Диск відрізний Bosch Professional X-LOCK Inox по нержавіючій сталі 125x1.6x22.23мм, 10шт

код товару: 2.608.619.364
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Диск відрізний Bosch Professional X-LOCK Inox по нержавіючій сталі 125x1.6x22.23мм, 10шт:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип диск відрізний
Сумісні інструменти кутові шліфувальні машини
Діаметр диска (щітки) 125 мм
Діаметр посадкового отвору 22.23 мм
Товщина 1.6 мм
Область застосування Нержавіюча сталь
Основні
Тип диск відрізний
Сумісні інструменти кутові шліфувальні машини
Діаметр диска (щітки) 125 мм
Діаметр посадкового отвору 22.23 мм
Товщина 1.6 мм
Область застосування Нержавіюча сталь
Вид кріплення X-LOCK PRO
Додатково
К-ть в упаковці 10 шт.
Гарантія
Гарантія 14 місяців
Відрізний диск Bosch Professional X-LOCK створений для роботи з нержавіючою сталлю та забезпечує акуратне різання завдяки тонкому профілю. Формула без залізних, сірчаних і хлорованих компонентів гарантує чисту роботу без ризику небажаних реакцій. Конструкція підтримує X-LOCK і стандартні кріплення, що допомагає швидко змінювати диски. Рішення демонструє стабільну продуктивність під час робіт різної складності.
363 грн*
немає в наявності
Де купити: Диск відрізний Bosch Professional X-LOCK Inox по нержавіючій сталі 125x1.6x22.23мм, 10шт:
Інтернет магазини
Національні мережі
Epicentr
Круг отрезной Bosch X-Lock Standard for Inox прямой 125х1,6x22,23 мм 10 шт. 2608619364
Особливості

Відрізний диск Bosch Professional X-LOCK виготовлений для контрольованого різання нержавіючої сталі й забезпечує рівномірну роботу завдяки абразиву з оксиду алюмінію. Тонкий робочий край допомагає виконувати різання плавно та без зайвих зусиль. Формула без Fe/S/Cl-компонентів гарантує чистий контакт з матеріалом. Конструкція сумісна з X-LOCK і стандартним кріпленням 22,23 мм, що дає можливість швидко встановлювати диск без допоміжних інструментів.

Дизайн і зручність

Тонкий профіль сприяє легкому входженню в матеріал і дає можливість досягти акуратної лінії різу. Система X-LOCK забезпечує швидку зміну дисків, фіксуючи їх одним рухом.

Енергоефективність

Абрзив WA 60 T BF мінімізує тертя та допомагає стабілізувати температуру робочої поверхні, що позитивно впливає на ресурс інструмента.

Комплектація

  • 10 шт.

Технології

  • Абразив WA 60 T BF
  • Формула без компонентів Fe/S/Cl
  • Система кріплення X-LOCK

Для кого

  • Роботи з нержавіючою сталлю
  • Монтажні та фасадні проєкти
  • Виробничі та майстерневі застосування
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів