Призначення | для відеокамери |
для об'єктива | |
Тип | адаптер /(EF - EOS R 0.71x) |
Сумісність | Canon EF |
Призначення | для відеокамери |
для об'єктива | |
Тип | адаптер /(EF - EOS R 0.71x) |
Сумісність | Canon EF |
Вага | 200 г |
Ширина | 120 мм |
Висота | 180 мм |
Довжина | 120 мм |
Вага | 0.45 кг |
Об'єм | 0.0026 м3 |
Гарантія | 24 місяця |
Адаптує об'єктиви з байонетом EF та зберігає повнокадровий кут огляду об'єктива
Перехідник EF-EOS R 0.71x дозволяє використовувати широкодоступні об'єктиви з байонетом EF на C70, зберігаючи при цьому кут огляду, подібний до повнокадрового на сенсорі S35 мм C70.
Збільшує витримку об'єктива на 1 ступінь
Збільшуючи витримку об'єктиву EF на один щабель, адаптер EF-EOS R 0,71x підвищує яскравість зображення, що особливо корисно за умов недостатнього освітлення.
Підтримує двопіксельне CMOS-автофокусування, метадані об'єктиву та багато іншого на сумісних об'єктивах EF
Адаптер байонета EF-EOS R 0,71x забезпечує повну сумісність об'єктива EF-RF, включаючи підтримку двопіксельного CMOS-автофокусування, автоматичної експозиції та автоматичної діафрагми. З сумісними об'єктивами EF адаптер забезпечує зв'язок, необхідний для контролю віньєтування та бічних хроматичних аберацій, а також забезпечує точне відображення діафрагми та фокусної відстані.