Головна - Споживчі товари і електроніка - ТВ, Фото, Відео, Аудіо - Фото- та відеопристрої - Аксесуари для дронів - 4Hawks - Направлена антена Raptor XR Antenna для дрона Autel Evo II v3 (Smart Controller V3, 900 MHz)

Направлена антена 4Hawks Raptor XR Antenna для дрона Autel Evo II v3, FPV-дронів (Smart Controller V3, 900 MHz)

код товару: A144X
Попереднє
Наступне
Нова направлена антена 4Hawks є унікальною розробкою спеціально для контролеру Autel Smart Controller SE V3 та підсиленням на 3 діапазонах, з акцентом на частоті 900 МГц. Антена також працює в двох додаткових стандартних діапазонах: 2,4 ГГц, та 5 ГГц. Концепція зовнішнього вигляду антени полягала в тому, щоб за умовчанням вона виглядала так, ніби вона є частиною дрону. Вся конструкція на 100% захищена від ультрафіолетового випромінювання, що гарантує довговічність обладнання.
12999 грн*
немає в наявності
Де купити Направлена антена 4Hawks Raptor XR Antenna для дрона Autel Evo II v3, FPV-дронів (Smart Controller V3, 900 MHz): 
Направлена антена 4Hawks Raptor XR Antenna для дрона Autel Evo II v3 FPV-дронів (A144X)
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів