Потужна ігрова консоль Nintendo Switch – одна з найпопулярніших у світі, а її виробник є піонером у сфері розроблення та випуску ігрових приставок. Після прориву в індустрії ігор компанія отримала величезну армію відданих фанатів. Розробники Nintendo не втрачають позицій і знають, чим здивувати геймерську аудиторію. Nintendo – японський розробник, що не женеться за модою, а сам намагається її створювати. Наразі продано понад 110 млн консолей Nintendo Switch. Вона стала третьою у світі, кому підкорилася ця цифра після PS2 та PS4.
Nintendo Switch – пристрій, який можна вважати революційним. Основною його перевагою є поєднання портативного та домашнього режимів. Nintendo Switch забезпечує автономну роботу за будь-яких умов, тож можна брати консоль із собою та грати за будь-якої зручної нагоди.
У разі якщо широкий формат усе ж таки є надважливим, гаджет прекрасно функціонує як стаціонарна модель – можна змагатися з друзями чи рідними перед великим телевізором. Коли щось відволікло, консоль вимикається й переходить у режим очікування, в якому може бути до 6 діб. За наступного ввімкнення можна продовжувати з того самого місця, де закінчили грати, що є доволі зручно.
Інноваційна Nintendo Switch – гібридна консоль, що має велику кількість сімейних ігор (наприклад, Mario Odyssey, Kirby, Luigi's Mansion 3), ігор для великої компанії (до 8 осіб) й інтерактивних ігор власного виробництва. У бібліотеці також можна знайти улюблені тайтли інших видавців (Mortal Kombat, FIFA, The Witcher тощо).
Фішка консолі Switch – це фітнес-ігри. Користувачі зможуть підтримувати тіло в тонусі, перетворивши консоль на тренажер з іграми Ring Fit Adventure, Fitness Boxing, Knockout Home Fitness тощо.
На кожному боці Nintendo Switch отримала мегакруті геймпади Joy-Con, оснащені інфрачервоним сенсором (у правому контролері), гіроскопом і видають реалістичну 3D-вібрацію. Joy-Con реагує на рухи та положення гравця, розкриваючи новий потенціал в іграх. Гравці можуть цілитися ними в шутерах, як реальною зброєю, чи обертати, наче керують кермом авто в перегонах тощо.
Joy-Con працюють у парі. Якщо встановити обидва в тримач, матимете традиційний контролер. Без тримача вони функціонують як два окремі повноцінні контролери – і можна розпочинати кооперативну чи змагальну гру. З-поміж комплектовання, що вражає, окрім консолі та пари Joy-Con, є док-станція, зарядний пристрій, HDMI-кабель, ремінці для Joy-Con.
Наразі є три консолі Nintendo Switch. Нумо розберемося в їх особливостях!
Код товару: 045496452629
Nintendo Switch V2 – оновлена класична консоль другої ревізії може похизуватися новим процесором, завдяки якому збільшено час автономної роботи на 40 %, а також зменшено нагрівання процесора під час гри. Консоль дає змогу грати в трьох режимах:
Код товару: 045496453435
Nintendo Switch OLED – оновлена консоль Nintendo Switch V2 із 7-дюймовим OLED-екраном, збільшеним обсягом пам’яті (до 64 ГБ), а також зміненим дизайном опори. До док-станції додано LAN-вихід. Крім того, збільшено час автономної роботи консолі. А завдяки покращенню вбудованих динаміків звук став якіснішим.
Коди товарів: 045496452711; 045496452681; 045496453176; 045496452650; 45496453404
Nintendo Switch Lite – молодша та дешевша версія консолі Switch V2. Вона легша на 150 г, її зручніше тримати в руках, але джойкони в неї невід’ємні і її не можна під’єднати до телевізора. Ця консоль зацікавить тих, у кого вже є старша версія, або тих, хто багато часу проводить у дорозі. Одним із плюсів також є ціна – модель значно дешевша за старші версії.