Danfoss Eco: розумне керування радіаторним опаленням

Головна Новини Danfoss Eco: розумне керування радіаторним опаленням
10.10.2023

Сучасний світ потребує сучасних рішень, і Danfoss вже готовий задовольнити ці потреби! Danfoss Eco – автономний розумний радіаторний терморегулятор. Із його допомогою користувачі мають змогу регулювати температуру кожного окремого радіатора в будинку чи квартирі через Bluetooth-з’єднання, використовуючи смартфон.

Головною особливістю продукту є можливість керування опаленням віддалено, що особливо зручно, наприклад, під час відпустки чи в разі незапланованого відрядження. Простота монтажу й використання, а також вбудований обертовий дисплей, роблять Danfoss Eco бездоганним рішенням для тих, хто прагне комфорту та енергоефективності.

Основні переваги

  • Енергозбереження до 30 % завдяки передовому програмному забезпеченню.
  • Максимальний контроль системи опалення за допомогою тижневого графіка: встановлення розкладу роботи на ранок, ніч чи на період відпустки тощо.

  • Високий рівень безпеки: захист передавання даних; зберігання даних у хмарному сховищі лише за згоди користувача; захист від хакерських атак із застосуванням стандартів уряду США щодо захисту секретної інформації; фізичний захист за допомогою PIN-коду; незалежні перевірки безпеки зовнішніми спеціалістами із захисту даних задля забезпечення стабільності і стійкості системи.

  • Монтаж терморегулятора – чотири прості кроки, які легко виконати власноруч: від’єднання від радіатора старого терморегулятора; встановлення відповідного адаптера на клапан; монтаж нового Danfoss Eco; завантаження застосунку Danfoss Eco і програмування розкладу роботи.

  • Danfoss надає 5-річну гарантію на всі вироби лінійки «Розумне опалення», якщо їх встановлено професійним монтажником.

Із системою керування Danfoss Eco опалення стає простим, зручним та економічним!

Товари з публікації
код товару: 014G1001
2904 грн*
є в наявності
Danfoss Eco — автономний радіаторний терморегулятор, призначений для використання в житлових приміщеннях. Danfoss Eco — компактний терморегулятор з простим керуванням за допомогою дискового регулятора та однієї кнопки, який живиться від батарейок. Терморегулятор Danfoss Eco програмується за допомогою мобільного додатку та підключення Bluetooth.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів