Опис MYCOND Осушувач повітря WORKER 70, 70л.на добу, 250м.кв , 500м3/год, 923Вт, дисплей, ел.кер-ня, таймер, авто вимк., зелений/білий
Конструктивні особливості
- Надійність та безпека. Сталевий корпус осушувача з антикорозійним покриттям гарантує його міцність і довговічність, а висока герметичність - захист від попадання води/пилу всередину механізму осушувача.
- Широкий діапазон режимів керування. Є безперервний та автоматичний режими, робота по таймеру.
- Збільшений діапазон контролю за вологістю повітря. В автоматичному режимі осушення налаштування потрібного рівня в межах від 20 до 90% відносної вологості.
- Висока ефективність процесу осушення. Відмінна осушуюча здатність при малому енергоспоживанні.
- Мобільність. Зручне транспортування за рахунок великих коліс та сталевої ручки, швидке переміщення без зусиль в умовах будівництва або виробництва.
- Злив конденсату в ємність або дренаж. Для зручності конденсат можна збирати у резервуар або зливати у каналізацію.
- Панель керування з індикацією робочих та аварійних режимів. У Worker 70 кращі можливості управління, ніж у конкурентів.
- Найекологічніший фреон. Використовується озонобезпечний холодоагент R290 з нульовим впливом на навколишнє середовище.
- Поршневий компресор. За рахунок застосування в моделі даної технології зберігати осушувач можна у довільному положенні.
Деталі режимів
- Безперервне осушення. Режим, в якому пристрій працює без зупинки та без рівня вологості. Може налаштовуватися таймер. Щоб повернутися до звичайного режиму, натисніть повторно кнопку безперервного осушення: індикатор режиму Cont згасне, і можливість налаштування рівня вологості повітря знову стане активною.
- Таймер на увімкнення/вимкнення. Зручний для випадку, коли осушувач працює безперервно.
- Осушення за налаштуванням необхідного рівня вологості. Важливий режим для технологічних процесів або умов зберігання продукції на складі. Показник вибирається за допомогою кнопок і відображається на дисплеї. Після цього дисплей переходить у режим відображення поточного рівня вологості.
Додатково:
- Існує функція Авторестарт зі збереженням вже налаштованого режиму при повторному увімкненні осушувача після збою живлення.
- Захист від частих пусків. Повторне включення компресора відбувається з 3-хвилинною затримкою.
Панель керування (індикатори режимів) Worker 70
На панелі керування пристрою розташовані такі кнопки:
- Power (живлення) — натисніть, щоб увімкнути/вимкнути пристрій.
- Timer (таймер) — використовуйте цю кнопку та кнопки Мінус та Плюс, щоб встановити тривалість затримки на увімкнення або вимкнення пристрою. Якщо утримувати кнопку Таймер протягом 3х секунд, на дисплеї відображається поточна температура повітря.
- Add (стрілка Плюс) та Minus (стрілка Мінус) — за допомогою цих кнопок можна задавати потрібний цільовий рівень вологості з кроком 5% в межах від 20 до 90%, граничний показник за замовчуванням - 50%RH.
- Cont (безперервне осушення) – режим безперервного осушення повітря без налаштування рівня вологості.
- Drain - зливання баку. Один раз натискаєш і далі осушувач сам зливає воду, коли це потрібно. Вбудований дренажний насос - опція.
Сигнальні індикатори
- Full (повний контейнер) – сигнальний індикатор горить і подається звуковий сигнал при наповненні ємності конденсатом, компресор та вентилятор зупиняються.
- Defrost (індикатор процесу відтавання випарника). Автоматичне включення відтавання теплообмінника випарника починається за сигналом вбудованого датчика температури, коли t ≤ 5°C. Вентилятор працює, а компресор вимкнений, процес розморожування триває 15 хвилин або припиняється, якщо температура в трубопроводі підніметься до 5°C.
- Під дисплеєм розміщені також індикатори, що підтверджують режим Cont (безперервний) та роботу за налаштуванням таймера - Timer.
Увага: якщо температура навколишнього середовища <5°C або >38°C, компресор осушувача припиняє роботу, вентилятор продовжує працювати.
Злив конденсату
Коли контейнер заповниться, пролунає звуковий сигнал і засвітиться індикатор. Вимкніть звуковий сигнал кнопкою Power.
Щоб спустошити контейнер, дійте за алгоритмом:
- відкиньте передню кришку перед контейнером;
- акуратно за ручку витягніть ємність для конденсату;
- вилийте воду, встановіть бак на місце, закрийте передню панель.
- ввімкніть живлення.
Якщо індикатор не згас, переконайтеся, що контейнер правильно встановлено.
Очищення повітряного фільтра (раз на два тижні)
Пил, що накопичується у фільтрі, ускладнює прохідність повітря і, як наслідок, знижує продуктивність роботи осушувача. Знімний фільтр, так що його очищення не викличе жодних проблем.
- Примітка: перед обслуговуванням обов'язково вимкніть осушувач від мережі.
- Відкиньте решітку забору повітря попереду пристрою, дістаньте фільтр.
- Видаліть пил з поверхні за допомогою вологої ганчірки або промийте його водою.
- Обов'язково (!) висушіть і встановіть фільтр на місце, відновіть роботу пристрою.
Читати повний огляд ›