Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Портативний SSD Apacer 1TB USB 3.2 Gen 2x2 Type-C AS723:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип зовнішній
Ємність 1 ТБ
Інтерфейс USB 3.2 Gen 2x2
Тип NAND пам'яті 3D NAND
Зовнішня швидкість запису 2000 Мб/сек
Зовнішня швидкість зчитування 2000 Мб/с
Основні
Тип зовнішній
Призначення для настільного комп'ютера
для ноутбука
Ємність 1 ТБ
Інтерфейс USB 3.2 Gen 2x2
Тип NAND пам'яті 3D NAND
Зовнішня швидкість запису 2000 Мб/сек
Зовнішня швидкість зчитування 2000 Мб/с
Фізичні
Комплектація кабель USB Type-C
адаптер
Габарити брутто
Ширина 90 мм
Висота 30 мм
Довжина 170 мм
Вага 0.08 кг
Об'єм 0.0005 м3
Гарантія
Гарантія 60 місяців
Портативний SSD Apacer 1TB USB 3.2 Gen 2x2 Type-C AS723 - це компактний зовнішній твердотільний накопичувач з високою швидкістю передачі даних завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen 2x2. Має обсяг 500 ГБ, підтримує роз'єм Type-C і забезпечує швидкий доступ до даних з надійністю та зручністю для використання на різних пристроях. Ідеально підходить для зберігання великих файлів і резервного копіювання.
немає в наявності
Apacer AS723 — це сучасний портативний SSD об’ємом 1 TB, розроблений для тих, хто потребує максимальної швидкості та мобільності. Інтерфейс USB 3.2 Gen 2x2 Type-C підтримує передачу даних до 20 Гбіт/с, що дозволяє за лічені секунди переносити великі проєкти, відео 4K чи резервні копії.

Корпус виготовлений із міцного алюмінію, що надійно захищає диск від ударів та подряпин у дорозі. Легкий і компактний, цей SSD легко поміщається в кишеню або сумку — зручно брати із собою на роботу, зйомки чи відрядження.

Apacer AS723 підходить для фотографів, відеографів та всіх, кому потрібне надійне сховище з високою швидкістю обробки файлів.

Особливості

  • Тип: портативний SSD
  • Об’єм: 1 TB
  • Інтерфейс: USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
  • Швидкість передачі: до 20 Гбіт/с
  • Міцний алюмінієвий корпус
  • Компактний і легкий
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів