ERC – дистриб’ютор бренду AVer

Головна Новини ERC – дистриб’ютор бренду AVer
25.10.2022

ERC - офіційний дистриб’ютор бренду AVer, провідного розробника та виробника освітніх і корпоративних візуальних рішень.

AVer має широке портфоліо продуктів, починаючи від візуалізаторів і до систем відеоконференцій високої чіткості та конференц-камер. Інтелектуальні продукти AVer мають значний вплив на те, як спілкуються та навчаються користувачі, не тільки задовольняючи їхні потреби, але й перевершуючи очікування.

Першу поставку AVer очікуємо вже в листопаді.

Рішення для освіти

AVer надає школам найновіші та найкращі технології, пропонуючи низку продуктів, які дають змогу викладачам комбінувати та створювати рішення, які найкраще підходять саме для них. Завдяки технологіям AVer школи можуть без зусиль надавати своїм учням найновіший освітній контент, використовуючи сучасні технології такі, як перевернуте навчання, інтерактивне навчання та дистанційне навчання. Асортимент AVer включає різноманітні HD-візуалізатори (документ-камери) для будь-якого середовища, зарядні візки для планшетів, Chromebook і ноутбуків, програмне забезпечення для інтерактивного навчання та розумні камери для дистанційного навчання.

Рішення для медицини

Рішення AVer допомагають ефективно задовольняти клінічні потреби, одночасно надаючи своєчасну допомогу пацієнтам у різних клінічних умовах. Першокласні камери з розробленим для медичних закладів дизайном і передовим штучним інтелектом, а також оптикою та технологіями обробки зображень для додатків телемедицини, телереанімації та оперативної трансляції операцій пропонують інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та додаткове програмне забезпечення.

Рішення для бізнесу

AVer удосконалює вертикальну інтеграцію відеоконференц-зв’язку та розробку додатків програмного й апаратного забезпечення для проведення як індивідуальних, так і колективних зустрічей. Використовуючи мобільне програмне забезпечення у поєднанні з багатоточковою системою відеоконференцій, традиційну зустріч із конференц-залу можна транслювати на настільні комп’ютери, ноутбуки, планшети чи мобільні телефони. Сімейство камер EVC, оснащене технологією PTZ і масивом мікрофонів, забезпечує чітке зображення та звук у режимі реального часу, що дає можливість бізнес-користувачам проводити малі чи великі відеоконференції так само легко, як зустрічі віч-на-віч.

 

Про компанію AVer

AVer заснована у 2008 року. Штаб-квартира AVer розташована в місті Новий Тайбей (Тайвань). У компанії працює близько 500 співробітників по всьому світу, причому науково-дослідний персонал становить 30 % від штату. Завдяки технологічним інноваціям AVer володіє понад 195 патентами на широкий спектр технологій. Продукти AVer отримали численні міжнародні нагороди, такі як iF Design Award і Red Dot Award, CES Innovation Award, Worlddidac Award, Taiwan Excellence Award і Good Design Award.

Ознайомитися, обрати та придбати продукцію AVer можна за посиланням - AVER | ERC Ukraine

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів