Головна - Споживчі товари і електроніка - Світловий декор та ілюмінація - Twinkly Pro - Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений

Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений

код товару: TWP-S-CA-1X250STP-G
Технічні характеристики Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип світлодіоду RGB
Довжина без кабелю живлення 25 м
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Колір кабелю зелений
Основні
Тип Розумна світлодіодна гірлянда
Тип гірлянди Strings
Тип ламп керовані програмно LED
Тип світлодіоду RGB
Колір світла Red/ Green/ Blue /(+16 миллинов цветов)
Тип LED незамінні
F5
капсула
Довжина без кабелю живлення 25 м
Довжина кабелю живлення 5 м
Термін служби > 30 000 годин
Відстань між лампами 10 см
Сумісність Працює спільно з контролером TWPRO1500ETHP-BEU /(приобретается отдельно)
Тип кабелю AWG22
Колір кабелю зелений
Додатково
Особливості IP65
Вхідна напруга 220V, 50Hz
Температурний режим навколишнього середовища при роботі -15....40 °C
Температурний режим навколишнього середовища при зберіганні -20....60 °C
Гарантійні особливості не застосовується, якщо число дефектних ламп менше 1%
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 200 мм
Висота 130 мм
Довжина 100 мм
Вага 1.56 кг
Об'єм 0.0026 м3
Для вмикання гірлянди потрібен додатково окремий контролер. На відміну від звичайних споживацьких гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого в гірлянду контролеру, його слід обрати залежно від того чи іншого рішення та придбати окремо.
5802 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений:
Інтернет магазини
ACDC
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый (TWP-S-CA-1X250STP-G)
AMoyo
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений
Comtrading
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый
Iphouse.com.ua
Smart LED Гирлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарная линия, AWG22, IP65, зеленый
Mekka
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений (TWP-S-CA-1X250STP-G)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Strings RGB 250, одинарна лінія, AWG22, IP65, зелений
Фокстрот (Foxtrot.com.ua)
Гірлянда TWINKLY PRO Strings RGB 250 (TWP-S-CA-1X250STP-G)
Безмежні можливості декорування із Twinkly PRO

Гірлянди Twinkly PRO – це можливість надзвичайно точно реалізовувати всі задуми зі світлового декорування, створення інсталяцій будь-якого масштабу та практично будь-де, де є струм та інтернет.

Професійні та надійні

Гірлянди Twinkly PRO є більш професійним рішенням, ніж просто Twinkly. Зокрема, тому що вони мають вищий ступінь захисту – ІР65, що дає змогу використовувати їх просто неба за різних погодних умов і температури від -20 ֯С до +60 ֯С.

Фахівці ERC перевірили працездатність гірлянд під час холодної зими 2020-2021 років, коли температура неодноразово сягала -20 ֯С. Усі інсталяції з гідністю пройшли таке випробовування та довели свою якість і надійність.

Гірлянди Twinkly PRO візуально вирізняються від продуктів Twinkly. Вони мають більшу товщину кабелю та більший розмір власне світлодіодів. Та найголовніша відмінність – функціонал. Завдяки окремому контролеру, до якого під’єднують гірлянди Twinkly PRO, користувач отримує можливість:

  • створювати групи гірлянд кількістю до 60 000 ламп (а це вдесятеро більше, ніж із гірляндами Twinkly);
  • на відстані контролювати та програмувати світлові ефекти через ПК (планується навіть можливість програмувати світлові сцени по днях або годинах).

Вибір світлових ефектів не обмежується завантаженими з хмарного середовища і створеними в застосунку – через ПК можна додатково завантажувати фото та відео.

Бездротова простота

«Мозком» гірлянд Twinkly PRO є контролер. Споживач має змогу вибрати один із двох варіантів контролера, що є на вітчизняному та світовому ринках: Wi-Fi Twinkly PRO 400 та Twinkly PRO Ethernet Controller. Розглянемо їхні відмінності, щоби знати, на що звертати увагу під час вибору.

УВАГА! Різні контролери Twinkly PRO, як і різні типи світлодіодів, не можна об’єднувати в єдину спільну групу.

Wi-Fi Twinkly PRO 400 створено для невеликих декорацій. Як зрозуміло з назви, цей контролер пропонує варіант підключення через мережу Wi-Fi (створює її сам). Такий варіант робить рішення схожим на роботу з гірляндами Twinkly, адже має таку саме логіку підключення та керування.

Контролер має ступінь захисту ІР44 (а оновлений варіант 2021 року – ІР65) і дає змогу створювати групи до 10 пристроїв, тобто до 5 000 світлодіодів RGB (або AWW). Також із ним можна підключати одну гірлянду на 250 світлодіодів або дві гірлянди на 250 світлодіодів RGB (або AWW), використовуючи сплітер.

УВАГА! Світлодіоди типу RGBW зможуть видати або одну працюючу лінію на 250 світлодіодів або дві лінії по 200 світлодіодів. Інші 50 світлодіодів на кожній лінії не світитимуться. Проте, якщо споживач вибере оновлений контролер 2021 року, то цієї незручності він вже не матиме.

Підключається пристрій так само, як і звичайні контролери Twinkly. Споживачу необхідно з’єднати блок живлення з контролером і підключити вибрану гірлянду з асортименту Twinkly PRO. Потім потрібно завантажити на смартфон застосунок Twinkly, ввести стандартний пароль від Wi-Fi, зареєструватись, вибрати параметри відповідної гірлянди та натиснути «Підключити новий пристрій Twinkly».

Після цього – меппінг, що доступний також і для групового підключення гірлянд, адже гірлянди Twinkly можна об’єднувати в групи до 10 пристроїв (до 5 000 світлодіодів).

УВАГА! Контролерами Twinkly PRO можна керувати через застосунок Twinkly тільки на операційній системі iOS.

Завдяки пульту керування користувач має змогу перемикати стандартні завантажені демонстраційні ефекти. Навіть у такому варіанті – це вже можливість декорувати кімнату чи інше приміщення.

Повноцінно й неймовірно

Twinkly PRO Ethernet Controller – це основа для створення масштабних керованих світлодіодних декорацій у громадських чи інших зовнішніх і внутрішніх просторах. Контролер має шість портів для підключення світлових гірлянд, вбудований адаптер живлення та додатковий подовжувач Ethernet-кабелів, що дає змогу підключити його до мережі Wi-Fi через будь-який роутер або Wi-Fi-міст Twinkly PRO.

Кожен із Twinkly PRO Ethernet-контролерів може керувати декорацією до 1 500 RGB (або AWW) чи 1 250 RGBW світлодіодів і створити масштабну світлову декорацію до 60 000 світлодіодів в одній пейзажній групі.

Для підключення Twinkly PRO Ethernet Controller під’єднуємо блок живлення контролера до вибраного типу гірлянди з асортименту Twinkly PRO, підключаємо контролер до будь-якого роутера, що роздає Wi-Fi, і підключаємо його до мережі.

Далі за аналогією із Wi-Fi-контролером завантажуємо застосунок Twinkly на смартфон, вводимо пароль від Wi-Fi-мережі, до якої підключилися, реєструємось, вибираємо параметри гірлянди та натискаємо «Підключити новий пристрій Twinkly». Після чого робимо її меппінг.

Тут користувачу стануть у пригоді різні варіанти меппінгу для більш точної ідентифікації кожного світлодіода. Усе, аби інсталяція чітко та деталізовано передавала, що задумано.

Гірлянди Twinkly PRO можна об’єднувати в групи до 60 000 світлодіодів, що дає змогу реалізувати наймасштабніші творчі проєкти для максимального привертання уваги.

На контролері є кнопка для перемикання завантажених на нього ефектів. Це зручно, коли у користувача невеликий проєкт та коли потрібно швидко змінити ефекти, а напохваті немає смартфона.

Забагато зручності не буває

Якщо у світловій інсталяції більше одного контролера, то краще користуватися застосунком Twinkly чи хмарним сховищем Twinkly Cloud через ПК.

Хмарне сховище Twinkly Cloud дає змогу реалізувати необмежену кількість різних налаштувань пейзажів, створювати нові ефекти та синхронізувати їх з ПК, мобільного додатка або з пульта дистанційного керування.

Ще одна вагома перевага Twinkly PRO над іншими гірляндами – наявність Music Player. Цей пристрій допомагає LED-композиціям Twinkly PRO грати світлом у такт улюблених мелодій. Це має дуже ефектний і яскравий вигляд і значно розширює використання цих гірлянд для будь-яких ідей і завдань.

Світлові декорації Twinkly PRO – це можливість реалізовувати будь-які масштабні ідеї зі світловими шоу та декораціями. Усе – заради втілення бажань кожного користувача.

Гірлянди Twinkly PRO, як і гірлянди Twinkly, мають ознаки, за якими можна визначити та вибрати потрібний продукт:

  • тип світлодіода з трьох видів лінз RGB, AWW та RGBW;
  • конструктив, що налічує наразі дві серії: лінія та штори (цьогоріч планують розширення асортименту бурульками й новими типами ламп);
  • колір ізоляції кабелю (чорний, зелений, білий та прозорий).

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів