OnePlus 8T: стильний молодіжний флагман

Головна Огляди OnePlus 8T: стильний молодіжний флагман
15.12.2021

Думаю, що всі погодяться з тим, що всі смартфони компанії OnePlus, це добротні пристрої з передовим функціоналом, відмінним софтом, хорошою камерою та своїм власним голосом в дизайні. А що саме нам приготував OnePlus 8T, дізнаємось у цьому огляді!

Особливості:

  • 6.55 дюймовий AMOLED дисплей на 120 Гц 
  • Акумулятор на 4500 мАг із підтримкою швидкої зарядки
  • Флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 865 з підтримкою 5G
  • 4-х кратна основна камера на 48 МП

Комплектація

OnePlus 8T надходить в продаж у довгій стильній і масивній коробці червоного кольору, що ділиться на два відсіки і під кришкою якої ховається:

  • конверт з інструкціями, 
  • лист від співзасновника компанії Піта Лау,
  • класичний чохол,
  • наклейки, 
  • фірмовий кабель USB-C to USB-C,
  • блок живлення USB-C,
  • сам смартфон. 

Дизайн

Смартфон OnePlus 8T випускають у трьох кольорових рішеннях: 

  • чорний, 
  • зелений.

Корпус смартфону матовий, виконаний зі скла і обрамлений металом. Колір неоднорідний, переливається навіть якщо просто тримати телефон в руках і не вертіти. А що вже говорити про те, коли дивишся на телефон під різними кутами. Справжня магія сяйва.

Сам корпус тонкий, торці у нього заокруглені, тому в руці смартфон лежить дуже комфортно. Власника не великих рук, такий корпус, точно буде зручним у користуванні.

Отож розміри смартфону становлять 

На одній грані розмістили гойдалка гучності, на іншій - кнопка активації і перемикач звуку.

На нижній грані розташувалися динаміки, рознім Type-C і слот для сім-карт. Смартфон підтримує дві сімки, але ось місця під карту пам'яті не залишилося. Але це не критично, адже на борту вдосталь пам’яті.

Грані екрану теж заокруглені, це, так званий, екран-водоспад. Вже з коробки на ньому наклеєна захисна плівка, і це третій плюс до безпеки. Спасибі, OnePlus.

А тепер повернемося до чохла. Красиві переливи під ним не пропадають, а напис ще й додає родзинки.

Знизу є отвори для зарядки і динаміків, а краї чохла захоплюють кути смартфона і щільно прилягають до нього.

Але найголовніше в чохлі, що він не потовщує і не приховує красу смартфону. 

Екран

Одразу зауважимо, що екран у OnePlus 8T, такий же, як і у Pro версії. Це така ж FullHD матриця з частотою оновлення 120 Гц, чутливістю тачскріну в 240 Гц, а максимальна яскравість становить 1.100 кд / м². 

Дисплей на 6,55 дюйми, як на мене, має дуже тонкі рамки. Розширення екрану становить 2.400 x 1.080 пікселів, а щільність пікселів 402 ppi. 

Якщо вірити OnePlus, кольорова передача відповідає повному DCI-P3. Він забезпечує інтенсивні, але в той же час реалістичні відтінки. А по яскравості його запасу вистачить, щоб смартфоном можна було користуватися на вулиці в сонячний день.

Дисплей захищений Corning Gorilla Glass. 

Фронтальну ж камеру OnePlus вбудувала в отвір в лівому верхньому кутку, де вона зовсім не заважає.

Зокрема, під час перегляду фільмів у форматі 16: 9 камера прихована чорними рамками, оскільки формат дисплея становить 20: 9. Як на мене, це ідеальне рішення.

Функціонал

Під кришкою OnePlus 8T ховається по-справжньому флагманське залізо:

  • Qualcomm Snapdragon 865, 
  • 12 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR4X
  • 256 Гб постійної пам'яті стандарту UFS 3.1

Чи варто говорити про те, що всі програми на цьому смартфоні літають, а ігри йдуть на максимальних налаштуваннях графіки без натяку на хоча б найменше гальмування? І справа навіть не в залізі, адже система охолодження цього пристрою реалізована набагато краще, ніж у OnePlus 8 Pro, через що смартфон менше гріється, а троттлінг тут мінімальний.

Оболонка

Смартфон з коробки отримав ОС Android 10 і Oxygen 10.5.6. Від сирого Android ПО OnePlus тут мало, чим відрізняється, тільки наявністю пари власних застосунків.

Меню налаштувань зручне і зрозуміле, тому з ним питань не виникне. Але одна порада - краще налаштувати оптимізацію батареї для застосунків, які ви плануєте часто використовувати.

Програми, відкриті у фоновому режимі, ніяк не впливають на роботу системи, але через дві години вона сама закриє всі, що, на її думку, неактивні. 

Камера

Потрійна основна камера розмістилася позад смартфону. Від пошкоджень її приховують бортики чохла. Камера складається з наступних об'єктивів: 

  • Основний квадромодуль 48 Мп від Sony 
  • Ширококутний об'єктив 16 Мп з кутом огляду 116º 
  • Макрокамера 2 Мп

Ми зробили фото в різних режимах, щоб подивитися, як знімають камери. Ніяких спеціальних налаштувань ми не виставляли, постаралися наблизити тест до реальності - коли ти просто дістав телефон, включив камеру і клацнув по кнопці затвора. Основний модуль спочатку знімає з роздільною здатністю 12 Мп, а 48 Мп - це режим, який налаштовується в меню камери. 

Нічна зйомко приємно здивувала. Кадри виходять непоганими і без активованого нічного режиму, але з ним все ж на порядок краще. Чіткість вище, немає темних плям і небо світліше, краще видно предмети і їх окремі частини. 

В портретном режимі чіткість зображення залишається такою ж, розмиття працює добре і майже завжди коректно.

Фронталки на 16 Мп знаходиться зліва в кутку. У роботі зі смартфоном вона не заважає, вона ховається в рядку повідомлень.

Розширення фронтальної камери досить, щоб при хорошому освітленні виходили фотографії високої якості. 

Звук

Якість передачі мови хороша. Запас по гучності у розмовного динаміка достатній. 

Все вищесказане справедливо і до режиму гучного зв'язку.

Комунікації

Якість зв'язку в мережах LTE хороше: навіть в приміщенні в умовах щільної міської забудови потужність сигналу ніколи не опускалася нижче трьох поділок з п’яти. 

Максимальна швидкість прийому даних в мережах четвертого покоління у OnePlus 8T становить 2 Гбіт / с, а швидкість передачі - 200 Мбіт / с. Радіомодуль підтримує безліч діапазонів, тому смартфон зможе підключатися до мереж самих різних країн.

Модель також підтримує Wi-Fi 6.

Акумулятор

Мабуть, головне нововведення в OnePlus 8T - це технологія швидкої зарядки Warp Charge 65. При максимальній потужності 65 Вт (10 В / 6,5 А) акумулятор (точніше акумулятори, для зниження нагріву при настільки швидкої зарядки батарея розділена на два відділення) підживлюється повністю трохи менше ніж за 40 хвилин, а на 35% - за 10 хвилин. І це при його не маленького запасу ємності в 4500 мАг!

Обсягу вистачить приблизно на 5-7 годин роботи екрану, тобто на цілком активну добу роботи. Швидше за все, трохи залишиться і на наступний день. Звичка заряджати смартфон вночі вже давно втратила актуальність, але для фанатів такого методу є функція Optimized Charging, яка збереже ресурс акумулятора, відключивши живлення при досягненні 80% і доповнивши заряд до 100% за кілька хвилин до пробудження.

Висновок

Отож як бачите, OnePlus 8T - це крутий і сучасний флагман не за всі гроші світу! Його начинка, дизайн, функціонал, ємність батареї, фото/в’їде потенціал та передача кольорів, будуть ще актуальними вам достатньо довго. Отож купуючи такий смартфон, ви можете певні що інвестуєте свої кошти і своє гарне  телекомунікаційне майбутнє!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів