Комплексні хмарні рішення Oracle для підприємств

Головна Огляди Комплексні хмарні рішення Oracle для підприємств
14.04.2023

Шість основних причин, через які користувачі вибирають Oracle Cloud Infrastructure (OCI) для всіх своїх хмарних навантажень.

Oracle прискорює міграцію наявних корпоративних навантажень, підвищує надійність і продуктивність усіх програм, а також пропонує сервіси, необхідні користувачам для створення інноваційних хмарних програм.

Oracle Cloud Infrastructure (OCI) – це комплексна платформа сервісів публічної хмари, яка дає змогу користувачам створювати та запускати велику кількість додатків у масштабованому, безпечному, високодоступному, відмовостійкому та високопродуктивному середовищі.

Динаміка ринку

 • 60 % - витрат на корпоративну ІТ-інфраструктуру до 2025 року припадатиме на публічну хмару (джерело IDC)
 • 397 млрд дол. США - за оцінками експертів, буде витрачено на публічну хмару в 2022 році (джерело Statista)
 • 86 % - споживачів хмарних сервісів очікують, що в майбутньому їхні витрати на OCI зростуть (джерело IDC)

Причина №1

Набагато простіше перенести критично важливі корпоративні навантаження

Левову частку корпоративних додатків складно перенести в хмару, оскільки більшість провайдерів хмарних середовищ, що гіпермасштабуються, побудовані на моделі віртуальної машини з ресурсами, спільно використовуваними через обчислювальний гіпервізор і мережі з надмірною підпискою.

Ця стара архітектура хмарних обчислень переобтяжує дію корпоративних додатків з очікуваними рівнями продуктивності та доступності без будь-яких істотних модифікацій, що ускладнює роботу та збільшує ризики. Корпоративні й інші високо­продуктивні додатки було розроблено для оптимальної роботи за таких умов: для масштабування ресурсів, а не горизонтального масштабування (у масштабованих архітектурах); мінімальних затримок; постійних підключень до реляційних баз даних; кластеризації ресурсів щодо доступності. OCI було розроблено за допомогою ключових хмарних технологій для задоволення вимог корпоративних додатків.

Ключові інновації в Oracle Cloud Infrastructure

Віртуалізація в автономному режимі

Повна ізоляція екземплярів із метою підвищення безпеки та продуктивності

Мікросхеми безпеки користувача

Концепція нульової довіри захисту користувачів від інших орендарів

Неблокувальні мережі

Хмарні мережі, призначені для роботи в спеціалізованих локальних мережах

Віртуалізація мережі L2

Хмарна мережа для вбудованої підтримки VMware, СКБД Oracle Database й інші архітектури кластеризації

Кластерна мережа RDMA

Кластери з мікросекундною затримкою для ресурсомістких навантажень

Гнучка інфраструктура

Онлайн-інфраструктура масштабує ресурси вгору та вниз без перезапису додатків

Причина №2

Усе необхідне для створення сучасних хмарних додатків

Хоча OCI розроблено спеціально для покращення корпоративних додатків, ті самі інновації в мережевих технологіях, обчисленнях і зберіганні роблять нативні хмарні програми більш продуктивними, відмовостійкими та масштабованими. OCI пропонує широкий спектр хмарних сервісів і партнерську екосистему, необхідну для створення виробничих нативних хмарних програм.

Сервіс OCI є найкращою хмарою для всіх засобів розроблення, що підтримує багато партнерських хмарних сервісів.

Платформа та сервіси розробки OCI

Інтерфейси та автоматизація

Console, інтерфейс командного рядка, API SDK, Cloud Shell та Resource Manager (Terraform)

Керування API

Керування API від проєктування API до розгортання за допомогою шлюзу API

Машинне навчання

Сервіс повного життєвого циклу ML (попередня підготовка даних, навчання, довідкова інформація)

Безсерверний

Функції для безсерверного виконання коду

Бази даних

Сервіси Oracle Autonomous Database та MySQL

Контейнери

Реєстр контейнерів та Container Engine for Kubernetes

Потокове передавання

Керований сервіс потокового передавання, що сумісний із Kafka

Операції

Безперервне розгортання, спостерігання, керування та моніторинг

Причина №3

Автономні сервіси автоматично захищають, налаштовують і масштабують програми

Автономні сервіси призначені для автоматизації встановлення оновлень і налаштування продуктивності операційної системи та бази даних. Хибна конфігурація та погана оптимізація можуть знизити продуктивність
програми, а неправильно застосовані оновлення безпеки можуть додати вразли­вості системі.

Автономні послуги з автоматизації призначені для зниження ризиків і витрат, пов’язаних із людськими помилками:

 • ініціалізація нових баз даних та обчислювальних примірників;
 • налаштування доступу користувачів;
 • шифрування сервісів;
 • встановлення оновлень у режимі онлайн;
 • масштабування ресурсів відповідно до зміни попиту;
 • налаштування продуктивності.

Автономні сервіси Oracle

Oracle застосовує цю автоматизацію та додаткову оптимізацію для конкретних навантажень, застосовуючи Autonomous Database у всіх ключових сценаріях використання баз даних, зокрема сховищ даних, під час обробки транзакцій і бази даних документів. Oracle також повністю автоматизує операційну систему за допомогою Autonomous Linux, що автоматично виконує оновлення під час роботи системи, забезпечуючи доступність 99,995 %.

Oracle Autonomous Data Warehouse

Навантаження аналітики та машинного навчання

Автономне оброблення транзакцій Oracle

Бізнес-додатки та змішані навантаження

Oracle Autonomous JSON Database

База даних документів

Autonomous Linux

Автономна операційна система. Повна сумісність із Red Hat Enterprise Linux

Причина №4

Oracle Cloud забезпечує максимальну підтримку стратегій гібридної хмари

Розроблену архітектуру Oracle Cloud також використовують для підтримання широкого спектра варіантів розгортання замовників. Замовники можуть запустити весь регіон OCI зі свого центру обробки даних, перемістити всі локальні середовища VMware у публічні хмарні регіони або надати сервіси OCI, наприклад, Exadata та Roving Edge прямо на місце проведення необхідних робіт.

Критично важливим компонентом рішень Oracle є інтеграція хмарної інфраструктури Oracle та Microsoft Azure, що дає змогу надавати мультихмарні сервіси з малою затримкою й уніфікованою ідентифікацією у восьми регіонах світу. Незалежно від того, вибрали замовники основного хмарного провайдера чи вже почали впроваджувати хмарні рішення, вони можуть модернізувати свій бізнес, використовуючи можливості керування, продуктивності та цінності, які пропонують у вигляді гібридних рішень OCI.

Публічні регіони Oracle гіпермасштабуються в понад 30 точках по всьому світу

Приватні регіони

Усі сервіси OCI працюють у центрах обробки даних користувачів

Рішення VMware

Нативне середовище VMware на базі OCI в публічній хмарі чи приватних регіонах

Exadata Cloud@Customer

Хмарні автономні бази даних, що працюють у ЦОД

Інфраструктура Roving Edge

Обчислювальні ресурси та сховища OCI для віддаленого автономного використання

Інтеграція з Microsoft Azure

Регіональна інтеграція з низькою затримкою для мультихмарних архітектур

Причина №5

Вбудований за замовчуванням підхід до безпеки без додаткової плати

Перехід до архітектури, орієн­тованої на безпеку: 75 % компаній підтверджують виняткову безпеку інфраструктури OCI, як порівняти з пропозиціями для локального розгортання (Джерело: Звіт щодо хмарних загроз).

Під час створення хмари нового покоління не просто вдосконалили архітектуру, але й покращили ключові атрибути, зокрема безпеку. У більшості публічних хмар створюють програми, а потім, коли вони розширюються і стають більш функціональними, безпека стає доступною для програм і сервісів, що запускають. Для кожної програми, яку хочуть захистити, потрібно кілька сервісів, що відрізняються за ціною. Безпека – головний принцип OCI, закладений у додатку ще на етапах розгортання чи міграції. До того ж більшість інструментів безпеки Oracle будуть безкоштовні в середовищі компанії.

Додаткові можливості безпеки за замовчуванням

Конфігурація за замовчуванням усуває помилки налаштування. Усі дані за замовчуванням шифруються під час зберігання та передавання

Автоматичне виявлення й усунення несправностей

Постійне сканування щодо неправильної конфігурації, порушень політики та підозрілої активності. Усунення проблем автоматично або після того, як їх розглянуть

Автоматична база даних і захист даних

Автоматичне застосування оновлень безпеки без простоїв. Оцінювання безпеки конфігурацій і відомостей баз даних та рекомендування оновлень

Більшість вбудованих служб безпеки не потребують додаткової оплати

Усі ІТ-фахівці мають доступ до засобів безпеки. Дедалі більше програм використовують найкращі практики для гарантування безпеки

Обширна програма забезпечення відповідності вимогам Oracle Cloud призначена для обслуговування замовників у всьому світі. Oracle керує понад 80 глобальними, регіо­нальними та галузевими програмами для надання сторонніх атестацій, зокрема SOC, ISO, HIPAA та FedRAMP, а також рекомендацій за стандартами, як-от G×P, NIST, GDPR та FISC. Правила конфіденційності даних варіюються залежно від ре­­гіону, і OCI активно підтримує такі програми для відповідності стандартам, наприклад, PCI-DSS.

