Флагманський дрон Autel EVO Max 4T зі спеціальною прошивкою вже доступний до замовлення!

Головна Новини Флагманський дрон Autel EVO Max 4T зі спеціальною прошивкою вже доступний до замовлення!
28.08.2023

Autel, визнаний лідер у галузі виробництва БПЛА, створив флагманське інноваційне рішення – дрон Autel EVO Max 4T зі спеціальною прошивкою, який уже доступний до замовлення в ERC.

Спеціально розроблена прошивка – запорука спроможності EVO Max 4T досягати неймовірних висот і швидкостей польоту, гарантуючи користувачеві неперевершений досвід пілотування. Завдяки сучасній системі стабілізації та точному GPS вдасться здійснювати польоти з неймовірною точністю та керованістю.

Ба більше, алгоритми EVO Max 4T доопрацьовано для кращої протидії пригніченню сигналу та GPS-спуфінгу. Також поліпшено алгоритм ППРЧ, додано алгоритми розпізнавання зброї і техніки, режим радіотиші та інші корисні функції. За результатами тестування, проведеного спеціалістами, модель EVO Max 4T вирізняється неабиякою ефективністю, як порівняти з аналогами інших виробників.

Окрім нового EVO Max 4T, ERC має повний асортимент дронів Autel Robotics та аксесуарів до них, які також доступні до замовлення.

Кількість товару обмежена, тож не проґавте можливість придбати Autel EVO Max 4T або інші моделі зі спеціальними прошивками.

Товари з публікації
код товару: 102002241
300000 грн*
немає в наявності
Дрон AUTEL EVO MAX 4T. Серія EVO Max забезпечує розширену автономність. Вбудовані алгоритми оцінюють складне середовище для створення тривимірних траєкторій польоту в режимі реального часу для неперевершеного уникнення перешкод. Удосконалені датчики роблять можливим політ у недоступних для GPS зонах, а неймовірні теплові камери та камери зіркового світла відкривають нові сценарії ідентифікації об’єктів і відстеження. Завдяки складаній конструкції, стійкій до атмосферних впливів, ця серія настільки ж портативна, наскільки й здатна.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів