Сьогодні ж пропонуємо приглянутись до 2-х діапазонного Wi‑Fi роутера Archer C54 AC1200, який обіцяє вирішити більшість пересічних питань активного інтернет користувача за помірний цінник.
Пару слів щодо комплектації Wi‑Fi роутера Archer C54 AC1200:
Щодо дизайну роутера Archer C54 AC1200, то це компактна квадратна мінімалістична коробочка чорного кольору з чотирма антенами по бокам. Такий дизайн є дуже лаконічним і простим.
Корпус повністю пластиковий і що найголовніше - він матовий, а значить він не буде збирати на собі подряпини і відбитки. Правда, гланець тут трохи є у вигляді тиснення з глянцевим логотипом TP-Link і секцією заглиблень попереду.
Також тут є шість світлодіодних індикаторів роботи, що світяться жовто-зеленим кольором та розташовані спереду пристрою. Вони інформують про: стан пристрою, бездротові мережі двох діапазонів, дротові підключення і безпосередньо про саму мережу.
По бокам розташовані дві антени, що є незмінними.
Позаду пристрою можна виявити виділений синім кольором роз'єм WAN для підключення кабелю провайдера та чотири жовто-помаранчевих LAN-портів і кнопку WPS / RESET.
До слова, одиночне натискання активує функцію WPS, а утримання - скидає роутер до заводських налаштувань.
Знизу - чотири пластикові ніжки, два отвори-кріплення для настінної установки, стікер зі службовою інформацією.
Для налаштувань вам потрібно 1-2 хвилини і інструкція з комплектації. Якщо її немає під рукою, ви можете скористатись нашою.
1. Потрібно підключити ПК/ноут до роутера (по дротовому чи бездротовому зєднанню)
Дротове з'єднання
Бездротове з'єднання
2. Введіть в адресний рядок браузера http://tplinkwifi.net чи http://192.168.0.1. Створіть пароль для входу.
3. Оберіть країну, місто, інтернет-провайдера, тип підключення WAN. Нажміть і слідуйте по інструкціям на екрані.
Щодо функціоналу Archer C54, то роутер має такі 3 режими роботи:
Також роутер побалує вас наявністю таких актуальних функцій як:
Варто сказати пару слів про сам додаток. Адже завдяки йому, ви можете легко налаштувати Archer C54. І все це за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс. Також мобільний додаток Tether, дозволяє управляти налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою. Застосунок доступний як на ОС Android, так і на iOS.
За інформацією від виробника, для гарантії якості кінцевого продукту Archer C54 піддається ряду суворих випробувань. А саме 8 випадково відібраних роутерів Archer C54 тестуються в сукупності протягом 1 936 годин.
Швидкість передачі даних я вирішив перевірити на практиці. І ось що у мене вийшло.
Варант 1
Я підключив до TP-Link Archer C54 інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт / с. Заміри робив на смартфоні, який знаходиться на відстані приблизно в 10 метрів від роутера. Між ними одна не дуже товста стіна.
У діапазоні 2.4 ГГц та 5 ГГц, відповідно:
Варіант 2
Я підключив до TP-Link Archer C54 інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт / с. Заміри робив на смартфоні, який знаходиться на відстані приблизно в 30 метрів від роутера. Між ними дерев'яні стіни та меблі.
У діапазоні 2.4 ГГц та 5 ГГц, відповідно:
Як на мене, то обидва результати більш ніж задовільні для сучасних реаліїв використання доступу до Інтернет мережі.
Підбиваючи підсумок скажу, що роутер відповідає сучасному функціоналу і вимогам користувача. Має сучасний дизайн і видає два діапазони доступів до мережі Інтернет, щоб вам було максимально реалізовувати різні сцераї взаємодію та доступу до мережі. І це все за вигідний цінник від перевіреного та надійного виробника.