Дайджест ERC від 22 травня 2023. Системна Інтеграція

Головна Новини Дайджест ERC від 22 травня 2023. Системна Інтеграція
24.05.2023

У разі виникнення питань - звертайтеся на marketing@erc.ua

Вебінар cистеми безпеки Bosch "Як проектувати системи відеоспостереження Bosch"

 • Дата: 1 червня
 • Час: 10:00
 • Місце: Microsoft Teams (online)
 • Мова: Англійська
 • Спікери: Міхал Мілжарек та Олександр Статишнюк

Під час онлайн-зустрічі ми обговоримо найважливіші питання, пов’язані з проектуванням систем відеоспостереження на основі відеокамер та програмного забезпечення Bosch, зокрема:

 • Чому потрібно використовувати системи безпеки Bosch
 • Стандарти та вимоги систем відеоспостереження
 • Інструменти для проектування
 • Варіанти використання
 • Кібербезпека

Реєстрація

Безкоштовне бета-тестування Veritas Backup Exec 22.2

Veritas запрошує всіх охочих взяти участь в ексклюзивному тестуванні бета-програми Veritas Backup Exec 22.2, що триватиме з 29 травня до 19 червня 2023 року.

Учасники матимуть змогу першими отримати ексклюзивний доступ до демонстрацій і найновіших функцій оновленого продукту й обговорити з експертами найкращі практики. Крім того, кожен зможе висловити відгук про продукт задля майбутніх удосконалень й отримає винагороду за участь у конференції. Долучившись до програми, можна тестувати й використовувати такі функції бета-версії:

 • Backup Exec Accelerator v3, що дає змогу значно пришвидшити резервне копіювання Forever Incremental до дискового сховища на томах ReFS: технологію блочного клонування використовують під час резервного копіювання віртуальних машин Hyper-V і VMware до дискового сховища, налаштованого на томі ReFS;
 • виявлення аномалій, що забезпечує можливість відстежувати параметри завдань резервного копіювання щодо будь-яких змін у шаблонах для виявлення аномалій, про які згодом повідомляють у Backup Exec;
 • доступ до нового хмарного сховища Scloud, яке наразі підтримується Backup Exec Cloud Connector.

Беріть участь у безкоштовному бета-тестуванні Veritas Backup Exec 22.2 і запрошуйте колег, щоби створити найкраще рішення для сучасних потреб у сфері захисту даних.

Реєстрація

Спеціальна пропозиція Microsoft Windows Server

Запрошуємо взяти участь в Акції, яка не залишить байдужим жодного професіонала у сфері ІТ!

Нагадуємо, що з 1 квітня до 30 червня 2023 року діє акція, протягом якої можна збільшити свій прибуток! Здійснюйте продаж комплектування до серверів або серверів відомих виробників чи пристроїв власного виробництва разом з ОЕМ-версіями Microsoft Windows Server Standard (2019/2022) та отримуйте винагороду за кожний проданий примірник ПЗ.

Не зволікайте та скористайтеся неймовірною пропозицією!

Докладніше

ArcSight отримав найвищий бал згідно звіту GigaOm: A MITRE ATT&CK Framework Competitive Evaluation

ArcSight отримав найвищий бал згідно звіту GigaOm: A MITRE ATT&CK Framework Competitive Evaluation

ArcSight отримав найвищий бал у звіті від компанії GigaOm, який оцінював популярні SIEM-рішення (Security Information and Event Management).

Оцінка, що була проведена GigaOm, визначала наскільки добре кожне рішення може виявляти атаки, використовуючи загальні методи та техніки, визначені у MITRE ATT&CK Framework.

ArcSight виявив дивовижну результативність й отримав найвищий бал – 10/10. Це свідчить, що рішення є найкращим щодо виявлення загроз і вирізняється високою точністю виявлення потенційних атак. Крім того, ArcSight має простий та ефективний користувацький інтерфейс, наслідком чого є його популярність з-поміж клієнтів.

Таким чином, CyberRes ArcSight підтверджує своє місце серед лідерів у галузі кібербезпеки (SIEM).

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів