08.07.2024
Апетитні та різноманітні сніданки за п’ять хвилин, ароматна домашня випічка – зробити все це просто, якщо напохваті є сучасна електрична бутербродниця та мультимейкер Tefal. Ці пристрої вирізняються простотою використання та догляду,...
30.05.2024
Відпарювач – це пристрій, який дає змогу швидко й легко позбутися складок і заломів на будь-яких речах без ризику пошкодити тканину.
08.05.2024
Tefal Ingenio Renew трансформує кулінарний досвід: ця серія сковорідок не просто допомагає переосмислити підхід до приготування їжі, а й відкриває нові горизонти смаку та функціональності.
02.05.2024
Шукаєте спосіб зробити кулінарні процеси зручнішими та ефективнішими? Набір посуду Tefal Ingenio Emotion допоможе перетворити кожен кулінарний досвід на суцільне задоволення!
29.04.2024
Tefal – визнаний лідер з-поміж виробників побутової техніки. Зокрема в асортименті прасок Tefal доступний широкий вибір моделей, які задовольнять потреби найвибагливіших користувачів: від базових до універсальних і високотехнологічних...
24.04.2024
Якщо шукаєте спосіб зробити свою кулінарну рутину легшою, набір посуду Tefal Ingenio Unlimited – саме те, що треба. Його розроблено для забезпечення максимальної зручності та функціональності під час готування.
18.04.2024
Якщо шукаєте рішення для зберігання чи транспортування продуктів і готових страв без втрати їхньої свіжості, то контейнери Tefal MasterSeal Fresh – саме те, що потрібно.
12.04.2024
В асортименті Tefal повно сучасних побутових пристроїв, які роблять життя зручнішим і легшим. Один із них – електрогриль, що дає змогу готувати на власній кухні смачні страви, які не поступаються на смак приготованим на відкритому...
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів