налаштувати та контролювати. Почнемо з підключення гірлянди за допомогою самого контролера (пульта, що є в комплекті).

Отож, дістаємо гірлянду з коробки, де крім неї є інструкція, яка допоможе розібратись, якщо щось піде не так. З’єднуємо блок живлення із гірляндою і вмикаємо її. Завдяки пульту керування є можливість перемикати стандартні завантажені демоефекти, тож вже можна декорувати кімнату чи ялинку.

Якщо ж кортить більше, то знадобиться смартфон. Завантажуємо застосунок Twinkly на смартфон, реєструємось і натискаємо підключити новий пристрій Twinkly. Вибираємо нашу гірлянду, застосунок знаходить її та ідентифікує. Після чого робимо її меппінг, що відкриває величезні можливості для декорації. Адже меппінг – це сканування розташування світлодіодів за допомогою камери смартфона та запатентованих технологій Twinkly.

Тобто як би ви не розташували світлодіоди, за допомогою меппінгу точно будете знати, де їх розташовано, і отримаєте світловий ефект відповідно до актуального розташування. Навіть можна малювати на такому полотні, або ж змінювати наявні ефекти згідно з вашими вподобаннями, чи завантажувати їх із хмарного середовища.

Меппінг доступний і для групового підключення гірлянд. Адже гірлянди Twinkly можна об’єднувати в групи до 10 пристроїв, а це у свою чергу до 6 000 світлодіодів. Уявляєте полотно із гірлянд із 6 000 світлодіодів, якими можна керувати зі смартфона? Дійсно ж круто!

Усі гірлянди Twinkly мають клас захисту ІР44, завдяки чому можна не турбуватися, якщо гірлянда потрапить під бризки шампанського, краплі дощу чи іншої рідини.

Гірлянду можна синхронізувати з пристроями Smart Home і дати команду Google або Alexa (англійською, одночасно вдосконалюючи її) увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість або змінити кольори.

Приємна новина для меломанів – гірлянди синхронізуються з музикою. Це можна зробити через застосунок із ефектами, які мають значок мелодії або через спеціальний пристрій – USB Dongle. Рекомендуємо використовувати USB Dongle. Адже він не тільки робитиме все замість смартфона, а й запропонує майже десяток нових ефектів, що рухатимуться і змінюватимуться в такт музики.

До слова, Twinkly активно прямує у геймінг, таким чином, що Razer отримав переваги керування преміальними продуктами та світловими ефектами Twinkly. Twinkly включено до переліку продуктів, сумісних з технологією Chroma.

Для тих, кому переліченого функціоналу замало, є ще більш професійні гірлянди – Twinkly PRO, які готові реалізовувати більш комерційні й масштабні проєкти декорацій, навіть просто неба. Але про це все в іншому матеріалі.

А зараз підіб’ємо підсумки.

Гірлянди Twinkly можна впевнено назвати одними з найкращих на ринку, оскільки з-поміж їхніх особливостей:

 • унікальна запатентована технологія розпізнавання розташування світлодіодів у просторі – меппінг;
 • із ними можна створювати синхронізований каскад гірлянд із 10 пристроїв до 6 000 світлодіодів;
 • світловий супровід до музичних композицій;
 • із ними можна відтворювати, змінювати та генерувати власні унікальні світлові шоу;
 • можливість створення будь-яких декораційних світлових композицій із величезної кількості варіацій асортименту (тип світлодіодів, кількість ламп, тип гірлянд, колір кабелю);
 • клас захисту ІР44 – це впевненість у захищеності гірлянд від вологи;
 • можливість реалізовувати масштабні світлові проєкти із гірляндами Twinkly PRO.

Реалізовуйте свої забаганки і творчі здібності разом із світловими декораціями Twinkly!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів