| Тип | мат нагрівальний |
| Вид кабелю | 2+1-жильний |
| Призначення | під стяжку, плитку, ламінат, паркет |
| Потужність | 340 Вт |
| Тип | мат нагрівальний |
| Вид кабелю | 2+1-жильний |
| Призначення | під стяжку, плитку, ламінат, паркет |
| Потужність | 340 Вт |
| Кабель живлення (холодний кінець) | гнучкий кабель 3х1 мм2 - 3 метри |
| Площа укладання | 1.8 м² |
| Ширина | 0.5 м |
| Довжина | 3.6 м |
| Внутрішня ізоляція | FEP + фторполімерна ізоляція (тефлонова) |
| Зовнішня ізоляція | безгалогенний компаунд |
| Додатково | нагрівальна жилка: резистивний провідник |
| 190 Вт/м² - потужність на квадратний метр |
| Гарантія | 240 місяців |
Нагрівальний мат Navin HaloClear 190/340 застосовується в системах електричної теплої підлоги як основне або додаткове джерело тепла. Формат мата з фіксованим кроком кабелю спрощує розміщення на підготовленій основі без коригування відстані між витками.
Тонкий резистивний кабель закріплений на скловолокнистій сітці, що зберігає стабільну геометрію під час монтажу. Така структура зручна для приміщень із прямолінійним плануванням і локальних зон обігріву.
Питома потужність 190 Вт/м² формує рівномірний прогрів поверхні підлоги. Двожильна схема з екрануванням знижує рівень електромагнітних впливів і підтримує стабільну роботу системи.
Ізоляція нагрівальних жил із фторполімеру FEP зберігає електричні параметри за тривалих температурних циклів. Зовнішня оболонка з безгалогенного компаунду не підтримує горіння та зберігає цілісність у шарі монтажу.
Гнучкий холодний вивід спрощує під’єднання до терморегулятора без з’єднань у зоні нагріву. Мат інтегрується в конструкцію підлоги без істотного збільшення її товщини.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
Navin HaloClear 190/340 поєднує фіксовану геометрію укладання, прогнозований тепловий режим і конструктивні рішення, орієнтовані на стабільну експлуатацію електричної теплої підлоги.