MikroTiK QSFP+ Трансівер Q + 85MP01D

код товару: Q+85MP01D
Оптичний трансивер QSFP + (40 Гбіт / с, 850 нм) організовує 4 незалежних повнодуплексних каналу з пропускною спроможністю кожного до 10 Гбіт / с і сукупної пропускною спроможністю 40 Гбіт / с.
1 899 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити MikroTiK QSFP+ Трансівер Q + 85MP01D: 
Трансивер MikroTiK Q+85MP01D
Модуль QSFP+ Mikrotik Q+85MP01D (MM, 150 m, 850 nm)
Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
Модуль QSFP+ Mikrotik Q+85MP01D (MM, 150 m, 850 nm)
Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
Модуль QSFP+ Mikrotik Q+85MP01D (MM, 150 m, 850 nm)
MikroTiK QSFP+Трансивер Q+85MP01D
QSFP+Трансивер MikroTik Q+85MP01D
QSFP+Трансивер MikroTik Q+85MP01D (Q+85MP01D)
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів