2016 року український моніторний ринок продемонстрував пожвавлення, яке дало підстави робити оптимістичні прогнози розвитку ринку на 2017 рік. Перший квартал підтвердив позитивні очікування.
Цілком характерним для нашого ринку можна вважати те, що саме сегменти моніторів степ-ап (вище середнього) і преміального не зазнали такого занепаду, а їх відносна частка зросла. Пропозиція модельного ряду моніторів Dell традиційно сконцентрована саме в цих сегментах. Зважаючи на середню вартість монітора Dell, без перебільшення можна сказати, що у грошовій оцінці доля моніторів бренда співставна з долями таких лідерів ринку, як LG, Philips та Samsung. Беззаперечним є й той факт, що заробіток на преміальних продуктах завжди більший, ніж на дешевих. Усе це в комплексі робить монітори Dell особливо привабливими для реселлерів різного рівня.
Монітори Dell заслужили пошану професіоналів та досвідчених користувачів. За високу якість та потужну сервісну підтримку корпоративні замовники залюбки включають Dell у тендери, а українське представництво всіляко сприяє просуванню моніторів бренда та пропонує тендерні пропозиції з гнучкими гарантійними умовами та за спеціальними цінами.
Ще сильніше зміцнити свої позиції компанії Dell дозволяє стратегія, спрямована на розширення модельного ряду за рахунок простіших, але не менш якісних моделей.
При оновленні S-серії, призначеної для домашніх користувачів, з’явилося одразу три нові моделі: S2*18H, S2*18HN, S2*18M. Основною їхньою відмінністю є вбудовані динаміки (у S2*18HN і S2*18M вони відсутні). Ця риса суттєво вплинула на різницю в ціні. S2*18M оснащено дешевшим цифровим рознімом DVI (у S2*18H, S2*18HN встановлено HDMI).
Справжнім відкриттям для ринку стало оновлення корпоративної SE-серія. Моделі SE2416H та SE2717H з IPS-матрицею були навмисно позбавлені функції повороту екрана (Pivot), що значно здешевило їх відносно дорожчих аналогів без втрати якості зображення. Їх залюбки беруть і для домашнього використання.
У корпоративній E-серії з’явилися умовно бюджетні моделі 18,5" Е1916HV та 21,5" E2216HV, в яких відсутні цифрові розніми. А для моніторів без цифрових рознімів відсутнє ввізне мито 10%, що утворює суттєвий розрив у собівартості відносно моделей з аналогічними параметрами, але оснащених цифровими роз’ємами. У лінійці моніторів Dell 21,5" модель E2216HV — єдина без цифрових рознімів, вона ж є й найдешевшою.
Є поповнення й у новому сегменті моніторів з надвеликою діагоналлю, які власне Dell і почав формувати: модель 43" P4317Q (210-AIDU). Цей монітор обладнано IPS-матрицею з розподільною здатністю 3840×2160 (4K), тобто на екран можна вивести зображення, еквівалентне за розмірами та розподільною здатністю зображенню на чотирьох моніторах 21,5".
Крім того, монітор має всі необхідні порти: D-Sub, HDMI, DP, mDP, є також USB3.0 та вбудовані колонки. На ринку існують схожі продукти, але, на відміну від P4317Q, вони не є завершеним рішенням «з коробки» та потребують додаткової комплектації. Ціна на P4317Q також значно цікавіша від схожих альтернатив.
Для тих, хто не дуже добре знається на модельному ряді моніторів Dell та лише планує розпочати роботу з цим цікавим продуктом, слід зазначити, що найбільшим попитом користуються моделі P2217H, P2317H, P2417H, SE2416H, U2414H, U2412M (P2317H та U2412M представлені в білому кольорі). Їх рекомендовано завжди мати на складі.
Досвід показує: чим ширшим асортиментом монітори Dell представлені на інтернет-ресурсі партнера, тим успішніші продажі. Також Dell має різноманітні програми підтримки для партнерів різного рівня. Щоб стати їхнім учасником, партнеру необхідно зареєструватися і отримати Dell-ID.
Отже, мало хто із сучасних моніторних вендорів, представлених на українському ринку, може похизуватися таким широким та збалансованим модельним рядом, який перекриває практично всі споживчі сегменти.