Головна - Споживчі товари і електроніка - Святкове освітлення - Гірлянди - Twinkly Pro - Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений

Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений

код товару: TWP-S-CA-1X250SPP-G
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип світлодіоду RGBW
Довжина без кабелю живлення 25 м
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Колір кабелю зелений
Основні
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип ламп керовані програмно LED
Тип світлодіоду RGBW
Колір світла янтарно-жовтий
холодний і теплий білий
Red/ Green/ Blue /(+16 миллинов цветов)
Тип LED незамінні
F5
капсула
Довжина без кабелю живлення 25 м
Довжина кабелю живлення 5 м
Термін служби > 30 000 годин
Відстань між лампами 10 см
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Тип кабелю AWG22
Колір кабелю зелений
Додатково
Особливості IP65
Вхідна напруга 220V, 50Hz
Температурний режим навколишнього середовища при роботі -15....40 °C
Температурний режим навколишнього середовища при зберіганні -20....60 °C
Гарантійні особливості не застосовується, якщо число дефектних ламп менше 1%
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина200 мм
Висота130 мм
Довжина100 мм
Вага1.57 кг
Об'єм0.0026 м3
Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.
4 698 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений:
ckapbu.com
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250 AWG22 TWP-S-CA-1X250SPP-G
coolbaba.toys
Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый
Moyo.ua
Гирлянда Smart LED Twinkly Pro Strings RGBW 250 TWP-S-CA-1X250SPP-G зеленая
iphouse.com.ua
Twinkly Pro Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый
moretoys.com.ua
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGBW 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый (TWP-S-CA-1X250SPP-G)
Професійна серія Twinkly PRO. Decorate like a boss

У цьому числі часопису ERC вже є матеріал про новітні споживчі рішення у світі декорацій із розумними LED-гірляндами Twinkly. Згадувалося там і про Twinkly PRO. Перед прочитанням цього матеріалу треба було б ознайомитися з інформацією про споживчі товари Twinkly. Тоді ця публікація сприйматиметься зрозуміліше і цілісніше. Проте, можливо, фахівці, які не звикли читати керівництво користувача, знехтують такою порадою й зараз.

Про відмінності

Читали вже про гірлянди Twinkly чи ні, але зараз йтиметься про їхні відмінності. Головне, що варто розуміти: гірлянди Twinkly та Twinkly PRO несумісні. Досить подивитися на них, і це стане очевидним.

Ліворуч – споживацькі гірлянди Twinkly. Праворуч – дві світлини професійних гірлянд Twinkly PRO.

За стандартом захисту гірлянди Twinkly PRO більш витривалі, що логічно. Twinkly PRO мають стандарт IP65, проти стандарту IP44 у Twinkly. Але ж і стандарт IP44 – це суттєво, якщо порівнювати з тим, що є на ринку гірлянд, де, часом, деякі пропозиції сумнівної якості ледь витримують першу інсталяцію чи день використання. Гірлянди Twinkly PRO мають більші за розміром світлодіодні лампи та іншу кабельну систему.

За принципом керування це ті самі сигнальні кабелі та кабелі живлення (їх загалом 6) до кожного світлодіода, але «товстіший», бо це вже кабель AWG22. Через це гірлянди Twinkly PRO, ще й із капсулами світло­діодів F5, мають відповідний професійний вигляд. Хоча поки їх не бачиш, такими ж професійними видаються, як порівняти з іншими, споживацькі гірлянди Twinkly.

Новітня генерація світлодіодних гірлянд

Twinkly та Twinkly PRO – це найновіші генерації світлодіодних декорацій на основі трьох типів світлодіодів. Ними можна адресно керувати завдяки розумним світлодіодним технологіям, що базуються на численних патентах Twinkly та Twinkly PRO у галузі світла, розпізнавання образів, комп’ютерного зору, радіо­частотних сигналів. Рішення Twinkly PRO розвинуто дійсно професійно. Світлодіодними гірляндами можна керувати не лише з мобільних пристроїв, а й через комп’ютер. З одного облікового запису власник формує цілий простір декорацій, керує їхнім меппінгом, організацією груп, визначенням і створенням чи редагуванням сценаріїв ефектів та відеоефектів включно. Це віртуальний простір, синхронізований із Twinkly Cloud та Web App. Робочий простір має одного власника, проте може мати кілька користувачів. Власник може запросити інших користувачів увійти в той самий простір, щоб просто спробувати, і цей користувач вже буде потенційним партнером Twinkly чи Twinkly PRO.

Twinkly PRO можна прикрашати будинки, стіни та споруди – будь-що, легко граючи надскладними, небаченими до цього ефектами. Уже немає обмеження в 4 000 світлодіодів у групі, на відміну від споживацьких рішень Twinkly. Хочете об’єднати в ансамбль кілька груп по 10 000 шт. у кожній – це реально. Бажаєте «фарбувати» будівлю свого підприємства у фірмові кольори? Хочете завантажити відео й відтворити його грою тисяч рознесених у просторі ламп діодів – це нереальне тепер вже стало можливим і не надто складним.

Twinkly PRO оселить магію Twinkly на великих, масштабних декораціях. До об’єктів, де будуть розташовані рішення Twinkly PRO, гарантовано буде прикуто увагу. Автор має лише створити ідею, сценарій, виділити потенційні центри уваги. Вигадати власний сценарій гри світла чи скористатися готовим із галереї ефектів, адаптованим завдяки 2D- чи 3D-меппінгу до таких об’єктів? Донедавна правильний спосіб прикрашання та відповідного підсвічування, наприклад, стовбурів і гілок штучних чи натуральних дерев, був надважким, трудомістким завданням. Через це ми бачили лише щось жовтаве де-не-де на великому дереві та раділи хоча б такому. А з Twinkly PRO це завдання стає надлегким, бо створює можливості для творчості, перетворюючи процес на розвагу, а не на тяжку працю. Таке недосяжно для інших рішень. Що ж стосується традиційних різдвяних ялинок, то вони взагалі тепер не потребуватимуть прикрас. Вистачить гірлянд Twinkly чи Twinkly PRO. Навіть, якщо ялинка сягає 10 м чи більше. Чим вища та незвичайніша споруда для інсталяції гірлянд Twinkly PRO, тим більш вражаючим буде результат. Важко порівнювати з альтернативами, якщо вони взагалі є.

Керування гірляндами Twinkly PRO

Центральним пристроєм в організації декорацій Twinkly PRO є контролер. Є кілька версій контролерів в асортименті, проте найуживанішими мають стати саме Ethernet-контролери, поєднані в певні конфігурації відповідно до завдань. Із ними створення масштабних керованих світло­діодних декорацій у громадських або інших відкритих зовнішніх чи внутрішніх просторах не є важким завданням. Кожен із них вмикає до шести світлових гірлянд. Отже, кожен із Twinkly PRO Ethernet-контролерів може вмикати та керувати декорацією з 1 500 світлодіодами у разі використання гірлянд AWW чи RGB, тобто на 6 виходів по 250 шт. та до 1 250 шт. у разі використання RGB+W гірлянд, тобто на 5 із 6-ти виходів по 250 шт. А з додатковими контролерами в організованих лініях легко поєднати десятки тисяч світлодіодів в одну масштабну керовану пейзажну групу декорацій. Як зазначалося, у керуванні допоможе хмарне сховище Twinkly Cloud для необмеженого налаштування різних пейзажів та створення ефектів і синхронізації з ПК, мобільним додатком або пультом дистанційного керування.

Не потрібно перейматися щодо погодних умов, адже робочий температурний діапазон навколишнього середовища допустимий у межах від -15 °С до +40 °С, а у вимкненому стані (зберігання) він ще ширший – від -20 °С до +60 °С.

Типова конфігурація Twinkly Prog, побудованої на Twinkly PRO Ethernet-контролерах, досить нескладна. Якщо треба, вона легко переключається на режим взаємодії з музичними ритмами. Налаштовується в інший спосіб, аніж у споживацьких рішеннях Twinkly, де був потрібен адаптер Twinkly Music Dongle. У випадку з Twinkly PRO все виконує мережа з контролером.

Якщо в декорації потрібно мати ламп більше, ніж спроможний об’єднати один контролер, використовують групи контролерів в одноранговій чи навіть у дво- та триранговій конфігурації. Четвертий ранг чи рівень використовувати фахівці не радять. Не рекомендують робити кількість рівнів ліній контролерів більш ніж три, аби запобігти можливій втраті даних під час керування ефектами декорацій.

Twinkly PRO – чарівно, сучасно, неперевершено й ефектно

Декорації на базі рішень Twinkly PRO чи Twinkly треба бачити. Часом досить просто відеофрагментів, яких можна буде побачити чимало на нашому сайті, сторінці ERC у Facebook і на інших цифрових інформаційних каналах ERC. Проте найкраще переконає жива інсталяція, яку плануємо створити просто перед офісом ERC цієї осені. Вона ж слугуватиме додатковим наочним навчальним майданчиком, бо заплановано влаштувати авторизацію бізнес-партнерів і фахівців, надання статусів і дипломів після проходження теоретично-практичних курсів і складання іспитів.

Продукцію вже додано до асортименту, продаж споживацьких рішень почався наприкінці липня, а професійні рішення постачають переважно за замовленням (хоча певні конфігурації будуть доступні восени зі складу).

Додатково можна відвідати й сайт www.twinkly.com або pro.twinkly.com

Twinkly та Twinkly PRO руйнують стереотипи про світ гірлянд і методи їх застосування, як і стандарти декорувань, якщо такі взагалі мають бути.

Twinkly та Twinkly PRO радо буде поруч із кожним.

Долучайтеся та, як кажуть поціновувачі Twinkly PRO, «Decorate like a boss»!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів