У разі виникнення надзвичайної ситуації головним сигналом оповіщення є тривожна сирена, що попереджає громадян про небезпеку. Повітряна тривога, яку ми чуємо вже 25 день війни, – це сигнал «Увага всім!».
Повномасштабне вторгнення росії на територію України змусило багатьох українців покинути країну, щоб убезпечити себе та своїх дітей. Європейські країни почали активно приймати українських біженців. А ми зібрали список таких ресурсів...