OCI забезпечує додатковий захист конфіденційності через надання сервісів, які за замовчуванням залежать від регіону, з використанням додаткових функцій конфіденційності, а також опублікованих стандартів обробки даних і регулярної звітності за запитами правоохоронних органів.

Причина №6

OCI пропонує чудове співвідношення «ціна-продуктивність»

Метою розроблення Oracle Cloud було домогтися не тільки максимальної продуктивності хмари для кожного додатка, а й кращого співвідношення «ціна-якість». Ціноутворення продуктів Oracle глобально узгоджено: вартість сервісу обчислень або зберігання даних постійно знижується в усіх регіонах спрощення впровадження. Oracle зуміла надати конкурентні ціни, не вимагаючи від замовників укладення значних багаторічних зобов’язань.

Основні хмарні можливості, як-от безпека та керування контейнерами, заздалегідь включено до вартості обчислювальних ресурсів і не потребують додаткових витрат. У разі переходу на мережі з вищою продуктивністю також враховано вартість переміщення даних із хмари, зважаючи на досвід того, як замовники будують мультихмарні мережі для обслуговування своїх клієнтів.

Утричі краще співвідношення ціни та продуктивності обчислювальних ресурсів, як порівняти з конкурентами.

 • У 20 разів більша продуктивність IOPS, ніж у базовій версії AWS, за половину вартості.
 • На 44 % нижчі витрати на високопродуктивні обчислення.
 • На чверть нижчі витрати на вихідну пропускну спроможність.

Додаткові бонуси

Крім того, розробники Oracle постійно спрощують роботу з Oracle Cloud. Підтримання сервісів забезпечується за допомогою комплексної угоди про рівень обслуговування (SLA), у якій надані фінансові гарантії доступності та продуктивності сервісів мережі та зберігання Oracle, а також можливості керувати сервісами за допомогою API у будь-який час.

Для спрощення міграції забезпечується розроблення, планування та міграцію навантажень у хмару без будь-яких додаткових витрат за допомогою Oracle Cloud Lift.Спеціальна програма, яка може скоротити (на 25-33 %) витрати замовників на підтримку ліцензій програмного забезпечення відповідно до збільшення обсягів використання OCI за допомогою програми Oracle Support Rewards.

 • Бонуси за кожен долар, витрачений на OCI. ​​Отримайте більше користі від інфраструктури OCI завдяки Oracle Support Rewards. Тепер замовникам Oracle стало ще простіше зменшити рахунок за підтримання ліцензії на технічне програмне забезпечення й навіть звести його до нуля. Усе просто. За кожен долар, витрачений на OCI, користувач отримує 25 бонусних центів у програмі Oracle Support Rewards. А якщо користувач уклав угоду на необмежену кількість ліцензій Oracle (ULA), він отримуватимете 33 бонусні центи за кожен долар.
 • Комбінуйте з іншими програмами підтримки. Програма Oracle Support Rewards доступна для всіх замовників Oracle з підтримкою ліцензій на технології та новими замовленнями Universal Credit, включно з продовженням контрактів. Ця програма доповнює наявні програми для замовників, у межах яких: рахунки за підтримку програм, що локально розгортаються, перетворюються на підписки на хмарні програми (Customer to Cloud), надаються гнучкі знижки за використання OCI (Universal Credits), забезпечується можливість переносу ліцензій технологічного ПЗ, що локально розгортається, у хмарні аналоги (Bring Your Own License) і пропонується безкоштовна експертна підтримка міграції (Oracle Cloud Lift).
 • Зменште рахунок за підтримку технологій. Скористайтеся бонусами програми Oracle Support Rewards, щоби зменшити рахунок за підтримку таких продуктів: СКБД Oracle Database, Oracle WebLogic тощо.
 • Ще більше переваг. Припустимо, що потрібно перемістити користувацьку програму в OCI. Можна вибрати нижчу ціну на використання ліцензії Bring Your Own License для СКБД Oracle Database у хмарі, отримати безкоштовну технічну підтримку для переміщення програми та знизити загальні витрати завдяки оптовим знижкам на OCI та через отримання винагород за підтримку.

 

Якщо зацікавлені в отриманні більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся на адресу software@erc-distribution.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів