Якщо вже придбано і ALR-екран, нагадаймо, діагоналлю 100″, і стійку для його встановлення, останнім необхідним елементом залишається 2E 0169100ALR_RAILS. Це залізна напрямна, що, по суті, є адаптером між ALR100STND та 0169100ALR. Та ситуації бувають різні, припустимо, що в користувача наявна тільки мобільна стійка, то в такому разі її можна використати як кріплення для телевізора на коліщатках, а напрямну придбати пізніше.
Без цього, на перший погляд, незначного елемента не вдасться встановити екран на стійку ALR120STND. Виготовлена з металу, напрямна 2E 0169120ALR_RAILS є незамінним аксесуаром для встановлення ALR-екрана 120″. Якщо все ж буде ухвалено рішення не купувати напрямну, то використати стійку ALR120STND можна як кріплення для телевізора на коліщатках, навіть поличка для цього є.
Адаптер AOpen EZCast CS2 — це просте рішення для бездротової трансляції контенту з будь-якого пристрою на великий екран. Завдяки підтримці стандартів Miracast, DLNA та EZAir ви зможете віддзеркалювати зображення зі смартфонів, планшетів чи ПК. Пристрій працює у двох діапазонах Wi-Fi (2.4/5 ГГц), забезпечуючи стабільний сигнал і якість Full HD 1080p/60fps. Компактний і зручний, він ідеально підходить для навчання, роботи й розваг.